Статьи

Окуляри віртуальної реальності для iPhone

 1. бюджетні пристрої
 2. Середній клас
 3. Hi-end клас шоломів віртуальної реальності для iPhone

більшість очок віртуальної реальності сумісні з мобільними пристроями під управлінням операційних систем iOS і Android. Основна різниця лише в тому, що дві платформи пропонують абсолютно різний набір додатків і програм, для реалізації можливостей пристрою. Навіть компанія Google, чиїм дітищем є операційна система Android, додала підтримку техніки Apple в свої окуляри віртуальної реальності. Всі подібні кроки зроблені тільки з однією метою - розширення аудиторії та залучення мас до віртуальної реальності. Компанії поступово намагаються привчити людей до тієї думки, що без подібних девайсів в найближчому майбутньому обійтися буде просто неможливо. Розваги, робота, хобі, навчання - у всіх сферах уже зараз активно використовуються VR девайси.

Творці намагаються охопити більший сегмент покупців за рахунок випуску моделей різних цінових категорій. Таким чином, можна обзавестися окулярами віртуальної реальності для iPhone за 20 доларів або купити більш дорогий і просунутий варіант за 500 доларів. В обох випадках користувач отримує можливість зануритися у віртуальний світ і особисто спробувати те, що в недалекому майбутньому стане невід'ємною частиною повсякденності. Звичайно, пристрої для відтворення віртуальної реальності різних цінових категорій відрізняються за якістю і характеристикам. Саме про це далі піде мова.

Основні відмінності очок віртуальної реальності для iPhone від шоломів для комп'ютера або консолі

Розглянемо кілька характеристик, які відокремлюють VR обладнання для мобільних пристроїв від повноцінних шоломів:

 • Робота очок віртуальної реальності для iPhone неможлива без самого смартфона або планшета;
 • Окуляри вдають із себе корпус, який складається з лінз і маски;
 • Можливості такого пристрою виразно нижче через обмеження за технічними характеристиками Айфона;
 • Ціна на повноцінне VR обладнання для комп'ютера або ігрової консолі набагато вище.

Тепер виділимо три цінові категорії, в яких будуть розглядатися окуляри віртуальної реальності для iPhone: бюджетна, середня і дорога.

бюджетні пристрої

 1. Найперше, що можна згадати в даній категорії - це Google CardBoard. Ви запитаєте, яке відношення має дітище Google до пристроїв Apple? Компанія Гугл з недавніх пір підтвердила офіційну підтримку Айфон своїм бюджетним пристроєм. Що з себе являє CardBoard?

Повноцінним і серйозним обладнанням дані окуляри назвати не можна Повноцінним і серйозним обладнанням дані окуляри назвати не можна. Їх корпус зроблений з картону і пластику, а вартість становить від 500 рублів. Набір функцій у девайса мінімальний, зате познайомитися з VR і отримати загальне уявлення про технології допоможе на відмінно. Деякі компанії навіть роздають дану модель безкоштовно своїм клієнтам. Однак в Росії ви навряд чи знайдете таку практику. Управляються окуляри тільки за допомогою рухів головою. Це найголовніший мінус пристрою, але не буде забувати про дуже низьку вартість.

Використовувати CardBoard немає сенсу при наявності потужного iPhone 6 або 6 Plus. Для них бажано підібрати варіант з великим функціоналом і продуктивністю.

 1. Color Cross - темна конячка в світі VR. Не може похвалитися популярністю творіння Google, зате володіє великим набором функцій.

Однак і ціна на нього вище - близько 2 тисяч рублів Однак і ціна на нього вище - близько 2 тисяч рублів. Корпус моделі зроблений повністю з крихкого пластика. З окулярами можна використовувати смартфони з діагоналлю екрану до 5 дюймів. Тому для них відмінно підійдуть iPhone 5 і 5S.

Аналогів двом вищеописаним моделям очок віртуальної реальності для iPhone неймовірне безліч. Всі вони знаходяться в бюджетній ціновій категорії і коштують не більше 15-20 доларів або 2 тисяч рублів. Матеріали корпусу кволі, можливостей мало, комфорту від використання - теж. Такі окуляри знадобляться тільки для першого знайомства з VR, якщо ви не маєте жодного уявлення про це. До того ж, повністю зануритися у віртуальну реальність не вийде з-за обмеження по можливості управління (знову ж таки, через бюджетности конструкції). А придбання додаткових контролерів до настільки дешевим пристроям - це марна трата грошей. Краще відразу звернути увагу про середньому ціновому сегменті.

Середній клас

В середньому ціновому класі найбільший вибір і асортимент від різноманітних виробників. Виділимо найпопулярніші окуляри для iPhone.

 1. Unicorn VR - міцний представник даного класу. Купити девайс можна приблизно за 3 тисячі рублів. Корпус виготовлений з міцного пластику. Головна фішка пристрою - можливість індивідуальної настройки лінз під себе.
 2. Viewbox - пристрій від розробників зі шведської компанії Evomade. Кошти на створення очок були зібрані на платформі Kickstarter. Ціна на пристрій коливається від 3 до 4 тисяч рублів. Тут також є можливість тонкої настройки лінз. У корпус поміститься смартфон iPhone 6, 6s або 6Plus, оскільки модель підтримує діагональ екрану до 6,7 дюймів.
 3. VR Box 3D - найпоширеніший і популярний варіант за 40 доларів або приблизно 3 тисячі рублів. Дуже добре підходить як до iPhone, так і Андроїд-смартфонів.
 4. Австралійці теж йдуть в ногу з часом. Компанія Phenomec випустила в продаж окуляри віртуальної реальності для iPhone під простою назвою VRSmartVeiw. Є стандартний набір налаштувань і досить міцний корпус. Ціна - от3,5тисяч рублів.
 5. Yay 3D viewer. Крім цікавого і незвичайного дизайну, підтримує пристрої з дозволом екрану Full-HD. Головна фішка девайса - підтримка планшетом. Вартість складає близько 3-4 тисяч в залежності від дилера.
 6. Baofeng Mojing 4 - досить популярна модель з Китаю. Вартість очок - від 4 тисяч рублів. Пристрій працює в двох режимах - віртуальна і доповнена реальність. Висновок: за зовсім невеликі гроші можна придбати окуляри для ознайомлення і з VR, і з доповненою реальністю.
 7. Snail VR - ще один китаєць з двома режимами роботи. За словами виробника, крім підтримки режиму доповненої реальності, даний пристрій використовує самий просунуті режим настройки лінз серед конкурентів. Повністю сумісний з iPhone, починаючи з 4 і 4S. Приблизна ціна - 5-5,5 тисяч рублів.
 8. Польська розробка Vrizzimo за 5 тисяч рублів. Цікава тим, що пропонує користувачеві кути огляду в 105 градусів. Підтримує смартфони iPhone. В іншому нічим не відрізняється від конкурентів.
 9. Altergaze - незвичайний варіант за 10 тисяч рублів. Дана модель межує між середнім класом і дорогим сегментом. Цікаво те, що більшість деталей очок віртуальної реальності для iPhone можна надрукувати на 3D принтері.
 10. Окуляри доповненої реальності і VR в одному продукті від відомого виробника оптики Zeiss. Середня вартість - близько 7-8тисяч рублів.
 11. Закінчимо список середнього цінового сегмента очок віртуальної реальності для iPhone російською розробкою. Fibrum можна придбати за 8 тисяч рублів. Пристрій відмінно адаптовано як для здорових людей, так і для тих, у кого є проблеми із зором (міопія, астигматизм та інші захворювання).

Hi-end клас шоломів віртуальної реальності для iPhone

У даній ціновій категорії для телефонів iPhone можна придбати повноцінний 3D шолом, який повністю занурить вас у віртуальну реальність. Однак для досягнення максимального ефекту доведеться використовувати додаткові контролери і датчики. Цим і відрізняються бюджетні моделі від дорогих. Якщо в більш дешевих варіантах все управління всередині VR здійснює тільки за допомогою руху головою або підключеного джойстика, то тут є можливість повної свободи дій.

Наприклад, OSVR - окуляри віртуальної реальності для iPhone від відомої компанії Razor. Їх вартість становить близько 35 тисяч рублів. У комплект ви отримаєте все необхідне програмне забезпечення і додаткові контролери. Також більшість дорогих шоломів сумісні з повноцінними іграми від Oculus Rift або HTC Vive.

Нижче наведено таблицю з усіма цінами на представлені в статті окуляри VR для iPhone:

Назва Ціна Назва Ціна Google CardBoar від 500 руб. Yay 3D viewer 3 тис. Руб. Color Cross 2 тис. Руб. Baofeng Mojing 4 від 4 тис. Руб. Unicorn VR 3 тис. Руб. Snail VR 5 тис. Руб. Viewbox 3-4 тис. Руб. Vrizzimo 5 тис. Руб. VR Box 3D 3 тис. Руб. Fibrum 8 тис. Руб. VRSmartVeiw від 3,5 тис. Руб. Altergaze 10 тис. Руб.

Всі зазначені ціни приблизні і можуть змінюватися в залежності від політики компанії або курсу валют. Вибирайте і купуйте пропуск в віртуальний світ, але не забувайте про те, що справжній мир набагато важливіше!

Ви запитаєте, яке відношення має дітище Google до пристроїв Apple?
Що з себе являє CardBoard?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача