Статьи

Огляд операторів мобільного зв'язку Італії

  1. ціни
  2. Порядок покупки контракту
  3. як дзвонити
  4. Мобільний Інтернет в Італії
  5. Як оплатити
  6. посилання
  7. TIM
  8. Vodafone
  9. Wind
  10. 3 Italia

Вирушаючи в Італію на тиждень або на рік, Ви, безсумнівно, задумаєтеся про покупку місцевого телефонного номера. Особливо, якщо Ви отримаєте рахунок за роумінг від Вашого оператора мобільного зв'язку на Батьківщині.

Мобільний зв'язок в Італії коштує помітно дорожче, ніж в Росії, але є і варіанти.

В Італії працюють 4 "великих" оператора мобільного зв'язку:

"Звичайний" GSM в якому у Вас буде працювати будь-який стандартний мобільний GSM-телефон або смартфон TIM www.tim.it Vodafone Italia www.vodafone.it Wind //www.wind.it Тільки для смартфона 3 Italia www.tre.it Також в Італії є кілька "віртуальних" операторів стільникового зв'язку, що працюють під своїм брендом і своїми розцінками, але використовують мережу одного з "великих" операторів. Як правило, вони привабливі тільки для постійно проживають в Італії клієнтів з кредитними тарифними планами.

Інтерес для туристів може представляти віртуальний оператор Kena Mobile , Дочірня фірма Telecom Italia, що представляє на досить вигідних умовах послуги зв'язку і мобільного інтернету з обмеженням швидкості технологією 3G всередині самої больгой і надійної мережі оператора TIM

ціни

Описувати тарифні плани операторів не має сенсу, так як тарифи змінюються постійно, постійно з'являються спеціальні пропозиції та промо-акції для нових абонентів.

Відзначимо тільки, що середня ціна дзвінків по Італії - близько 19 центів за хвилину (вище, ніж в Росії).

Подивитися діючі тарифні плани Ви можете на сайті провайдера - посилання .

Особливістю більшості тарифних планів у всіх операторів зв'язку в Італії є наявність плати за з'єднання (scatto ala risposta, в деяких тарифних планах окремо обмовляється її відсутність).

При підключенні тарифних опцій (наприклад - для дешевих дзвінків додому) з Вас візьмуть ще від 7 до 10 Євро.

У більшості оператор є спеціальні тарифи або тарифні опції для дзвінків за кордон. Наприклад - у оператора TIM є тарифний план TIM International New, в якому вартість починається від 1 цента (за дзвінки в Китай чи Індію, якщо це Вам цікаво) до 8 центів за хвилину при дзвінках в Росію з оплатою за з'єднання 19 центів (Дзвінки в Зімбабве і Монголію коштують дорожче).

У деяких тарифних планах передбачені дешевий дзвінки між абонентами одного оператора зв'язку.

Порядок покупки контракту

Салони стільникових операторів є практично в кожному великому торговому центрі, аеропорт е, на вулицях міста.

Ви можете знайти координати зручного Вам центру стільникового зв'язку на офіційних сайтах операторів.

Іноземні громадяни можуть без зусиль придбати SIM-карту італійського оператора. Для цього Вам треба тільки пред'явити паспорт.

як дзвонити

В Італії немає звичного нам поняття "вихід на міжмісто".

Всі телефонні номери в Італії даються в повній нумерації. Цифра "0" в номері телефоні - частина префікса і є НЕ виходом на міжмісто, а частиною номера (наприклад телефон в Мілані 02-1234567) і набирати номер треба так, як Ви його бачите.

Префікси мобільних операторів починаються на "3" - номер абонента TIM може виглядати 333-1234567.

Для дзвінків за кордон набираємо "00" -код країни і міста, номер телефону. Або - з мобільного телефону + (наприклад - 007-495-1234567 або + 7-495-1234567 для дзвінка на московський номер).

Аналогічно (в міжнародному форматі) Ви можете дзвонити і на італійські номери (+ 39-02-1234567 - на той самий номер у Мілані).

Мобільний Інтернет в Італії

У всіх великих містах працюють мережі 4G / LTE. У невеликих містах - швидкість поменше, але абсолютно достатня для розмови через інтернет по VOIP або через Skype.

Вартість мобільного інтернету на 2018 рік - від 5 € при ліміті в 1-2Гігабайт в місяць.

Ціни на мобільний інтернет в Італії у різних операторів приблизно однакові - дешевий варіант може бути тільки за спеціальною пропозицією і, як правило, з тривалим контрактом.

Якщо Вам необхідний тільки інтернет без звонуов (наприклад, для планшетного комп'ютера) - шукайте спеціальні розділи в цінах операторів.

Як оплатити

Ви, швидше за все, виберете собі один з тарифів ricaricable ( "перезаряджається") - з попередньої системою оплати. Оплатити зв'язок можна в більшості великих супермаркетів (на касі купити картку, вам видадуть окремий чек з кодом, які треба відправити в смс або набрати через голосове меню оператора), в салонах зв'язку або тютюнових кіосках. Часто оплату мобільного зв'язку приймають на заправках.

Оплатити зв'язок в банкоматі можна тільки по банкоматної картці (некласичної кредитної, а VISA Electron або Maestro), випущеної одним з італійських банків.

Оплатити мобільний зв'язок через інтернет на сайті оператора можна тільки по "класичної" кредитній карті, всі оператори приймають платежі через PayPal.

посилання

TIM

Vodafone

Wind

3 Italia

Kena Mobile

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.