Статьи

Огляд інтернет-магазину «Беру»: що не так в новому маркетплейсе від Ощадбанку і Яндекса

 1. Інтернет-магазин «Беру»: особливості входу і реєстрації
 2. Мобільний додаток «Беру»
 3. Як шукати товари в інтернет-магазині «Беру»
 4. Яндекс.Станція на «Беру»
 5. «Беру» і «Яндекс.Маркет»: в чому різниця і що спільного
 6. робимо висновки

Незважаючи на те, що «Яндекс.Маркет» є сервісом номер один для пошуку товарів в російських інтернет-магазинах, на вітчизняному ринку один за одним з'являються і нові маркетплейси, інакше кажучи, майданчики, на яких представлені товари з різних інтернет-магазинів. Ми вже дослідили продукт Mail.Ru Group - Pandao , А тепер прийшла черга ще одного «російського аліекспресса», який створив Сбербанк в партнерстві з «Яндексом».

Зараз інтернет-магазин «Беру» працює в статусі бета-версії, тобто проходить етап тестування. У ньому покупцям обіцяють різноманітність товарів (в найближчі роки число товарів має зрости до мільйона), легкий повернення і безкоштовну доставку товарів на суму від 3 500 рублів.

Ми познайомилися ближче з маркетплейсом «Беру», щоб зрозуміти, чим він відрізняється від конкурентів, і головне, іншого проекту «Яндекса -« Яндекс.Маркет ».

Інтернет-магазин «Беру»: особливості входу і реєстрації

Щоб потрапити в новий маркетплейс, необхідно набрати в браузері https://beru.ru/, після чого відкриється привітальна сторінка. Натисніть «почати» для входу на сервіс. Після цього вас попросять або увійти вже в існуючий акаунт Яндекса, увійти за допомогою соцмереж, або зареєструватися, створивши аккаунт на Яндексі ж. Після цього вхід буде здійснюватися автоматично.

Другий варіант почати знайомство з «Беру» - це завантажити мобільний додаток в Google Play або AppStore . В цьому випадку ви навіть можете отримати знижку 500 рублів на перше замовлення - за умови, що сам замовлення буде на 2 500 рублів або більше.

Мобільний додаток «Беру»

Мобільний додаток «Беру» є для користувачів iOS і Android, причому розробником обох додатків є Яндекс. Але це й не дивно: у компанії величезний досвід створення подібних додатків.

Інтерфейс мобільного додатка виглядає так: вгорі знаходиться пошуковий рядок, внизу - спеціальні додатки на сьогодні. По центру розташувалися ті товари, які ви шукали раніше. Як і в звичайній версії, агрегатор підчіплює ваш аккаунт Яндекса, після цього авторизація при вході в додаток відбувається автоматично.

Як і в звичайній версії, агрегатор підчіплює ваш аккаунт Яндекса, після цього авторизація при вході в додаток відбувається автоматично

Сам додаток працює стабільно, ніяких «вильотів» та інших неприємних багів в роботі помічено не було. Але і особливих переваг від використання програми, а не веб-версії, немає (не рахуючи купона на покупку).

Як шукати товари в інтернет-магазині «Беру»

Інтерфейс «Беру» виглядає дружелюбно. Нагорі ви можете бачити регіон, в якому ви перебуваєте (він визначається на вашу IP-адресою), пошуковий рядок, а також інформацію про умови доставки, оплати і повернення товару.

Далі йдуть категорії товарів, поки їх всього шість: електроніка, побутова техніка, краса і здоров'я, комп'ютерна техніка, будинок і дача і дитячі товари. Трохи нижче розташувалося меню з пропозиціями, на які встановлено знижку.

Давайте відразу спробуємо пошук. Для початку спробуємо знайти смартфон Samsung Galaxy S9 +. Маркетплейс відразу пропонує дві версії - на 64 Гбайт і 256 Гбайт. Після того, як ми знайдемо потрібний товар, нам пропонується купити його.

З конкретним товаром все ясно. А що якщо ми хочемо iPhone X, але не визначилися ні з потрібним нам кольором, ні з кількістю вбудованої пам'яті. Як ми робимо це в «Яндекс.Маркет»? Правильно, набиваємо в пошуку iPhone X і дивимося результати. Проробимо ті ж «рухи» з «Беру». У пошуку вводимо «iPhone X» і бачимо наступний результат:

Чомусь в видачу потрапили і iPhone 8, і iPhone 6. У наявності недосконалість алгоритмів пошуку.

Якщо ж натиснути на меню «Ще один варіант», то відкривається не інший магазин, де можна взяти iPhone, а сторінка, де покупцеві запропонують ... вибрати колір. Дивне рішення.

А що у нас з дитячими товарами? Спробуємо з'ясувати, чи можна купити шкільний рюкзак у «Беру». Для цього в «товари для школи» вибираємо «Рюкзаки, ранці і сумки» і дивимося на запропонований асортимент.

Тут ми бачимо кардинальна відмінність з тим, що бачили вище, коли шукали смартфон. Тут «Беру» вже не виступає в якості інтернет-магазину, а бере на себе роль агрегатора. При цьому очевидно, що сервіс поки співпрацює з досить невеликою кількістю інтернет-магазинів: шкільні рюкзаки надані виключно якимось магазином Centrum, а вже з його асортименту ви зможете вибрати будь-який товар, який буде вам до душі.

Яндекс.Станція на «Беру»

Найпопулярніший гаджет останніх днів - це безумовно Яндекс.Станція. Її дуже важко знайти де-небудь: в офіційному магазині Яндекса її розпродали буквально за день. Тому для популяризації нового маркетплейса в Яндексі придумали відмінний хід: продавати колонку в «Беру».

Що ж, давайте спробуємо її купити. Для цього в пошуковому рядку вводимо «Яндекс Станція» і дивимося результат. Так, відмінно, «Яндекс.Станція» є, ось вона, 9 990 рублів. Здавалося б, можна оформити попереднє замовлення, але ... Все псує маленька приписка, де вказано, що безкоштовна доставка можливо тільки з 1 жовтня.

Все псує маленька приписка, де вказано, що безкоштовна доставка можливо тільки з 1 жовтня

«Беру» і «Яндекс.Маркет»: в чому різниця і що спільного

Основна різниця полягає в тому, що «Яндекс.Маркет» показує всі магазини, в яких є той чи інший товар, то «Беру» спочатку показує товар за найнижчою ціною. Це випливає з правил маркетплейса:

«Якщо один товар поставляють кілька партнерів, на Беру спочатку продається товар з більш низькою ціною. Коли закінчиться товар за низькою ціною, на сервісі почне продаватися товар за вищою ціною ».

Треба визнати, що це дуже спрощує життя покупцям, оскільки позбавляє від необхідності порівнювати ціни.

Ще один, але дуже важливий момент. Якщо в «Яндекс.Маркеті» ви зможете знайти товар в так званих «сірих» магазинах, то «Беру» орієнтується виключно на офіційні. Принаймні в питаннях, пов'язаних з дорогою електронікою.

Що у «Беру» спільного з «Яндекс.Маркет», так це система відгуків. Всі відгуки про товари, які зараз розміщені на «Беру», взяті безпосередньо з «Яндекс. Маркета ». Порівняйте відгуки «Яндекс.Маркет» на смартфон Samsung Galaxy S8 і відгуки про те ж смартфоні на «Беру» .

На жаль, якщо товару немає на «Яндекс.Маркеті», то подивитися про нього відгук також не вийде. І це, безумовно з найголовніших мінусів «Беру», одна справа - взяти відгук про товар з дружнього сервісу, а зовсім інша - збирати відгуки на товар самостійно. Будемо сподіватися, що ці витрати бета-версії творцям вдасться виправити.

Ще одна важлива відмінність - вкрай мізерна інформація про магазинах-партнерах. Якщо в «Яндекс.Маркеті» можна не тільки побачити рейтинг продавця, а й подивитися відгуки, то на «Беру» про магазин, яка надала товари, покупець не знає нічого, крім назви. Втім, а чи потрібно щось знати, якщо «Беру» все одно бере на себе все спілкування з користувачами?

робимо висновки

робимо висновки

«Беру» зараз - це не cтолько агрегатор, скільки інтернет-магазин і посередник. Деякі товари спільний сервіс Ощадбанку і «Яндекса», судячи з усього, продає самостійно, а в деяких випадках сервіс пропонує подивитися товари, надані тим чи іншим інтернет-магазином.

Як мінусів можна відзначити практично повна відсутність інформації про магазинах-партнерах. Скільки їх, чи можна довіряти якості їх товарів, наскільки конкурентні ціни - все це залишається невідомим.

Проект все ще знаходиться на стадії бета-версії, і очевидно, що він буде змінюватися. Питання лише в тому, наскільки швидко команда «Беру» реагуватиме на думку покупців і прислухатися до нього. Інакше сервіс ризикує повторити долю багатьох російських «стартапів», в які було вкладено велика сума грошей, а на виході в результаті проекти або залишилися в зародковому стані, або зовсім були закриті.

плюси:

 • Зручний інтерфейс;
 • Вибір товарів з різних категорій (в тому числі здоров'я);
 • Інтеграція сервісу з аккаунтом Яндекса.

мінуси

 • Відсутність інформації про магазинах-партнерах;
 • Невеликий на поточний момент асортимент товарів.

Маркет»?
А що у нас з дитячими товарами?
Втім, а чи потрібно щось знати, якщо «Беру» все одно бере на себе все спілкування з користувачами?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача