Статьи

Огляд ручних зварювальних апаратів для поліетиленових труб

 1. Особливості пристрою апарату для зварювання труб з поліпропілену
 2. специфіка роботи
 3. Різновиди і особливості використання
 4. ТОП-3 популярних моделей

Використовувані сьогодні в будівництві пластикові труби набувають все більшої популярності, адже їх якості дозволяють створювати міцні з'єднання при відносно невеликих фінансових витратах. І відмінні теплофізичні якості в поєднанні з високим ступенем міцності матеріалу поліпропіленових труб зробили їх лідерами серед інших їх видів, внаслідок чого саме труби з поліпропілену все частіше застосовуються в будівництві будівель і споруд.

Зміст статті

Для монтажу і з'єднання поліпропіленових труб застосовується метод зварювання, який здійснюється за допомогою спеціального обладнання: апарат для зварювання поліпропіленових труб повинен відповідати всім вимогам безпеки і гарантувати отримання максимально міцного з'єднання. Які ж основні правила вибору такого апарату і як краще підійти до його покупки?Особливості пристрою апарату для зварювання труб з поліпропілену

Пристосування для зварювання, або, як його часто називають, «праска», призначений для з'єднання поліпропіленових труб, представляє собою професійний інструмент з двостороннім паяльником, що дозволяє виконати непростий технологічний процес як професіоналу, так і починаючому любителю.Основними критеріями при виборі моделі слід вважати наступні:

 • надійність і відмінна репутації компанії-виробника, яка може служити гарантією тривалої роботи апарату і наявності широких можливостей його використання;
 • визначення області застосування;
 • володіння професійними навичками може стати причиною придбати більш висококласне обладнання; якщо ж область застосування - тільки домашнє використання, то буде досить якісної моделі середнього класу;
 • висока якість зварювання всіх різновидів поліпропіленових труб, яке визначається потужністю пристрою;
 • наявність додаткових пристосувань і насадок, їх фактична корисність;
 • швидкий монтаж ланцюга з гарантією збереження її герметичності протягом тривалого часу.

надійність і відмінна репутації компанії-виробника, яка може служити гарантією тривалої роботи апарату і наявності широких можливостей його використання;  визначення області застосування;  володіння професійними навичками може стати причиною придбати більш висококласне обладнання; якщо ж область застосування - тільки домашнє використання, то буде досить якісної моделі середнього класу;  висока якість зварювання всіх різновидів поліпропіленових труб, яке визначається потужністю пристрою;  наявність додаткових пристосувань і насадок, їх фактична корисність;  швидкий монтаж ланцюга з гарантією збереження її герметичності протягом тривалого часу

І хоча цінової момент також важливий при виборі такого апарату, в першу чергу слід звертати на його технічні характеристики і проаналізувати відгуки тих, хто вже користувався обраною моделлю.специфіка роботи

Головною вимогою, якій повинен відповідати зварювальний апарат для зварювання поліпропіленових труб, слід вважати його надійність. простота виконання робіт по монтажу і оперативність виконання необхідних маніпуляцій - додаткові критерії, які також важливі при виборі.

Оскільки конструкція такого апарату досить проста (ключовими можна назвати три деталі - нагрівальний елемент, базовий корпус і рукоять), то і процес виконання роботи по з'єднанню поліпропіленових труб теж простий і складається всього з трьох основних етапів:

 1. Розігрівання шва, по довжині якого буде здійснюватися зварювання.
 2. Нагрівання до певної температури країв труб шляхом прикладання їх до «праски».
 3. З'єднання розігрітих поверхонь один з одним (тобто торців труб), які при поступовому охолодженні створюють міцний шов з герметичною поверхнею.

Роздумуючи, як вибрати апарат для зварювання поліпропіленових труб, слід враховувати наявні різновиди цих інструментів і їх основні характеристики.Різновиди і особливості використання

Сьогодні найбільш часто використовуються наступні два різновиди апаратів, призначених для зварювання труб з поліпропілену:

 • ручні, які мають компактними розмірами і не потребують володіння особливими навичками при експлуатації. Основною вимогою для отримання герметичного шва з ідеальними характеристиками є робота з трубами діаметром не більше 50 мм. Довговічність, гарантія безвідмовної роботи і зручність при використанні - важливі параметри ручних апаратів для зварювальних робіт при з'єднанні поліпропіленових труб;

Довговічність, гарантія безвідмовної роботи і зручність при використанні - важливі параметри ручних апаратів для зварювальних робіт при з'єднанні поліпропіленових труб;

 • механічні, є апаратами більш високого рівня і дозволяють створювати з'єднання труб значних розмірів. Високий ступінь універсальності при роботі з трубами з різних полімерних матеріалів, гарантована надійність - основні плюси таких апаратів. Мінусом можна вважати необхідність наявності професійних навичок у самого майстра.

Мінусом можна вважати необхідність наявності професійних навичок у самого майстра

Для домашнього використання відмінно підійдуть моделі середнього класу, що задовольняють покупця за вартістю і зручності експлуатації.

ТОП-3 популярних моделей

Сьогодні особливою популярністю користуються наступні 3 моделі «прасок» для пайки від відомих виробників, відмінно зарекомендували себе на ринку:

 1. Турецький виробник Candan пропонує модель СМ-01 з потужністю 1,5 кВт зручною мечевидной форми, має в комплекті три насадки, ножиці для різання пластикових труб і рулетку. Цінова доступність (від 4 000 рублів) робить цей апарат однією з найбільш популярних моделей.

Цінова доступність (від 4 000 рублів) робить цей апарат однією з найбільш популярних моделей

 1. Російський виробник Sturm (Енергомаш) пропонує модель СТ-72170 типовою циліндричної форми і достатньою потужністю (1,8 кВт). В комплекті шестигранний ключ і 4 насадки, вартість (3 500 рублів) дозволяє придбати його навіть при обмеженому бюджеті.

В комплекті шестигранний ключ і 4 насадки, вартість (3 500 рублів) дозволяє придбати його навіть при обмеженому бюджеті

 1. Модель Polys P -4 чеського виробника Dytron дозволяє отримувати якісні з'єднання при потужності в потужність 850 Вт. Спеціальні ножиці, затиск і 3 насадки доповнюють базовий комплект. Ціна також може вважатися доступною: 10 000-15 000 рублів.

Ціна також може вважатися доступною: 10 000-15 000 рублів

Вибираючи апарат для зварювання труб з поліпропілену, слід керуватися вимогами, що стосуються специфіки передбачуваної роботи , Наявності навичок і цінової доступності: в цьому випадку придбання такого пристрою надасть необхідну допомогу в справі з'єднання полімерних труб і забезпечить зручність при роботі з ним.

Вас зацікавила наша стаття? Будемо раді вашим відгукам. Пишіть нам!


Я вкладаю в написані мною матеріали всю свою душу і всі свої знання в надії, що це буде корисно відвідувачам нашого сайту. Буду дуже вдячний всім, хто вирішить написати свою думку про мою роботу, свої зауваження і пропозиції у формі для коментарів, наявної після кожної з опублікованих мною статей.

Які ж основні правила вибору такого апарату і як краще підійти до його покупки?
Вас зацікавила наша стаття?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.