Статьи

Онлайн-сервіси для малого бізнесу »Список кращих сервісів

 1. Документи, облік і автоматизація
 2. 1С Бізнес-старт
 3. Транзаптор
 4. Фінолог
 5. SalesapCRM
 6. CloudShop
 7. Калькулятори від Гаранта
 8. Спільні проекти
 9. GoogleDrive
 10. Crowdicity
 11. Робота з кадрами та контроль
 12. CrocoTime
 13. Task24
 14. просування
 15. SMMplanner
 16. Babkee
 17. Seopult
 18. CANVA
 19. Logaster
 20. комунікації
 21. Slack
 22. eTutorium

Як вирішити всі завдання бізнесу і не наламати дров? Автоматизувати їх виконання по-максимуму. IT-шники створили масу корисних (і навіть безкоштовних!) Онлайн-сервісів для малого бізнесу, а ми розібралися в них, вивчили тарифи і зібрали все найкраще в одному огляді. Користуйтеся!

зміст

I. Документи, облік і автоматизація
II. Спільні проекти
III. Робота з кадрами та контроль
IV. просування
V. Комунікації

Документи, облік і автоматизація

FreshDoc

Сервіс допоможе скласти договори, позови, заяви, декларації та інші документи на манер конструктора. Заповнений шаблон перевіряють юристи. Платити доведеться від 1700 до 2100 руб. / Міс. за одного користувача, зате час заощадите і косяки в документах виловлювати не доведеться.

Скріншот особистого кабінету FreshDocСкріншот особистого кабінету FreshDoc

1С Бізнес-старт

Сервіс заточений під малий бізнес і дозволяє вести облік без бухгалтера. Є кілька тарифів, включаючи безкоштовний для нульової звітності і стартовий за 1000 рублів.

Скріншот особистого кабінету 1С Бізнес-стартДжерело: inforuСкріншот особистого кабінету 1С Бізнес-старт
Джерело: inforu.news

Назад до змісту

Транзаптор

Простий в освоєнні онлайн-сервіс для бізнесу, який виставляє рахунки клієнтам і формує акти. Можна всього один раз внести реквізити своєї компанії, і сервіс буде автоматично їх вставляти в усі документи. Ще й платити не треба.

Скріншот особистого кабінету сервісу ТранзапторСкріншот особистого кабінету сервісу Транзаптор

Фінолог

В одному вікні зібрані доходи і витрати від всіх операцій бізнесу. Програма дозволяє будувати прогнози щодо фінансових потоків і виявляє неефективні витрати. Можна налаштувати автоматичне завантаження даних за операціями з деяких банків. Є додаток для Telegram з фінансовими звітами і простим управлінням.

Весь функціонал доступний безкоштовно перші 14 днів, далі - від 2999 руб. / Міс.

Скріншот особистого кабінету сервісу Фінолог
Джерело: finolog.ru

Назад до змісту

SalesapCRM

Хмарна CRM-система, що дозволяє автоматизувати бізнес-процеси. Зберігає базу клієнтів і угод, можна створювати завдання співробітникам, керувати лійкою продажів, а також отримувати наочні звіти за ключовими показниками. Доступна інтеграція з телефонією, сайтом і поштою: все записи дзвінків і листи клієнтів зберігаються в картці клієнтів.

є безкоштовний тариф для малого бізнесу, розширені тарифи будуть коштувати від 550 руб. / міс. за користувача.

Робочий стіл в SalesapCRM
джерело: salesap.ru

CloudShop

Створено для власників роздрібних магазинів. Автоматизує ведення касового і складського обліку, формує і друкує цінники і накладні, дозволяє встановити систему персональних знижок для клієнтів. Є не тільки браузерна версія, але і додатки для Android і iOS.

Є безкоштовний тариф для одного магазину і співробітника, стандартний від 749 руб. / Міс. і безлімітний за 1449 руб / міс.

Особистий кабінет CloudShop в мобільному додатку
Джерело: cloudshop.ru

Калькулятори від Гаранта

Зручний онлайн-сервіс для малого бізнесу. Корисна штука в бізнесі - допоможе розрахувати ПДВ, пені з податків і зборів, компенсації за затримку зарплати та інших виплат для працівника. Все безкоштовно.

Калькулятор підрахунку ПДВ в сервісіДжерело: garantКалькулятор підрахунку ПДВ в сервісі
Джерело: garant.ru/tools/calculator/

Назад до змісту

Спільні проекти

Trello

Дозволяє управляти невеликою командою за допомогою системи дощок і карток. Ви створюєте картки з завданнями і ставите їх в перший стовпчик, призначаючи відповідальних. Співробітники виконують завдання і переміщують їх картки далі по етапах роботи. Можна наочно оцінити прогрес по кожному дорученням.

Можна користуватися безкоштовно, а за гроші ($ 10-20 на місяць) видають інтеграцію з Evernote, Github, Google Hangouts, Salesforce і хмарними дисками, а також можливість налаштувань приватності.

Приклад робочого стола в сервісі Trello
Джерело: trello.com

GoogleDrive

Хмарне сховище з 15 ГБ вільного місця. Головний плюс в порівнянні з конкурентами - органічна інтеграція з іншими сервісами Google і можливість редагувати документи, презентації і будь-які дані, що знаходяться на диску одночасно зі своїми колегами. Щоб дати доступ до файлу, просто перешліть колезі посилання на нього.

Якщо хочете збільшити обсяг сховища, доведеться заплатити, наприклад, 100 ГБ обійдеться в 139 руб. / Міс.

Мобільна версія GoogleDrive
Джерело: google.com

Назад до змісту

Crowdicity

Молоде англомовне додаток, заточене під генерування ідей і їх реалізацію. Співробітникам видають завдання, а вони пропонують варіанти її вирішення. Краще рішення вибирають самі співробітники шляхом голосування. Є система заохочень - за активну роботу можна потрапити на дошку лідерів і заробити значки.

Приклад інтерфейсу сервісу CrowdicityДжерело: titanvineПриклад інтерфейсу сервісу Crowdicity
Джерело: titanvine.com

Назад до змісту

Робота з кадрами та контроль

Боссконтроль

IT-продукт для обліку робочого часу. Являє собою сукупність офлайн-терміналів і хмарної системи. Дуже добре підходить для мережевого бізнесу. Співробітник приходить, прикладає палець до терміналу, система його розпізнає і записує час приходу; співробітник йде - все йде по тій же схемі. Все запізнення і переробки оформляються в Excel-таблиці.

Оплата щомісячна, уточнювати її потрібно індивідуально.

Приклад звіту по співробітниках в сервісі Боссконтроль
Джерело: bosscontrol.ru

CrocoTime

Відстежує, скільки часу працівник проводить за комп'ютером і чим займається. Ніяких дозвільних посиденьок в ВК або на YouTube - сервіс робить скріншоти робочого столу і створює звіт про ефективність. Ідеально підійде, якщо ваші співробітники сидять на погодинну оплату.

Є побутовій та іншій хмарна версія, тариф для хмари - 188 руб. / Міс. за 1 співробітника. Перші 14 днів безкоштовно.

Приклад звіту в сервісі CrocoTime
Джерело: crocotime.com/ru/

Назад до змісту

Task24

Допомагає роздавати замовлення і контролювати їх виконання: за допомогою мобільного додаток оператори фіксують замовлення, а працівники відзначають етапи роботи над ними і свої трудовитрати. Підходить для компаній, що займаються доставкою або наданням послуг, коли співробітники постійно в роз'їздах.

Є безкоштовний тариф, але тільки до 3 користувачів (оператор + 2 виконавця).

Інтерфейс сервісу Task24
Джерело: http://demo.task24.pro/

Назад до змісту

просування

Wix

Один з найпопулярніших конструкторів для створення сайтів-візиток, Лендінзі, інтернет-магазинів, форумів, блогів. Ніякого програмування, все по шаблонах. Можна підключити соцмережі і налаштувати контактні форми.

Є безкоштовний тариф, але без можливості використання власного доменного імені. Платні тарифи знімають це обмеження, їх вартість починається від 123 руб. / Міс.

Адаменко в сервісі Wix
Джерело: BestHosting.com

SMMplanner

Зручна програма для SMM-щиків і всіх, хто просувається через соцмережі. Допоможе запланувати пости в різних соцмережах на потрібний час і піти займатися своїми справами. Після пробного тижневого періоду оплата складе мінімум 450 руб. / Міс.

Інтерфейс SMMplanner і підтримувані соціальні мережіДжерело: ktonanovenkogoІнтерфейс SMMplanner і підтримувані соціальні мережі
Джерело: ktonanovenkogo.ru

Назад до змісту

Babkee

Система моніторингу соціальних медіа та ЗМІ. Ви можете пробігтися по всіх згадками вашої компанії, подивитися, як справи у конкурентів і вивчити ефективність рекламної кампанії. Можна керувати репутацією компанії в одному місці - це звільнить вас від ручного вивчення сайтів з відгуками.

Всі функції доступні безкоштовно максимум для двох користувачів.

Приклад звіту в сервісі Babkee
Джерело: blog.websarafan.ru

Seopult

IT-рішення для інтернет-маркетингу, яке стане в нагоді для SEO-просування сайту, контент-маркетингу, оптимізації витрат на контекстну рекламу і управління репутацією.

Можна покопатися в демо-версії і вирішити, чи варто платити за просування. Наприклад, написання статті для наповнення сайту коштує 200 рублів за 1000 символів, а за ведення кампанії по контекстній рекламі сервіс бере комісію від 4,5 до 15% від ціни кліка.

Наприклад, написання статті для наповнення сайту коштує 200 рублів за 1000 символів, а за ведення кампанії по контекстній рекламі сервіс бере комісію від 4,5 до 15% від ціни кліка

Меню управління проектами в сервісі Seopult
Джерело: tochkarosta.biz

CANVA

Інтуїтивний онлайн-конструктор графіки, що дозволяє створювати ілюстрації та макети на основі редагованих дизайнерських шаблонів. Безкоштовний акаунт дає доступ до 8000 шаблонів (графіка для соціальних мереж, листівки, купони, візитки і т.д.) і 1 ГБ для зберігання дизайну і завантажених зображень. Платна підписка Canva for Work з розширеним функціоналом і каталогом обійдеться в $ 12.95 в місяць.

Платформа підтримує спільне редагування файлів.

Платформа підтримує спільне редагування файлів

Скріншот особистого кабінету Canva

Назад до змісту

Logaster

Онлайн-сервіс для створення логотипів і елементів фірмового стилю. Навіть якщо у вас немає навичок в графічному дизайні, то тут ви зможете створити відмінний лого всього за 4 простих кроки. Піде на це 15-20 хвилин. Разом з логотипом сервіс генерує інші елементи фірмового стилю: візитки та обкладинки для соцмереж. На сайті представлено більше 200 ідей і порад по створенню логотипів .

За допомогою сервісу Logaster можна створити і безкоштовно завантажити маленький логотип, вартість повнорозмірних починається від 599 рублів.

Інтерфейс програми Logaster

Назад до змісту

комунікації

OmniDesk

Допоможе організувати зручний сервіс підтримки. У клієнта - п'ять каналів зв'язку: email, онлайн-чат, Twitter, Facebook і зворотний зв'язок. Вам же всі звернення будуть потрапляти в один акаунт і «стрибати» по сервісах не доведеться.

Безкоштовний пробний 14-денний період, далі від 10 доларів за співробітника в місяць.

Скріншот особистого кабінету в OmniDesk
Джерело: omnidesk.ru

Slack

Корпоративний месенджер, який з кожним днем ​​стає все популярнішим всім звичного Skype. В чому різниця? Миттєвий обмін повідомленнями, документами, картинками і відео - причому, для їх перегляду не треба переходити на інший сайт, все працює безпосередньо у вікні чату. Відмінно працює з будь-яких пристроїв, доступна інтеграція з безліччю сервісів, серед яких GoogleDrive, Trello і т.д. У два кліка можна створити міні-чат для кількох колег, легко відзначити в повідомленні будь-якого співрозмовника, і він відразу отримає повідомлення.

Сервісом можна користуватися безкоштовно, правда, є ліміт на обсяг даних.

Інтерфейс Slack на різних пристроях
Джерело: inc.com

Назад до змісту

eTutorium

Ця онлайн-програма дозволяє проводити вебінари. Воно підійде не тільки для ведення Інфобізнес, а й наприклад, для навчання віддалених співробітників. Також за допомогою програми можна створювати посадочні сторінки, вивчати статистику і організовувати email-розсилку.

Два тижні користування - безкоштовно, далі - від 3295 руб. / Міс. Бонусом дають доступ до майстер-класів з просування вебінарів.

Статистика вебінару в сервісі eTutorium
Джерело: etutorium.ru

Ми і самі працюємо в кількох з цих сервісів. Тексти створюємо і редагуємо в GoogleDrive, завданнями управляємо через Trello, а бізнес-процеси автоматизуємо в програмі, яку ми самі розробили - SalesapCRM . А які онлайн-сервіси для малого бізнесу використовуєте ви?

Назад до змісту

Впровадити SalesapCRM!

 • check захоплення заявок з сайту, пошти і соцмереж;
 • check автоматизація процесів і аналітика;
 • check календар для запису клієнтів;
 • check калькулятор вартості послуг;
 • check шаблони документів і листів;
 • check IP-телефонія, e-mail- і sms-розсилки.

Автор: Дмитро Родимов

В чому різниця?
А які онлайн-сервіси для малого бізнесу використовуєте ви?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача