Статьи

Огляд браузера Safari. Історія, плюси і мінуси браузера

  1. Давайте поговоримо про історію
  2. Переваги браузера Safari
  3. Недоліки браузера Safari
  4. Чи варто вибирати Сафарі в якості основного браузера?

Звичайно, нижче мова піде не про африканське сафарі, а про браузер, знайомому кожному користувачеві пристроїв iPhone і iPad Звичайно, нижче мова піде не про африканське сафарі, а про браузер, знайомому кожному користувачеві пристроїв iPhone і iPad. Але навіть тим, хто не використовує дані технічні творіння Apple, знання про Safari не завадять.
Спочатку варто відзначити, що статистика стверджує, ніби Сафарі є четвертим браузером за кількістю користувачів.

Даний браузер заснований на популярному нині движку WebKit (четверта версія - на Nitro), що послужив основою і для інших браузерів: Google Chrome, Chromium і Яндекс.Інтернета . Цей движок, безумовно, є найбільш вдалим завдяки своїй швидкості і стабільності. Плюсом його у виконанні розробників Apple є також візуальні ефекти, характерні для Mac OS.

Давайте поговоримо про історію

У сенсі, про історію створення Сафарі, адже цей браузер не завжди був невід'ємною частиною ОС «надкушеного яблука». Аж до 2003 року використовувався досить непопулярний і нелюбимий браузер Internet Explorer, а свою розробку епловци змогли впровадити лише після закінчення контракту з IE.

7 січня 2003 року було відзначено анонсуванням бета-версії на конференції Macworld.
Після того, як браузер заслужив визнання у користувачів операційної системи Mac, Стів Джобс вирішив перенести його на Віндоус. 11 червня 2007 року відома нам корпорація випустила тестовий варіант Safari 3.0, призначений для Windows Vista і Windows XP.

На той момент він був сируватий і недопрацьований, але розробники вчасно врахували недоліки браузера, після чого він швидко став набирати популярність у користувачів Windows.

Переваги браузера Safari

Перш за все, Сафарі запускається за замовчуванням в досить компактному вигляді, його вікно займає всього лише три чверті площі екрану, автоматично підганяє під вікно весь вміст web-сторінок.

Браузер підтримує кілька вкладок одночасно, робить пошук через вбудовані засоби ( Google - в Mac OS X, Google або Yahoo - в Windows), має можливість заблокувати спливаючі вікна і синхронізувати адресні книги ОС Mac і Windows.

Для користувачів, які хочуть бути інкогніто в системі Інтернет, була розроблена функція приватного перегляду, тобто режим, при якому не приймаються cookie, історія відвідувань не ведеться, а дані, що вводяться (в тому числі і паролі) не запам'ятовуються.
Серед інших позитивних якостей Сафарі можна назвати наявність вбудованого RSS-агрегатора і можливості масштабування області введення.

Крім того, браузер автоматично розпізнає веб-сторінки з нестандартними шрифтами, підтримує стандарти CSS3 і HTML5, інтегрує QuickTime і має функцію Cover Flow. Іншими позитивними функціями Сафарі є Snapback, що дозволяє повертатися до початкових результатів пошуку, і Web Inspector, що дозволяє розробникам і користувачам переглядати DOM веб-сторінок. Думаю, згадати потрібно і про можливість перевірки орфографії в текстових полях.

Недоліки браузера Safari

Хоч Сафарі і претендує на звання кращого браузера сучасності, все ж недоліки у нього є, причому для деяких користувачів вони є суттєвими.

Лаяти Сафарі прийнято за непередбачуваність при відкритті сторінок, оптимізованих під Mozilla Firefox і Internet Explorer, повільний запуск браузера і відсутності можливості скопіювати вміст веб-сторінки повністю.

Чи варто вибирати Сафарі в якості основного браузера?

На це питання кожен повинен відповісти сам. Єдине, що хотілося б відзначити наостанок, це факт, що Safari проходить практично все браузерні тести зі 100-відсотковим результатом, обганяючи Мозілли , Internet Explorer, Оперу і Гугл Хром.
На це питання кожен повинен відповісти сам

Чи варто вибирати Сафарі в якості основного браузера?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.