Статьи

Огляд телефону Sony Ericsson W610i

 1. Дизайн
 2. Користувальницький інтерфейс
 3. Дзвінковий сервіс
 4. повідомлення
 5. Організатор
 6. Пам'ять, диспетчер файлів
 7. Комунікації і медіа
 8. Камера
 9. Основна задача
 10. Висновки

Випустивши на ринок W880i, компанія Sony Ericsson відразу зіткнулася з появою вільної користувальницької ніші, в яку входили всі, кому подобався зовнішній вигляд флагмана Walkman-рішень, але відлякувала монструозність ціна в 700 Доларів США. Зрозуміло, віддати цей пласт в руки інших компаній, що активно освоюють середній ціновий сегмент музичних телефонів, не представлялося можливим, в зв'язку з чим було прийнято рішення про продовження традиції, започаткованої в 2005 році. За основу був узятий продовжувач K750i, який залишався найбільш популярною моделлю компанії, незважаючи на той факт, що з моменту початку перших продажів пройшло майже два роки. Йдеться, зрозуміло, про K550i, що довела затребуваність недорогих рішень з якісною камерою. Як і у випадку з W800i, спрощений варіант флагмана виявився повним аналогом вищезгаданого CyberShot - рішення. Як результат, світ побачив W610i, який є не прямим продовженням W800i, а спрощеним варіантом W880i.

Дизайн

Дизайн апарату виконаний в схожій з W880i (AI) кольоровій гамі, яка експлуатує поєднання сріблястою передній панелі і чорної задньої поверхні. На відміну від флагманського рішення, корпус апарату цілком виконаний з пластика, тим не менш, не викликає негативних тактильних відчуттів. Габарити апарату складають 102 × 46,5 × 13,8 мм, що укупі з вагою 92 грами дозволяє носити апарат практично в будь-якому зручному для вас місці, будь то кишеню куртки або річної сорочки / сорочки. У руці апарат лежить зручно, рогач, незважаючи на перевагу гладкого пластика в корпусі телефону.

Практично впритул до верхнього краю передньої панелі розташувалася широка проріз отвору розмовного динаміка, прикритого металевою сіткою. Далі за списком йде TFT-екран, діагоналлю 1,92 дюйма, здатний відображати до 262 тисяч кольорів. Фізичні розміри екрану становлять 30,5 × 38,2 мм, що повністю збігається з екранами W810i, K610i. Втім, щодо максимального рівня яскравості і кольору взагалі, екран ближче до другого апарату. За рахунок трохи заниженою контрастності, картинка на екрані виглядає зернистою навіть на відстані в 30 см. На цей момент можна було б закрити очі, якби екран того ж W660i не відображається візуально більш плавну картинку, володіючи великим зерном. Поведінка на сонці багато в чому обумовлюється розсіює плівкою захисного скла, що забезпечує комфортну роботу навіть під прямими сонячними променями.

Трохи нижче екрана починається область клавіатури, про яку варто поговорити трохи докладніше. Як і в попереднику, софт-клавіші утворюють в парі з клавішами повернення і C півколо у вигляді вузької сріблястою смужки, сильно піднімається над вписаними всередині клавішами запуску плеєра і виклику Activity Menu. Навігаційна клавіша ідентична по стилістиці, за винятком того, що чотирьохпозиційна кнопка являє собою цілісне кільце, а клавіша OK підписана на манер плеєра як Play / Pause.

Нижче розташовується область цифрової клавіатури, що складається з вузьких клавіш, підписи яких нанесені на поверхню корпусу. Зрозуміло, таке виконання клавіш відрізняється високою тактильность, що дозволяє в перші години роботи з телефоном освоїти сліпий набір номера або текстового повідомлення. Мінусом клавіатури є низька ергономіка, що випливає з високою тактильності. Всі ці сріблясті клавіші не підходять для тривалої роботи з телефоном, будь то тривала гра, або SMS-листування. Втім, якщо вам не пріоритетно написання текстів протягом більш ніж півгодини, претензій до клавіатури не виникне. Трохи нижче проміжку між клавішами 0 і # розташувалося отвір мікрофона. Проблем від такого розташування не виникає, навіть навпаки: розмовляючи на вулиці, у вітру менше шансів перетворити ваш монолог в шум хвиль.

Бічні органи управління представлені клавішею включення / вимикання, на верхньому торці, органічно вписаної в широке скельце ІК-порту. Нижній торець невинно чистий, за винятком отвори для ремінця в лівому нижньому кутку корпусу.

Правий торець цікавий наявністю трохи втопленою всередину клавішею регулювання гучності, за рахунок чого проблем з її пошуком наосліп не виникне ні у правшів, ні у лівшів. У двох сантиметрах від краю корпусу розташувалася спускова клавіша камери, забезпечена подвійним ходом. Як і в інших телефонах компанії, її розташування максимально збігається з комфортним становищем вказівного пальця правої руки.

На лівому торці - точна копія гойдалки регулювання гучності, що є клавішею запуску плеєра. Трохи нижче центру знаходиться слот для M2 карт пам'яті, прикритий відкидною заглушкою, яка має великої рискою для піддягання нігтем. Саме в районі поглиблення розташований отвір основний засувки слота, так що проблем з відкриттям не виникає зовсім.

Після відкриття, заглушку можна відтягнути на 5мм вперед, після чого спокійно відігнути на 180 градусів, отримавши комфортний доступ до самого слоту. Ще однією перевагою слота є той факт, що для фіксації слота досить натиснути на карту подушечкою пальця. Для кого-то це здасться дрібницею, але іншим це допоможе помітно заощадити час і нерви. Трохи нижче слота розташувався інтерфейсний роз'єм Fast Port. Тут легше утриматися від коментарів, враховуючи, що з телефоном можна використовувати бездротову Stereo Bluetooth гарнітуру.

На задній поверхні корпусу - дві стилістичні глянцеві окружності. Усередині великого кола розташований об'єктив 2мп камери, прикритий пластиковим скельце, розташованим поруч із корпусом. Поруч знаходяться два великих світлодіода, що грають роль спалаху, і ліхтарика. Також є невелике дзеркальце для автопортретів. Малий півколо цілком заповнений невеликими отворами поліфонічного динаміка.

Ми неспроста відзначили в дизайні задньої поверхні дві окружності, так як вся поверхня, розташована нижче, - кришка акумуляторного відсіку. Для зняття кришки необхідно натиснути двома пальцями на область логотипу Walkman і верхню частину кришки, після чого потягнути вниз.

Під кришкою ховається літій-полімерний акумулятор BST-33, ємністю 950мАч. Його заряду вистачає на 3-4 дні роботи, при 15-20 хвилинах розмов в день, годині прослуховування музики, і півгодини роботи з іншими функціями телефону, включаючи кілька знімків, і т.д. Для сучасного апарату - це більш ніж пристойний показник.

Під акумулятором розташовується зручний слот для кріплення SIM-карти, також дозволяє виробляти її витяг без допомоги нігтів і підручних засобів. Поруч зі скосом для подцепкі акумулятора розташована біла гумова заглушка роз'єму для підключення зовнішньої антени. Для її отримання найкраще використовувати голку або скріпку.

Користувальницький інтерфейс

У режимі очікування на екрані присутній верхній рядок індикаторів рівня прийому сигналу, активності GPRS, наявності пропущених дзвінків або непрочитаних повідомлень, Bluetooth, а також індикатором рівня заряду батареї.

Трохи нижче рядка піктограм відображається назва оператора, під яким також присутній підпис БС. Далі, на розсуд власника, можна включити відображення цифрових годин, як на третину екрану, так і у вигляді невеликої написи, схожою за розміром з індикатором поточної дати, розташованим праворуч. Навпаки дати залишається порожнє місце, яке може займати, наприклад, лічильник таймера. Нижня частина зайнята рядком підписів до софтклавишам, перепризначити які, в силу особливостей управління, не можна.

Також, в режимі очікування, можна призначити запуск більшості вбудованих функцій на відхилення навігаційної клавіші.

Функціональність Activity Menu не зазнала жодних змін: все ті ж чотири вкладки:

 • відображення подій,
 • диспетчер роботи з запущеними додатками,
 • лист посилань на додаються користувачем вбудовані функції,
 • список закладок браузера.

Для входу в головне меню, необхідно натиснути на центральну навігаційну клавішу або правої софт-клавішею. Головне меню з 12 пунктів може бути представлено матрицею 3 × 4 або списком, в залежності від обраної теми. Присутній цифрова навігація по всім пунктам. Підменю представлені у вигляді вертикальних списків, забезпечених, в більшості випадків, горизонтальними закладками, що дозволили оперативно переміщатися по різним типам сортування пунктів.

Завдяки підтримці Flash-тим, можна перетворити зовнішній вигляд інтерфейсу буквально до невпізнання. Спочатку, в телефон встановлені три теми, а також одна Flash-заставка, у вигляді годинника.


Дзвінковий сервіс

Пам'ять телефонної книги розрахована на 2500 номерів, які можна співвіднести не більше ніж з 1000 контактів. Також, кожному контакту можна задати ім'я, мобільний, домашній, робочий номера телефонів, а також загадковий «інший» номер. Далі, за списком йде номер факсу, e-mail, домашня web-сторінка, картинка, яка відображається на половину екрана при вхідному виклику, індивідуальна мелодія виклику, голосова мітка, робочий і домашня адреси, замітка, довгою в 51 символ, а також нагадування про дні народження.Списки викликів представлені стандартної сортуванням по входять, що виходить, пропущеним викликам, а також відображення скопом. Все також є обмеження на 30 відображаються записів, що може не сподобатися любителям максималізму.


повідомлення

Сервіс по створенню SMS / EMS повідомлень не зазнав ніяких змін. Як і раніше, є можливість відображення смайликів у вигляді картинок. Обмеження за розміром створюваного повідомлення як і раніше знаходиться на значенні 594 символу, достатніх більшості любителів написання об'єднаних повідомлень.

Сервіс роботи з MMS теж не піддався ніяким змінам, за минулий рік, з дня виходу k800. Це приємний для ока інтерфейс комплексного складання повідомлень, об'ємом до 300 КБ. Можна додавати як існуючі аудіо, фото, відеоматеріали, так і запускати безпосередньо засоби для їх створення (камера, диктофон).

Клієнт електронної пошти буде корисний всім тим, чий провайдер відмінний від mail.ru, для якого і так є непоганий online-клієнт. У цьому випадку створюється нова обліковий запис, якій присвоюється будь-яке ім'я. Приємним фактом є можливість відправки на телефон сервісного SMS, з настройками облікового запису. Для цього досить зайти на сторінку підтримки і заповнити невелику форму, після чого протягом десяти секунд на обраний вами номер телефону прийде сервісне повідомлення з пропозицією автоматичної установки налаштованої вами облікового запису.

Відносно кирилиці в заголовках, можна відзначити лише підтримку лише Unicode-кодувань. Всі вкладення можна зберігати в пам'ять телефону - це безсумнівний плюс.

Організатор

В першу чергу, варто відзначити функціональний будильник, що дозволяє створювати до п'яти різних оповіщень. Кожен будильник можна налаштувати за часом спрацьовування, днях оповіщення. Кожному будильнику можна встановити індивідуальний сигнал оповіщення, або використовувати його як час включення радіо через зовнішній динамік. Приємним доповненням є можливість перейменування назви будильника, а також висновок картинки, розмір якої аналогічний такої у випадку з контактами. 51 52 53 54 55

У календарі доступні два типи відображення: місяць, або таблиця тижні, з погодинним розкладом кожного дня. Навівши на потрібний день тижня, можна оперативно створити нагадування, що відрізняється широкою ступенем настройки. Можна задати довільну назву, час початку, тривалість, оповіщення за 5-30 хв. до початку, налаштувати специфіку повтору нагадування (щодня, щотижня, щомісяця, щороку), а також додати відомості про місце події. Завершує список можливість співвіднесення з нагадуванням текстового нагадування.

Нотатки.
Прості текстові замітки, довжиною не більше 254 символів.

Таймер.
Звичайний таймер. Задаєте час, з точністю до секунди, і милуєтеся звітом в режимі очікування.

Секундомір примітний лише можливістю збереження в пам'яті до дев'яти проміжних значень.

Калькулятор.
Найпростіший калькулятор, що дозволяє здійснювати лише основні арифметичні дії з числами до дев'ятого порядку.

Пам'ять кодів цікава лише наявністю як таким. В іншому, чотиризначний пароль найбільш красномовно вказує на серйозність цих закритих заміток.

Ліхтарик.
Приємним доповненням до наявності світлодіодного спалаху є наявність старого доброго ліхтарика, що дозволяє використовувати світлодіоди без запуску камери. Як і раніше, підсвічування можна включити на необмежений час, на одну хвилину, або запустити світіння азбукою Морзе, що сигналізує слово SOS.

Пам'ять, диспетчер файлів

У телефоні є близько 80 МБ вбудованої пам'яті, відведеної під зберігання будь-яких файлів. Об'єм пам'яті достатній для комфортної експлуатації телефону, аж до моменту запуску плеєра. В цьому випадку, масив пам'яті можна легко розширити картою пам'яті Memory Stick M2, об'ємом до 32 ГБ, в теорії.

Диспетчер файлів являє собою зручний засіб для найпростішого перегляду вмісту пам'яті телефону. Є можливість оперативного зміни відображається пам'яті, за допомогою горизонтальних переміщень в кореневій області.

У ряді папок є можливість зміни уявлення між матрицею 3 × 3, 2 × 2, списком іконок з підписами, а також простим списком. У будь-якому каталозі є можливість створення багаторівневих підпапок, а також різні способи ручного сортування, копіювання, і переміщення файлів як в рамках одного масиву пам'яті, так і переміщення з пам'яті телефону на карту, або навпаки.

Альбом камери. Засіб для перегляду фото / відео, отриманих з вбудованою в телефон камери. До вищезгаданих стилям відображення додана своєрідна timeline (шкала часу, у випадку з локалізованим інтерфейсом). Інтерфейс нового уявлення досить простий: вертикальними натисканнями навігаційної клавіші ви переключаєтеся між поданням верхньої смуги прокрутки (по місяцях, або по днях), для переміщення по фотографіях, необхідно натиснути на ліву софтклавишам.

Під час перегляду файлів, можна оперативно викликати фото / відео редактор, що дозволяє змінювати яскравість / контраст, колірні ефекти, робити аплікації або рамки, а також вирізати необхідну ділянку знімка. Правда, для вирізання потрібної ділянки кадру досить скористатися звичайним альбомним переглядом, де гойдалка регулювання гучності дозволяє масштабувати картинку від 1х до 2 з кроком 0,2х, 0,5х, а в подальшому, з кроком 1х, аж до 32х. Говорити про наявність символічного перегляду фотографій в режимі слайд-шоу якось недоречно - це звичайне автоматичне перемикання фотографій кожні три секунди.

Із загальних можливостей файлового менеджера відзначимо підтримку DRM 1.0, що не використовується в випадку з передвстановленим контентом. Як і раніше, незахищені файли можна передавати через Bluetooth як поодинці, так і всі виділені. У папках можна створювати папки лише першого рівня.

Комунікації і медіа

З бездротових модулів доступний Bluetooth, що підтримує практично всі сучасні профілі, за винятком прямої роботи з віддаленим масивом пам'яті (EDR). Середня швидкість передачі даних складає 70-120 кб / с.

Також є ІК-порт, що дозволяє передавати і приймати будь-незахищений контент.

Продуктивність JAVA-машини, що підтримує JSR7 - набір бібліотек, традиційно задає тон ринку.

Jbenchmark1: 9938

 • Text діє до: 2014
 • 2d shapes: 2831
 • 3d shapes: 1311
 • Fill rate 1040
 • Animation: 2742

Jbenchmark 2: 1486

 • Image manipulation: 429
 • Text: 1 164
 • Sprites: 881
 • 3d transform: 982
 • User interface: 16767

Jbenchmark 3d

 • Jbenchmark 3d hq: 267
 • Jbenchmark 3d lq: 453
 • Triangles pear second: 43917
 • Ktexels pear second: 2494

Jbenchmark hd

 • Smooth triangles: 50790
 • Textured triangles: 32859
 • Fill rate: 1066 Ktexels
 • Gaming: 141 (4,7 fps)

Мультимедіа.

У телефоні є програмний mp3-плеєр Walkman 2.0, що відрізняється від попередньої версії, здебільшого, ергономікою управління і розташуванням елементів. Для запуску плеєра передбачено три способи:

 • клавіша відтворення на лівому торці активує програвання музики.
 • виділена клавіша запуску викликає вікно відтворення плеєра, що також можливо з головного меню телефону.

У головному меню бібліотеки присутня сортування за виконавцями, альбомами, списками відтворення, потоковим каналах, а також відображення всіх пісень єдиним списком. Що зручно, при наведенні на кожен з пунктів, в рядку заголовка відображається максимально можлива ланцюжок вибірки. Для переміщення по меню можна використовувати як класичну комбінацію клавіші OK і повернення, так і більш ергономічні горизонтальні відхилення навігаційної клавіші. Під час програвання музики можна оперативно додати виділені треки до поточного списку відтворення.

Вікно відтворення складається з верхнього рядка з відображенням порядку композіції в поточному списку, невеликим віконцем, вікорістовуванім для відображення візуалізації, або обкладинки альбому, взятої з метаданих окремо взятого треку, а такоже іконкамі актівності затримки, а режиму Випадкове відтворення. Рядок стану забезпечена шкалою звіту минулого часу, а також покажчиком загальної тривалості пісні. Зрозуміло, також відображається вся основна інформація про трек, якщо така є в ID2-тегу.

Серед налаштувань звучання традиційно присутній п'ятипозиційний еквалайзер, що дозволяє домогтися гарного звучання, якщо встановити всі смуги в ручному налаштуванні на мінімум. Набір попередніх складається з лінійного значення, посилення нижніх частот з виділенням верхнього спектра, Mega bass, що відрізняється від попередньої лінійним значенням середнього і верхнього частотного спектра, а також установки завищення двох правих смуг. Також є можливість включення посилення стереоефекту, заглушає монофонический потік.

Якість звуку типово для продуктів компанії, і описувати його заново безглуздо.

Серед додаткових можливостей також варто відзначити наявність FM-радіо з підтримкою RDS, що дозволяє зберігати в пам'яті до 20 станцій. Сюди варто віднести і стандартну функцію розпізнавання музики Track ID.

Можливості відеоплеєра обмежені підтримкою потоку з частотою 30 к / с і коректним програванням файлів з бітрейтом 350-400 кбіт / с. В іншому все та ж підтримка масштабування в реальному часі і можливість збереження стоп-кадру в форматі jpeg.

Камера

У телефоні є вбудована 2 мп камера з автофокусної оптикою. Графічний співпроцесор забезпечує повноекранну роботу видошукача з частотою до 30 к / с, в сонячну погоду. Для запуску камери необхідно вибрати відповідну іконку в головному меню, або натиснути на спускову клавішу при активному екрані. Середній час запуску камери становить скромні 3-4 секунди.

З налаштувань доступний вибір режимів зйомки, серед яких є: одиночна зйомка, панорама, накладення рамки, а також серійна зйомка чотирьох кадрів за секунду.

Умови зйомки багато в чому характеризують налаштування витримки і світлочутливості. На вибір доступний автоматичний режим, пейзаж у сутінках, портрет у сутінках зі спалахом, альбомна та книжкова орієнтація кадру, режим пляж / сніг з мінімальним рівнем ISO 100, а також спортивний режим з фіксованою витримкою 1 / 30с.

Дозволи знімка. На вибір представлено три значення: 1600 × 1200, 1280 × 960, 640 × 480.

Налаштування автофокусу складаються з фіксованого положення Infinity, Macro, а також режиму автоматичного перемикання між пейзажної і макрозйомкою, в залежності від відстані до об'єкта.

Спалах. У світлодіодів, які виконують роль спалаху, є два робочих напруги. Низьке використовується для постійного світіння, тоді як високе працює в імпульсному режимі, про що варто пам'ятати при оцінці розміру відблиску в кадрі. У першому випадку, ефективна дальність спалаху дорівнює одному метру, в другому - двох.

Визначення експозиції можливий як по центру, так і по п'яти опорних точках кадру.

Про особливості автотаймера, вибору якості стиснення (65% або 95%), а також зміну звуку затвора, позбавленого беззвучний режим, сказати рішуче нічого, тоді як зміна балансу білого та кольорових ефектів варто поверхневого згадки. Автоматичний баланс білого працює, на подив, адекватно, так що ні до чого перебирати всі значення в пошуках найбільш прийнятного.

Останнє, про що залишилося згадати, - включення / вимикання накладення текстової інформації про дату знімка в правому нижньому кутку картинки.

Підсумкове якість знімків знаходиться на непоганому для телефону середнього цінового діапазону значенні. Якщо пейзажні знімки можна порівняти з телефонами компанії, позбавленими автофокусу в 2 мп камерах, то зйомка макро з 5 см значно підвищує цільову аудиторію продукту.


Для режиму відеозйомки доступні рівно ті ж можливості по зміні балансу білого та кольорових ефектів. Перед початком зйомки в примусовому порядку визначається робоча фокусування, що не змінюється в процесі зйомки (ця можливість з'явиться в мобільних камерофонах не раніше 2009 року). Дозвіл роликів складає 176 × 144 точки. Незважаючи на 15-25 к / с в підсумковому матеріалі, якість роликів нижче середнього, якщо взяти до уваги наявність, нехай і непрямого, конкурента в особі 6233.

Основна задача

Апарат забезпечує непогану якість зв'язку, порівнянну з попереднім поколінням телефонів компанії. Гучності розмовного динаміка, який можна порівняти з K750i, досить для більшості умов, не рахуючи комфортного розмови в метро, ​​або на концерті / дискотеці. Якість передачі вашого голосу також не викликає нарікань з боку співрозмовника.

Поліфонічний динамік звучить з переважанням високих і середніх частот, тоді як «баси» та інша динаміка відсутні. З іншого боку, варто взяти до уваги той факт, що динаміки W900, W810, K790i є, скоріше, винятком із правил, ніж нормою.

Висновки

Sony Ericsson W610i залишив більш ніж хороше враження від експлуатації в якості основного телефону на час тесту. Незважаючи на очевидні недоліки в обличчі не ергономічної клавіатури і бічного роз'єму, в апараті важко знайти дійсно серйозні промахи. На початку огляду ми згадали про парні лінійки моноблоків. У нашому випадку, здавалося б, у W610i є більш ергономічний аналог W660i, але і тут варто зробити кілька застережень: платою за класичну цифрову клавіатуру і роз'єм Fast Port знизу, є підтримка 3G, що підвищує вартість на 100 доларів США, а також відсутність автофокусної камери , ліхтарика, EDGE, інфрачервоний порт. Як результат, у W610i є чітко орієнтована ніша користувачів, у віці 14-26 років. Зрозуміло, можливі розкид в обидві сторони, але основним пластом користувачів є саме молоді шанувальники марки, які цінують функціональність, лояльні до W880i, але мають в своєму розпорядженні лише 300-350 у.о. на покупку функціонального телефону. Як не дивно, але запущена апаратна концепція K750i, актуальна донині, та й до літа 2008 року такий набір апаратних характеристик буде виглядати адекватним в середньому ціновому сегменті.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача