Статьи

Олександр Гладкий поїде на збори з "Динамо"

Олександр Гладкий залишається в Києві. Фото ФК "Динамо"

Олександр Гладкий поїде на збори з "Динамо" https://cdn.segodnya.ua/img/article/7881/46_main_new.1484333507.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/7881/46_tn.1484333507. jpg 2017-01-13T20: 51: 43 + 02: 00 Україна Наставник киян Сергій Ребров готовий дати шанс форварду

Головний тренер київського " Динамо "Сергій Ребров під час спілкування з уболівальниками розповів про те, що форвард Олександр Гладкий відправиться на збір разом з командою.

- Гладкий з нами їде на збір. Цього гравця вибрав я. Так, я згоден, він не забив жодного м'яча в першій частині чемпіонату, але як раніше я вірив в нього, так і зараз ми дамо йому шанс. У нас колись було достатньо гравців, яких ми купували за серйозні гроші , Підписували контракт на п'ять років, а ці гравці сиділи і нічого не показували, ми їх віддавали в оренду, чекали пропозицій, щоб відбити якісь гроші.

Олександр Гладкий прийшов в нашу команду безкоштовно, коли я розмовляв з ним, то бачив його бажання битися за емблему нашого клубу. Якби я цього б не бачив, то його б тут не було. І зараз він, коли потрапляє в 18 або не потрапляє, але він виходить і оре на тренуванні. Ви бачите вершину айсберга: він не забив багато м'ячів, кому-то він подобається, комусь ні, але він робить, то що може.

Нагадаємо, що раніше були розмови про те, що Гладкий веде переговори з іншими клубами.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача