Статьи

Онлайн додаток до Бітрікс24 по обробці лидов від Callbackhunter

 1. Додаток для обробки лидов від Callbackhunter в Бітрікс24 в запущено в онлайні.
 2. Статуси ліда
 3. Для цього ми створили додаток і ось він - перший лід, який автоматично потрапив в наш хмарний Бітрікс24!
 4. Додаток для обробки лидов від Callbackhunter в Бітрікс24 найближчим часом буде запущено в онлайні.
 5. Висновок такий - використовувати CRM і КБХ! Спільне використання цих двох продуктів реально дає збільшення...

Матеріал підготував Олексій Окара, Засновник ПІНОЛЕН - http://pinall.ru

Додаток для обробки лидов від Callbackhunter в Бітрікс24 в запущено в онлайні.

Callbackhunter тепер має штатну в 2 кліка інтеграцію з Бітрікс24! Ми в пінолі-сервісі при виборі CRM-систем багато розмірковуємо над тим, як зробити роботу з клієнтом максимально зручною на кожному етапі. Саме тому сьогодні мені б хотілося поділитися з вами нашим досвідом обробки запитів з сайту в різних CRM.

Майже завжди ми стикаємося зі скаргами клієнтів на те, що у них запити не обробляються належним чином. Виглядає це так - у клієнта є сайт, зроблений на CMS 1С-Бітрікс або на іншому двигуні, наприклад, UMI, або навіть на самопісний системі.

Розглянемо обробку запитів на прикладі 1С-Бітрікс, оскільки це найбільш комерційно успішна платформа для роботи сайтів. Найчастіше, на сайтах клієнтів використовується одна або кілька веб-форм.

Матеріал підготував Олексій Окара, Засновник ПІНОЛЕН -  http://pinall

Заповнені форми у вигляді листів падають до вас на пошту і, що рідше, в вашу CRM. До найбільш часто зустрічається CRM, які інтегруються з сайтом, можна віднести Бітрікс24, Мегаплан, АМО, BPMsales.

Беремо за приклад Бітрікс24 для розуміння, як відбувається обробка ліда, який надходить з сайту. Форма створюється в адмінці сайту, поля ви в ній можете створити будь-які, але, головне, в настройках зробити зв'язок з полями в CRM - Б24.

Полів в формі може бути 2-3, виходячи з полів, які вже є в лідах

Можна створювати власні поля в CRM-частини і пов'язати їх з настройками форми в движку сайту. В результаті у вас на кожен запит з сайту приходить лід в Б24. Що це дає?

Статуси ліда

 • Ви завжди бачите, який запит і на якій стадії знаходиться. Це зручно для того, щоб розуміти, як працює бізнес зсередини - що зроблено або не зробили по кожному запиту, використовуючи фільтри для кожної стадії обробки ліда. Як результат ми бачимо, що кількість покинутих і необроблених лидов (запитів) зменшується до одиниць відсотків.
 • Ви можете оперативно призначати відповідального за лід
 • Ви можете створювати бізнес-процеси для автоматичного відстеження статусу ліда і інформування менеджера по статусу запиту.
 • Якщо у Вас кілька сайтів-одностранічнік, то ви можете порахувати, скільки запитів дає вам кожен з сайтів. Це досить проста аналітика за рахунок налаштування звітів.

Зрозуміло, в частині створення бізнес-процесів є свої нюанси, які залежать від умов використання продукту Бітрікс24 - хмарна або серверна версія. Автоматизації обробки лидов може бути реалізована у вигляді найпростішого бізнес-процесу (автоматичного запуску системи при створенні ліда), який запускається при отриманні звернення з сайту у вигляді листа на пошту менеджеру, який закріплений за його відпрацювання.

А тепер по живому. Сервіс Callbackhunter ми відносимо до одного із способів отримання лидов в тій же Бітрікс24.

Крім безпосередніх дзвінків, що надходять з сайту, сервіс дає смс або лист на пошту про два моменти - про замовлення дзвінка і про те, що клієнт, який, повернувся до нас на сайт. Це вкрай корисний функція, яка називається Customer Magnet Machine:

Для нас, це чудовий «тригер» нашої роботи з клієнтами. Ми робимо КП клієнту, найчастіше, додаючи в нього посилання на наш сайт. Оскільки велика частина наших пропозицій - це поставки ліцензій, той же Бітрікс24 в хмарі або коробці, то клієнт «встає на КП», відкриває сторінку сайту і ми отримуємо інформацію, що він читає наші пропозиції. Ми йому дзвонимо і оперативно даємо зворотний зв'язок. Так виходить не завжди, але зазвичай це спрацьовує.

Отже, повідомлення від сервісу Callbackhunter досить інформативні, але вони падають в пошту, що нас абсолютно не влаштовує, оскільки всі запити ми обробляємо в Б24. У нас використовується телефонія Б24 і ми не можемо відразу номер КБХ поставити в «обрані», щоб дзвінок відразу надходив на менеджерів без стандартного привітання, тому бувають випадки, коли клієнт не готовий чекати і дзвінок по суті вийдуть пропущеним. Ми це розуміємо по тривалості дзвінка в разі, якщо вона менше 3 хвилин. Це 100 відсотків, що клієнт не дочекався з'єднання з оператором. Таких клієнтів ми обробляємо через інформацію на пошту або смс:

Мінуси обробки інформацію через пошту або смс в тому, що аналітики ні поштою, ні по смс не збудувати. Пропонований КБХ спосіб працювати через особистий кабінет для нас теж не підходить, тому ми аналізуємо через пошук кожен запит - чи є він вже в CRM чи ні, і яка по ньому ведеться робота. Мінуси цього способу в тому, що доводиться кожен лист або смс перевіряти по пошуку в CRM. Вообщем, це здорово нервує, хоча ми досить точно обробляємо запити. Це займає багато часу, особливо в зв'язку з тим, що у нас є розмежування прав доступу і, буває, що запит від повторного клієнта обробляє не той менеджер, який вже працює з клієнтом.

Отже, обидва сценарії, який є в КБХ, - за новим дзвінком або за тим же відвідування, коли клієнт повернувся до нас на сайт - потрібні в Бітрікс24.

Для цього ми створили додаток і ось він - перший лід, який автоматично потрапив в наш хмарний Бітрікс24!


Як ви можете помітити, в даному Ліді ми вже маємо таку інформацію:

 • всі даних з дзвінка клієнта і нам не потрібно заходити в особистий кабінет;
 • територіальний округ, звідки дзвінок - зараз стало досить складно сказати, звідки даний мобільний (з містами простіше);
 • сторінку сайту, з якої був здійснений дзвінок. Особливо це допомагає в тому випадку, коли дзвінок не відбувся з якої-небудь причини і ви хочете розуміти перед дзвінком, клієнтові, що приблизно його цікавить. Ви можете більш прагматично поставити відповідальним за лід більш-менш підготовленого фахівця.

Додаток для обробки лидов від Callbackhunter в Бітрікс24 найближчим часом буде запущено в онлайні.

Зараз ми тестуємо його на своєму порталі ПІНОЛЕН і протягом 2 тижнів вересня ми плануємо викотити його у відкритий доступ.

Зрозуміло, воно буде повністю безкоштовним. Ми не вважаємо за необхідне брати за інтеграцію гроші, оскільки ця додаткова функціональність зв'язку КБХ і Б24 в Ліди в першу чергу потрібна нам самим.

Використання такого додатка дозволяє скорочувати тимчасові витрати і можливі втрати лидов на стадії їх обробки.

У планах кожну корисну інформацію з запиту вставляти в відповідне для користувача поле в лідах Б24.

Така можливість дозволить фільтрувати і збирати ще більше аналітики в CRM по містах запиту, по тривалості дзвінків по містах, по сторінці, з якої був дзвінок, врешті-решт, сам запис дзвінка передавати керівництву для оцінки якості переговорів.

Висновок такий - використовувати CRM і КБХ! Спільне використання цих двох продуктів реально дає збільшення ефективності вашого бізнесу і, як мінімум, зменшує ваші витрати, які по суті є вашою зекономленої прибутком.

Вибір версії Бітрікс24

Тріал-версія Бітрікс24

Реєстрація в Callbackhunter

24. Що це дає?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача