Статьи

Огляд корисних сайтів по Словаччині

Автор: Go to ... Словаччина 📺 Дивитися відео

Тривалість - 00:09:17 (Посилання відкриється в новому вікні)

Всім привіт, хочу зробити огляд деяких інтернет-ресурсів, які були корисні для мене до переїзду в Словаччину, ресурсів, які корисні для мене зараз, просто цікавих ресурсів про Словаччину. Почати хочу з декількох блогів саме тому, що завдяки їм я дізнався в тому числі про деякі сайтах, про які я хочу сказати пізніше.

Перший блог, який був для мене самим цікавим і корисним, - це блог Олексія Труфанова ( http://blog.trufanov.com/ ). Людина, який переїхав до Словаччини 2 роки тому, просто пише про своє життя і життя людей тут. На відміну від багатьох ресурсів в інтернеті саме у Олексія можна прочитати конкретно про життя в Словаччині. Чи не інформація для туристів про якісь красивих місцях, визначні пам'ятки і т. Д., А розповіді про щоденні моментах життя, фотографії реальної Братислави, де живуть люди, а не тих місць, де вони відпочивають і гуляють. Текст Олексієм дуже добре написаний, читається легко, приємно; додані красиві фотографії - все дуже класно, я рекомендую.

Ще один блог, який я читав до переїзду, і в принципі, можна сказати, що я вже весь його прочитав, тому що більше туди хлопці не пишуть; не знаю, з якої причини, - це блог Cucoriedka ( http://cucoredka.blogspot.com/ ). Чому хочу сказати саме про нього? Тому що з цього блогу я знову ж витягнув для себе конкретну практичну користь. По-перше, саме по інструкції, опису, статті авторів блогу ми їздили в Австрію за покупками, пробували, як це робиться (їздили саме в те місто, той торговий центр, про який писали в блозі); а по-друге, вони писали про деякі сайтах тут в Словаччині, якими ми зараз активно користуємося. Один з них - це інтернет-магазин техніки, але не тільки її. Техніка як основний напрямок, але магазин займається багато чим. Це чеська, по-моєму, магазин Alza ( https://www.alza.sk/ ), Тому що багато товарів при замовленні везуть з Праги. Але тут у Alza велике представництво, багато філій, виставкових залів, пунктів видачі товару - все дуже зручно і класно. На цьому ресурсі ми вже купували монітор, комп'ютер, ще якісь аксесуари для телефонів, планшетів - все це було класно, зручно, корисно. Потім ми зрозуміли, що там ще можна купувати багато чого корисного: в тому числі для кухні ми купили чайник, сковорідку, може, ще щось; купили самокат дитині, тобто - це ресурс, на якому можна придбати дуже багато всього. Він мені досить сильно нагадує український магазин http://rozetka.com.ua/ , Який теж колись починав з техніки, потім став рости - і дуже багато чого зараз в ньому продається, а також є виставкові зали в Києві, і сама ідея досить схожа.

Я був в декількох представництвах http://rozetka.com.ua/ в Києві, мені дуже сподобалося. Але після того, як я потрапив в Alza, мені тут сподобалося більше. Тут виглядає все набагато крутіше, шикарний, величезний виставковий зал, багато співробітників, всі готові тобі допомогти, все відмінно, все на рівні; але, як писали хлопці з Cucoriedka, є одна особливість - якщо ви не знаєте мову, то можете замовити в Alza товар і без проблем отримати його. Чому? Тому що для отримання товару є спеціальні електронні автомати, в які можна просто ввести номер замовлення, оплатити його на місці, якщо він не був оплачений до цього, отримати чек на видачу товару і в результаті його забрати, не знаючи зика, ні з ким не спілкуючись.

У Alza є ще така цікава штука, з якої я раніше не стикався ніде, тільки в McDonald's, - AlzaDrive, тобто можливість забрати товар не виходячи зі свого автомобіля. Раніше я знав тільки про MacDrive; Зараз мені ще розповіли, що є в Києві аптеки, в яких можна закупитися, просто заїхавши на автомобілі. Тут така послуга є в інтернет-магазині. Я ще цим не користувався, трохи побоююсь цього, як там і що буде робитися; але впевнений, що скористаюся цим сервісом і, напевно, скоро, тому що замовляємо ми досить часто навіть по дрібниці.

Про покупки в Словаччині через інтернет хочу сказати ще трохи. Тут є дуже популярний сайт http://www.bazos.sk/ . Коли мені його показали, то він мені дуже не сподобався. Я «поплювавши» і сказав, що бачив кілька інших ресурсів, але у даного сайту є величезний плюс - популярність. Цей сайт набагато популярніше усіх інших, на ньому розміщуються оголошення про купівлю-продаж від звичайних людей.

Чому мені сайт не сподобався? У нього досить застарілий дизайн, слабенький функціонал, юзабіліті (зручність використання); але, в будь-якому випадку, популярність і активність цього ресурсу перебиває всі його недоліки. Хоча можу сказати, що ще жодного разу нічого через http://www.bazos.sk/ ми так і не купили. Всі пропозиції, які ми знаходили, виявлялися не такими вигідними або цікавими, як хотілося б. І все товари, які хотіли купити на http://www.bazos.sk/ , Ми купили в підсумку абсолютно новими, доплативши зовсім трохи, саме тому, що я не хотів купувати б / у товар, не маючи при цьому великий фінансової вигоди.

Є ще один сайт-агрегатор цін http://www.heureka.sk/ . В Україні ми вже до таких звикли: http://price.ua/ , http://m.ua/ - їх насправді багато, але суть полягає в тому, що дані ресурси збирають ціни з усіх інтернет-магазинів і групують їх. Коли шукаєш товар, можеш подивитися його на зазначених сайтах, порівняти ціни, вибрати той інтернет-магазин, який пропонує кращу ціну або має більш високий рейтинг. У будь-якому випадку, все завжди складається так, що, навіть промоніторивши всі ціни на http://www.heureka.sk/ , Ми все одно купуємо на https://www.alza.sk/ . Чому? Тому що Alza близько, і, коли забираєш товар сам, ти не платиш за доставку. Більшість інтернет-магазинів, які мають більш низьку ціну по відношенню до Alza, доставляють товар зазвичай за 3-4 євро, і тим самим ціна вже не виходить вигідніше, ніж в Alza.

Далі хочу сказати про деяких форумах, де можна поспілкуватися, задати якісь питання, якщо ви збираєтеся переїжджати. Для мене при переїзді завжди був номером 1 форум http://forum.chemodan.ua/ . Там є розділ по кожній країні. У розділі про Словаччину, може, не так багато інформації, але, в будь-якому випадку, завжди можна задати питання, і на цьому форумі присутні люди, які знають, розбираються, і вони досить чуйні, завжди готові відповісти.

Підпишіться на наші соц. мережі, щоб дізнатися більше: Підпишіться на наші соц YouTube-канал , Telegram , ВКонтакте , Facebook , Instagram .

Поділіться статтею в соц. мережах: Comments system Cackl e

Чому хочу сказати саме про нього?
Чому?
Чому мені сайт не сподобався?
Чому?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.