Статьи

Огляд сервісів для створення і розміщення сайтів

Бум моди на персональні сторінки в Інтернеті пройшов вже багато років тому, змінившись спочатку особистими блогами, а в даний час соціальними мережами. Проте завдання створення свого представництва в Мережі постає перед багатьма і сьогодні. Найчастіше це може знадобитися, якщо ви хочете продемонструвати свої успіхи в будь-якому вигляді творчості, поділитися своїм хобі або навіть спробувати відкрити свій бізнес. У всіх перерахованих випадках можна спробувати скористатися одним із сервісів, описаних в цій статті. Ви побачите, що функціональність і можливості, що надаються ними, часто повністю покривають потреби початківців сайтостроителей.

Ви побачите, що функціональність і можливості, що надаються ними, часто повністю покривають потреби початківців сайтостроителей

Створення сайту на Yola починається з реєстрації. При безкоштовній моделі застосування під одним обліковим записом ви можете мати до п'яти сайтів, при цьому вам виділяється до 1 ГБ дискового простору. Ліміт трафіку не обмежений, до того ж ресурс не буде обтяжений спонсорської рекламою.

Для оформлення можна скористатися одним з безкоштовних вбудованих шаблонів, їх налічується понад 100 штук, причому виглядають вони просто чудово. Підгонка дизайну і наповнення сайту виробляються в інтуїтивно зрозумілій редакторі. Тут ви зможете як змінити макет сторінок (одно-, дво-, трехколоночной і т. Д.), Так і налаштувати деякі параметри оформлення, наприклад, завантажити свій логотип, фон або навіть застосувати свій CSS-стиль. Вміст сторінки будується з окремих блоків; вони мишкою перетягуються в потрібне місце. Таким чином вставляються текст, фотографії, галереї, карти, відео, різні віджети і багато іншого, що зробить ваш сайт зручним і неповторним. Для його публікації необхідно натиснути всього одну кнопку і вказати адресу, який буде мати вигляд ххххх.yolasite.com.

Даний ресурс існує вже більше п'яти років, і за цей час його можливостями встигли скористатися понад 7 млн ​​осіб. Така популярність пояснюється повним циклом послуг, що надаються сервісом зі створення та розміщення сайтів. Причому більшість з них доступні абсолютно безкоштовно, і тільки за деякі преміум-функції просять заплатити.

Редактор сторінок дозволяє одним клацанням миші застосувати один з декількох десятків шаблонів оформлення, а також вибрати шрифти, кольори, посилання і інші параметри. Після настройки зовнішнього вигляду необхідно зайнятися вмістом, яке формується з таких модулів, як текстовий блок, картинка, фотогалерея, слайд-шоу, віджет і т. Д. В результаті як з цеглинок можна побудувати відмінний сайт з різноманітним наповненням практично без знання HTML. Ну а якщо ви все-таки захочете повозитися з кодом, до ваших послуг повноцінний редактор.

Ну а якщо ви все-таки захочете повозитися з кодом, до ваших послуг повноцінний редактор

BlinkWeb відрізняється від конкурентів наявністю розвиненої системи допомоги, яка у вигляді коротких навчальних роликів дозволить навіть непідготовленому користувачеві легко освоїти всі премудрості створення сайту. Першим кроком після реєстрації буде вибір категорії, а потім шаблону оформлення, яких, на жаль, не так вже й багато.

У редакторі застосований все той же принцип конструювання сторінок з окремих блоків, які можуть містити найрізноманітніші речі: заголовки, текст, зображення, форми, відеоролики тощо. Корисною функцією BlinkWeb є можливість розміщення на своєму сайті рекламних блоків AdSense, так що ви навіть зможете заробляти. До недоліків сервісу слід віднести відсутність підтримки кирилиці, що значно звужує сферу застосування. Для публікації в Мережі буде потрібно вказати адресу сайту або прив'язати існуючий домен.

Squidoo - це популярна платформа для публікації матеріалів і формування спільноти користувачів, які цікавляться однією темою. Даний сервіс дозволяє створювати тільки односторінкові сайти, зате їх наповнення може бути найрізноманітнішим. За допомогою спеціальних модулів на сторінку додаються текст, картинки, галерея зображень, відео, гостьова книга, коментарі та багато іншого.

Даний ресурс є одним з найбільш функціональних в огляді. Jimdo навіть при безкоштовному використанні надає достатній спектр можливостей для створення цікавого сайту, в тому числі безліч шаблонів оформлення, підключення свого блогу і гостьової книги, інтеграцію зі сторонніми сервісами, RSS, статистику. При цьому він прекрасно локалізована і має дуже дружній інтерфейс.

C допомогою Webnode ви зможете побудувати особистий сайт досить складної структури, що містить безліч розділів, в тому числі сторінки з формою зворотного зв'язку, контактами, гостьовою книгою, форумом і т. Д. Створення і наповнення сторінок не складніше роботи в звичайному текстовому редакторі. Зрозумілий і красивий інтерфейс доповнюється спливаючими підказками, що пояснюють кожну дію, і непоганий довідковою системою.

uCoz - безкоштовна система створення, управління та хостингу сайтів, покликана допомогти будь-якому охочому обзавестися своїм власним ресурсом. Тут надаються необмежений дисковий простір, завантаження файлів через веб-інтерфейс або FTP, резервне копіювання, вбудований візуальний редактор HTML.

Цікавою особливістю сервісу є можливість ведення бази даних його користувачів з наданням різних прав доступу, а також безліч модулів, що реалізують різноманітні додаткові функції. Серед них в даний час є форум, магазин, чат, блог, фотоальбом, гостьова книга і багато іншого. Для повноцінної роботи з ресурсом знадобиться час на освоєння всіх його опцій, проте хороша довідкова документація і розвинене співтовариство користувачів допоможуть легко з цим впоратися.

Для повноцінної роботи з ресурсом знадобиться час на освоєння всіх його опцій, проте хороша довідкова документація і розвинене співтовариство користувачів допоможуть легко з цим впоратися

Це, напевно, найпопулярніший сервіс подібного роду в Рунеті, який відкрив свої двері ще в 90-ті роки минулого століття і містить в даний час більш 3 млн користувальницьких сайтів. «Яндекс.Народ» дозволяє створювати ресурси необмеженого розміру з готових блоків, для чого застосовується спеціальний конструктор, що дає можливість легко і швидко скористатися одним з вбудованих шаблонів або розробити свій власний дизайн.

Наповнення сайту здійснюється шляхом розміщення на сторінці тексту, фотографій, віджетів та іншого вмісту у вигляді спеціальних модулів. Їх можна редагувати, налаштовувати властивості і переміщати в потрібне місце методом перетягування. Є доступ до ресурсу по FTP і сервіс докладної статистики. При публікації сайту на ньому буде розміщено рекламний банер «Яндекс.Директ».

Раніше цей сервіс називався Google Page Creator, але недавно разом з глобальним оновленням функцій отримав і нове ім'я - Google Sites. Він доступний всім власникам облікового запису Google і дозволяє створювати сайти з необмеженою кількістю сторінок, але обсягом не більше 100 МБ. Відмінною особливістю ресурсу є можливість розмежування прав доступу до свого дітища. Так, ви можете одним користувачам дозволити редагування статей, а іншим - тільки їх переглядати, або розробити звичайний, доступний для всіх сайт.

Загальний вигляд ресурсу задається за допомогою вибору однієї з існуючих тем оформлення, а правка здійснюється в редакторі, використання якого дуже нагадує роботу в Google Docs, тому навряд чи викличе труднощі. Сильною стороною Google Sites є тісна інтеграція з іншими сервісами компанії, такими як Picasa, Google maps, YouTube і т. Д.

Д

Цей сервіс стоїть дещо окремо, оскільки єдиний в огляді служить для створення Flash-сайтів. Розробка сторінок з використанням даної технології набагато складніше, аніж зазвичай сайтобудування, вимагає освоєння і застосування спеціальних програм, тому конструктор Wix, що дозволяє обходитися без цього, цікавий подвійно.

Створення ресурсу починається з вибору підходящого шаблону, який далі завантажується в редактор для налаштування і наповнення вмістом. Він виконаний на Flash і сповнений анімацій, спливаючих підказок і інших красивостей, що, однак, не заважає йому бути дуже функціональним. Робота в редакторі полягає в додаванні необхідних елементів, розташуванні їх в потрібному місці і подальшої налаштування властивостей. Велика кількість різних модулів, можливість використання анімації та ефектів дозволять побудувати дійсно вражаючий і незвичайний сайт.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача