Статьи

Охорона вантажів на залізничному транспорті: специфіка і методи роботи співробітників ЧОП під час супроводу жд вантажів

 1. Основні обов'язки охоронців із супроводу ж / д вантажів
 2. Дії співробітників ЧОП з охорони вантажу на залізничному транспорті
 3. Вартість супроводу вантажів на залізниці: як формується ціна

Залізничні перевезення - один з найбільш затребуваних способів доставки великих партій вантажів по Росії і за межі країни. Послугами РЖД активно користуються компанії, організації, підприємства і приватні клієнти. Тож не дивно, що саме ця сфера транспортних послуг дуже привертає увагу різного роду зловмисників.

Специфіка вантажоперевезень по ж / д робить їх особливо вразливими з цілого ряду причин. Охорона і супровід вантажів по залізниці можуть знадобитися як в процесі руху поїзда, так і під час коротких (на світлофорі) або тривалих (станції, запасні шляхи) стоянок. У нашій статті будуть розглянуті основні обов'язки і дії співробітників ЧОП, що забезпечують охорону ж / д вантажу. Тут же ви знайдете інформацію про формування вартості цієї порівняно дорогий послуги.

Основні обов'язки охоронців із супроводу ж / д вантажів

Супровід і охорона вантажів на залізничному транспорті - завдання підвищеного ступеня відповідальності. Умови російських залізничних перевезень сприяє посиленою небезпеки і ризиків розкрадання, нападів і бюрократичних махінацій. У зв'язку з недосконалою системою організації ж / д перевезень вантаж може бути не тільки викрадений під час стоянки, а й викрадений разом з вагоном шляхом перегону за підробленими документами.

Ситуація ускладнюється тим, що співробітники РЖД практично не відповідають за подібні зникнення. Практично вся відповідальність перекладається на охоронців ЧОП, які супроводжують вантажний потяг по шляху проходження. Тому основними обов'язками співробітників охоронного підприємства є наступні:

 • перевірка цілісності пломб і печаток, а також самих вагонів і контейнерів при відправленні, під час стоянок і після прибуття на об'єкт доставки;
 • ведення переговорів з сторонніми і зацікавленими особами на всьому шляху проходження (для цієї мети призначають відповідального співробітника);
 • забезпечення конфіденційності інформації про вантаж, маршруті та інших нюансах на вимогу замовника (актуально для цінних і небезпечних вантажів);
 • складання графіків патрулювання, розподіл маршрутів для охоронних патрулів та інші дії по роботі фізичної охорони з / д вантажів;
 • запобігання провокаційних дій з боку зловмисників, а при необхідності, усунення небезпеки відлякують або силовими методами.

Окремо слід додати, що в ряді ситуацій практикується озброєна охорона ж / д вантажів. Її застосування актуально при перевезеннях цінностей , а також небезпечних вантажів . В останньому випадку в обов'язки можуть увійти послуги щодо запобігання пожежо- або вибухонебезпечних ситуацій. Для отримання детального опису правил щодо конкретного виду послуг, ви можете звернутися до нашого менеджера.

Зворотний дзвінок Зворотний дзвінок

Дії співробітників ЧОП з охорони вантажу на залізничному транспорті

Послуги супроводу ж / д вантажів припускають масштабний комплекс дій співробітників охоронної служби. Роботи проводяться як безпосередньо під час прямування поїзда, так і до початку навантаження, на стоянках і під час передачі вантажу одержувачу. Наведемо лише загальний перелік входять в цей комплекс робіт:

 • Аналіз замовлення і розробка проекту охорони вантажоперевезення, згідно із загальними встановленими правилами. Сюди входять послуги логістів, оцінка ризиків і перевірка документації.
 • Охорона і спостереження за навантаженням. На цьому етапі забезпечується захист від розкрадань, а також виконується перевірка стану пломб, печаток, вагонів, платформ і контейнерів.
 • Супровід вантажів по ж / д на всьому шляху проходження. Тут здійснюється патрулювання згідно з графіком, що включає чергування під час запланованих і вимушених зупинок.
 • Контроль над розвантаженням. На цьому етапі співробітники ще раз перевіряють цілісність печаток і пломб з обов'язковою присутністю одержувача або його довіреної особи.

Після завершення робіт, згідно з договором, співробітники ЧОП повертаються на вихідну станцію «своїм ходом» або за рахунок замовника. Відзначимо, що тут наведено лише загальний алгоритм дій. Для кожного конкретного замовлення можуть бути зміни і / або доповнення. Щоб обговорити деталі послуги з супроводу ж / д вантажу, Ви можете зв'язатися з менеджером компанії Легіс, написавши йому повідомлення на email.

Написати повідомлення Написати повідомлення

Вартість супроводу вантажів на залізниці: як формується ціна

Якщо Ви вже переглядали прайси на послуги з охорони залізничних вантажів, Ви, швидше за все, звернули увагу, що цей сервіс дорожчий, ніж інші види супроводу вантажоперевезень . На перший погляд це може здатися дивним, адже сама по собі вартість ж / д перевезень нижче автомобільних або авіаційних. Насправді порівняно висока ціна цілком з'ясовна. Тут грають роль такі фактори її формування:

 • велика кількість задіяних співробітників, кожен з яких отримує зарплату;
 • максимальна відповідальність, покладена на приватне охоронне підприємство ;
 • витрати на повернення групи охоронців (зазвичай входить у вартість послуги).

Крім того, на ціну може вплинути ступінь ризику при супроводі цінних або небезпечних ж / д вантажів.

Група компаній Легіс протягом чверті століття займається наданням послуг охорони і супроводу вантажів залізницею. За цей період часу ми успішно виконали сотні таких замовлень від клієнтів з Москви, Санкт-Петербурга, Краснодара та інших міст.

На вакансії охоронців цієї категорії ми приймаємо досвідчених фахівців, які проходять обов'язкове навчання. Ми готові забезпечити захист будь-яких залізничних вантажів, включаючи цінні і небезпечні. Звернувшись до наших консультантів, Ви отримаєте докладні інструкції по послузі. Якщо ж додаткових питань не виявиться, Ви можете відразу оформити заявку на супровід ж / д вантажу.

Замовити послугу Замовити послугу


Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача