Статьи

Онлайн додаток до Бітрікс24 по обробці лидов від Callbackhunter

 1. Додаток для обробки лидов від Callbackhunter в Бітрікс24 в запущено в онлайні.
 2. Статуси ліда
 3. Для цього ми створили додаток і ось він - перший лід, який автоматично потрапив в наш хмарний Бітрікс24!
 4. Додаток для обробки лидов від Callbackhunter в Бітрікс24 найближчим часом буде запущено в онлайні.
 5. Висновок такий - використовувати CRM і КБХ! Спільне використання цих двох продуктів реально дає збільшення...

Матеріал підготував Олексій Окара, Засновник ПІНОЛЕН - http://pinall.ru

Додаток для обробки лидов від Callbackhunter в Бітрікс24 в запущено в онлайні.

Callbackhunter тепер має штатну в 2 кліка інтеграцію з Бітрікс24! Ми в пінолі-сервісі при виборі CRM-систем багато розмірковуємо над тим, як зробити роботу з клієнтом максимально зручною на кожному етапі. Саме тому сьогодні мені б хотілося поділитися з вами нашим досвідом обробки запитів з сайту в різних CRM.

Майже завжди ми стикаємося зі скаргами клієнтів на те, що у них запити не обробляються належним чином. Виглядає це так - у клієнта є сайт, зроблений на CMS 1С-Бітрікс або на іншому двигуні, наприклад, UMI, або навіть на самопісний системі.

Розглянемо обробку запитів на прикладі 1С-Бітрікс, оскільки це найбільш комерційно успішна платформа для роботи сайтів. Найчастіше, на сайтах клієнтів використовується одна або кілька веб-форм.

Матеріал підготував Олексій Окара, Засновник ПІНОЛЕН -  http://pinall

Заповнені форми у вигляді листів падають до вас на пошту і, що рідше, в вашу CRM. До найбільш часто зустрічається CRM, які інтегруються з сайтом, можна віднести Бітрікс24, Мегаплан, АМО, BPMsales.

Беремо за приклад Бітрікс24 для розуміння, як відбувається обробка ліда, який надходить з сайту. Форма створюється в адмінці сайту, поля ви в ній можете створити будь-які, але, головне, в настройках зробити зв'язок з полями в CRM - Б24.

Полів в формі може бути 2-3, виходячи з полів, які вже є в лідах

Можна створювати власні поля в CRM-частини і пов'язати їх з настройками форми в движку сайту. В результаті у вас на кожен запит з сайту приходить лід в Б24. Що це дає?

Статуси ліда

 • Ви завжди бачите, який запит і на якій стадії знаходиться. Це зручно для того, щоб розуміти, як працює бізнес зсередини - що зроблено або не зробили по кожному запиту, використовуючи фільтри для кожної стадії обробки ліда. Як результат ми бачимо, що кількість покинутих і необроблених лидов (запитів) зменшується до одиниць відсотків.
 • Ви можете оперативно призначати відповідального за лід
 • Ви можете створювати бізнес-процеси для автоматичного відстеження статусу ліда і інформування менеджера по статусу запиту.
 • Якщо у Вас кілька сайтів-одностранічнік, то ви можете порахувати, скільки запитів дає вам кожен з сайтів. Це досить проста аналітика за рахунок налаштування звітів.

Зрозуміло, в частині створення бізнес-процесів є свої нюанси, які залежать від умов використання продукту Бітрікс24 - хмарна або серверна версія. Автоматизації обробки лидов може бути реалізована у вигляді найпростішого бізнес-процесу (автоматичного запуску системи при створенні ліда), який запускається при отриманні звернення з сайту у вигляді листа на пошту менеджеру, який закріплений за його відпрацювання.

А тепер по живому. Сервіс Callbackhunter ми відносимо до одного із способів отримання лидов в тій же Бітрікс24.

Крім безпосередніх дзвінків, що надходять з сайту, сервіс дає смс або лист на пошту про два моменти - про замовлення дзвінка і про те, що клієнт, який, повернувся до нас на сайт. Це вкрай корисний функція, яка називається Customer Magnet Machine:

Для нас, це чудовий «тригер» нашої роботи з клієнтами. Ми робимо КП клієнту, найчастіше, додаючи в нього посилання на наш сайт. Оскільки велика частина наших пропозицій - це поставки ліцензій, той же Бітрікс24 в хмарі або коробці, то клієнт «встає на КП», відкриває сторінку сайту і ми отримуємо інформацію, що він читає наші пропозиції. Ми йому дзвонимо і оперативно даємо зворотний зв'язок. Так виходить не завжди, але зазвичай це спрацьовує.

Отже, повідомлення від сервісу Callbackhunter досить інформативні, але вони падають в пошту, що нас абсолютно не влаштовує, оскільки всі запити ми обробляємо в Б24. У нас використовується телефонія Б24 і ми не можемо відразу номер КБХ поставити в «обрані», щоб дзвінок відразу надходив на менеджерів без стандартного привітання, тому бувають випадки, коли клієнт не готовий чекати і дзвінок по суті вийдуть пропущеним. Ми це розуміємо по тривалості дзвінка в разі, якщо вона менше 3 хвилин. Це 100 відсотків, що клієнт не дочекався з'єднання з оператором. Таких клієнтів ми обробляємо через інформацію на пошту або смс:

Мінуси обробки інформацію через пошту або смс в тому, що аналітики ні поштою, ні по смс не збудувати. Пропонований КБХ спосіб працювати через особистий кабінет для нас теж не підходить, тому ми аналізуємо через пошук кожен запит - чи є він вже в CRM чи ні, і яка по ньому ведеться робота. Мінуси цього способу в тому, що доводиться кожен лист або смс перевіряти по пошуку в CRM. Вообщем, це здорово нервує, хоча ми досить точно обробляємо запити. Це займає багато часу, особливо в зв'язку з тим, що у нас є розмежування прав доступу і, буває, що запит від повторного клієнта обробляє не той менеджер, який вже працює з клієнтом.

Отже, обидва сценарії, який є в КБХ, - за новим дзвінком або за тим же відвідування, коли клієнт повернувся до нас на сайт - потрібні в Бітрікс24.

Для цього ми створили додаток і ось він - перший лід, який автоматично потрапив в наш хмарний Бітрікс24!


Як ви можете помітити, в даному Ліді ми вже маємо таку інформацію:

 • всі даних з дзвінка клієнта і нам не потрібно заходити в особистий кабінет;
 • територіальний округ, звідки дзвінок - зараз стало досить складно сказати, звідки даний мобільний (з містами простіше);
 • сторінку сайту, з якої був здійснений дзвінок. Особливо це допомагає в тому випадку, коли дзвінок не відбувся з якої-небудь причини і ви хочете розуміти перед дзвінком, клієнтові, що приблизно його цікавить. Ви можете більш прагматично поставити відповідальним за лід більш-менш підготовленого фахівця.

Додаток для обробки лидов від Callbackhunter в Бітрікс24 найближчим часом буде запущено в онлайні.

Зараз ми тестуємо його на своєму порталі ПІНОЛЕН і протягом 2 тижнів вересня ми плануємо викотити його у відкритий доступ.

Зрозуміло, воно буде повністю безкоштовним. Ми не вважаємо за необхідне брати за інтеграцію гроші, оскільки ця додаткова функціональність зв'язку КБХ і Б24 в Ліди в першу чергу потрібна нам самим.

Використання такого додатка дозволяє скорочувати тимчасові витрати і можливі втрати лидов на стадії їх обробки.

У планах кожну корисну інформацію з запиту вставляти в відповідне для користувача поле в лідах Б24.

Така можливість дозволить фільтрувати і збирати ще більше аналітики в CRM по містах запиту, по тривалості дзвінків по містах, по сторінці, з якої був дзвінок, врешті-решт, сам запис дзвінка передавати керівництву для оцінки якості переговорів.

Висновок такий - використовувати CRM і КБХ! Спільне використання цих двох продуктів реально дає збільшення ефективності вашого бізнесу і, як мінімум, зменшує ваші витрати, які по суті є вашою зекономленої прибутком.

Вибір версії Бітрікс24

Тріал-версія Бітрікс24

Реєстрація в Callbackhunter

24. Що це дає?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.