Статьи

Огляд браузера Safari. Історія, плюси і мінуси браузера

  1. Давайте поговоримо про історію
  2. Переваги браузера Safari
  3. Недоліки браузера Safari
  4. Чи варто вибирати Сафарі в якості основного браузера?

Звичайно, нижче мова піде не про африканське сафарі, а про браузер, знайомому кожному користувачеві пристроїв iPhone і iPad Звичайно, нижче мова піде не про африканське сафарі, а про браузер, знайомому кожному користувачеві пристроїв iPhone і iPad. Але навіть тим, хто не використовує дані технічні творіння Apple, знання про Safari не завадять.
Спочатку варто відзначити, що статистика стверджує, ніби Сафарі є четвертим браузером за кількістю користувачів.

Даний браузер заснований на популярному нині движку WebKit (четверта версія - на Nitro), що послужив основою і для інших браузерів: Google Chrome, Chromium і Яндекс.Інтернета . Цей движок, безумовно, є найбільш вдалим завдяки своїй швидкості і стабільності. Плюсом його у виконанні розробників Apple є також візуальні ефекти, характерні для Mac OS.

Давайте поговоримо про історію

У сенсі, про історію створення Сафарі, адже цей браузер не завжди був невід'ємною частиною ОС «надкушеного яблука». Аж до 2003 року використовувався досить непопулярний і нелюбимий браузер Internet Explorer, а свою розробку епловци змогли впровадити лише після закінчення контракту з IE.

7 січня 2003 року було відзначено анонсуванням бета-версії на конференції Macworld.
Після того, як браузер заслужив визнання у користувачів операційної системи Mac, Стів Джобс вирішив перенести його на Віндоус. 11 червня 2007 року відома нам корпорація випустила тестовий варіант Safari 3.0, призначений для Windows Vista і Windows XP.

На той момент він був сируватий і недопрацьований, але розробники вчасно врахували недоліки браузера, після чого він швидко став набирати популярність у користувачів Windows.

Переваги браузера Safari

Перш за все, Сафарі запускається за замовчуванням в досить компактному вигляді, його вікно займає всього лише три чверті площі екрану, автоматично підганяє під вікно весь вміст web-сторінок.

Браузер підтримує кілька вкладок одночасно, робить пошук через вбудовані засоби ( Google - в Mac OS X, Google або Yahoo - в Windows), має можливість заблокувати спливаючі вікна і синхронізувати адресні книги ОС Mac і Windows.

Для користувачів, які хочуть бути інкогніто в системі Інтернет, була розроблена функція приватного перегляду, тобто режим, при якому не приймаються cookie, історія відвідувань не ведеться, а дані, що вводяться (в тому числі і паролі) не запам'ятовуються.
Серед інших позитивних якостей Сафарі можна назвати наявність вбудованого RSS-агрегатора і можливості масштабування області введення.

Крім того, браузер автоматично розпізнає веб-сторінки з нестандартними шрифтами, підтримує стандарти CSS3 і HTML5, інтегрує QuickTime і має функцію Cover Flow. Іншими позитивними функціями Сафарі є Snapback, що дозволяє повертатися до початкових результатів пошуку, і Web Inspector, що дозволяє розробникам і користувачам переглядати DOM веб-сторінок. Думаю, згадати потрібно і про можливість перевірки орфографії в текстових полях.

Недоліки браузера Safari

Хоч Сафарі і претендує на звання кращого браузера сучасності, все ж недоліки у нього є, причому для деяких користувачів вони є суттєвими.

Лаяти Сафарі прийнято за непередбачуваність при відкритті сторінок, оптимізованих під Mozilla Firefox і Internet Explorer, повільний запуск браузера і відсутності можливості скопіювати вміст веб-сторінки повністю.

Чи варто вибирати Сафарі в якості основного браузера?

На це питання кожен повинен відповісти сам. Єдине, що хотілося б відзначити наостанок, це факт, що Safari проходить практично все браузерні тести зі 100-відсотковим результатом, обганяючи Мозілли , Internet Explorer, Оперу і Гугл Хром.
На це питання кожен повинен відповісти сам

Чи варто вибирати Сафарі в якості основного браузера?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача