Статьи

Огляд ESET NOD32 Antivirus 9

 1. Що нового
 2. Готові і призначені для користувача варіанти сканування
 3. Сканування в режимі реального часу, в періоди простою і при завантаженні системи
 4. HIPS і захист документів
 5. Веб-захист, захист поштового клієнта і антифішинг
 6. Додаткові функції
 7. Тестування захисту і продуктивності
 8. Огляд ESET NOD32 Antivirus 9: оцінка Softpedia

Минулого тижня вийшов реліз 9-ої версії ESET NOD32 Antivirus. Ознайомимося з новими та поліпшеними функціями оновленого антивіруса

Розроблений для захисту комп'ютерів від усіх поширених типів загроз, ESET NOD32 Antivirus 9 включає стандартні і призначені для користувача профілі сканування, розширену систему евристичного виявлення і гнучкі параметри конфігурації, а також веб-захист, фільтр електронної пошти, антифішинг і кілька додаткових інструментів.

Що нового

Як і в попередній версії, Ви можете ввімкнути або вимкнути виявлення потенційно небажаних програм (ПНП) ​​під час установки продукту. Сам процес інсталяції став швидше, ніж раніше, а первісна перевірка тестової системи завершилася за 20 хвилин.

Інтерфейс антивіруса отримав новий дизайн. Розробники зберегли зручну добре організовану структуру, знайому за попередніми версіями і спробували зробити рішення ще більш дружнім. За суб'єктивними відчуттями, у них це вийшло. Дана концепція помітна по зміні відображення опцій конфігурації в порівнянні з 8-ої версією. Антивірус тепер отримав зручні перемикачі для включення і відключення функцій і спливаючі підказки з описом кожної функції.

Антивірус тепер отримав зручні перемикачі для включення і відключення функцій і спливаючі підказки з описом кожної функції

Модель активації ліцензії також змінилася. Класичний метод з введенням облікового запису і пароля для активації продукту був замінений зазначенням ліцензійного ключа. Більш того, ESET NOD32 Antivirus містить покращений компонент захисту від ботнетів, який дозволяє швидко виявляти і блокувати шкідливий трафік, пов'язаний з ботами і експлойта без втручання користувача.

Крім того, нова версія антивіруса отримала майстер усунення проблем, який дозволяє вирішувати проблеми обробки фаєрволом певних програм і пристроїв, пов'язані з новими наборами правил. Динамічна довідка по продукту доступна онлайн і відкривається на сторінці, що відповідає вашому поточного вікна програми. Була додана підтримка мов з написанням справа наліво, зокрема івриту та арабської мови.

Готові і призначені для користувача варіанти сканування

В ESET є безліч профілів сканування. Попередньо профілі не можуть бути змінені, і вони призначені для перевірки всіх локальних дисків або підключаються мультимедійних носіїв, як наприклад USB пристрої флеш-пам'яті, CD диски або DVD диски. Призначені для користувача профілі дозволяють досить гнучко налаштовувати параметри перевірки і перемикатися між скануванням Smart, скануванням через контекстне меню або детальним скануванням.

Система раннього виявлення ThreatSense є запатентовану технологію, яка поєднує різні методи виявлення загроз і дозволяє розпізнавати невідомі шкідливі програми на ранніх стадіях поширення. Є можливість змінювати параметри сканування ThreatSense, визначаючи які типи об'єктів потрібно сканувати (ОЗУ, завантажувальні сектора, електронну пошту, архіви, архіви, програмного забезпечення та альтернативні потоки даних) для аналізу активності шкідливих програм і налаштовувати автоматичне очищення при виявленні зловредів.

Більш того, користувач може виключати файли певного розширення, запускати сканування у фоновому режимі з низьким пріоритетом споживання системних ресурсів, реєструвати всі об'єкти в журналі і включати інтелектуальну оптимізацію (рекомендований параметр ESET) або зберігати позначку про час останнього доступу. Інші параметри пов'язані з обмеженнями глибини архіву і їх максимального розміру.

Сканування в режимі реального часу, в періоди простою і при завантаженні системи

Параметри ThreatSense можуть бути налаштовані для захисту реального часу на додаток до вибору типів мультимедійних файлів для сканування (локальні і мережеві диски, знімні накопичувачі) і подій запуску перевірки (відкриття файлу, створення або виконання, доступ до мультимедійного носія, завершення роботи ПК).

Користувач може запланувати перевірки для запуску в періоди, коли система не діє. В основних параметрах Ви можете налаштувати запуск перевірки навіть при роботі ноутбука від акумулятора, при блокуванні комп'ютера, при виході з облікового запису або при запуску заставки. Результати фонового сканування записуються в файл журналу.

Так як ESET NOD32 Antivirus запускається при завантаженні системи для постійного захисту від вірусів, хробаків, троянів, руткітів, рекламного ПЗ, програм-шпигунів, а також від ПНП і небезпечних додатків, Ви можете налаштувати перевірку при старті системи також за допомогою налаштувань ThreatSense.

HIPS і захист документів

Система запобігання вторгнень на вузол (HIPS) використовує розширений поведінковий аналіз для фільтрації трафіку і моніторингу працюючих процесів, файлів і ключів реєстру в пошуках підозрілої активності. Система не є фаєрволом і відособлена від захисту реального часу.

За замовчуванням модуль HIPS активний спільно зі розширеним модулем сканування пам'яті, блокувальником експлойтів і модулем самозахисту, який запобігає спробам шкідливого ПО відключити ESET NOD32 Antivirus. Подальші коригування можуть внесені в фільтр HIPS за рахунок включення автоматичного режиму (автоматичне проведення операцій), інтелектуального режиму (отримання повідомлень тільки про підозрілі події), інтерактивного режиму (отримання запитів для підтвердження операцій), режиму на основі політики (заблоковані дії) або режиму навчання (настройка правил після кожної дії).

ESET включає функцію безпеки, яка перевіряє документи Microsoft Office перед їх відкриттям, а також файли, що завантажуються файли в Internet Explorer (наприклад, об'єкти ActiveX).

Веб-захист, захист поштового клієнта і антифішинг

Інтернет-захист в ESET призначена для безпечного серфінгу, захисту від спаму і шахрайських загроз. Крім того, що кожен з трьох компонентів захисту може бути відключений, користувач може також відключити перевірку протоколів HTTP і HTTPS, змінити порти, використовувані HTTPS, налаштувати ThreatSense і управляти списком дозволених і заблокованих URL-адрес, а також списком посилань, які були виключені з перевірок.

Захист електронної пошти може інтегруватися в Microsoft Outlook, Outlook Express, Windows Mail і Windows Live Mail. Вона активізується при відправці, отриманні і читанні пошти та підтримує роботу з протоколами IMAP, IMAPS, POP3 і POP3S. Інфіковані повідомлення можуть видалятися автоматично або переміщатися в іншу папку з додаванням примітки в тему повідомлення.

Додаткові функції

ESET NOD32 Antivirus веде журнал основних подій програми і вносить туди репутацію всіх запущених процесів, в залежності від їх популярності серед інших користувачів ESET, фіксує статистику загроз і спаму і відображає графіки системної активності в режимі реального часу. Планувальник дозволяє відключати завдання ESET або створювати нові завдання для запуску зовнішніх програм або обслуговування журналів, перевірки файлів під час запуску системи, створенні знімків стану комп'ютера, запуску сканувань і оновлень.

Більш того, продукт може аналізувати систему для створення докладних звітів про запущені процеси, мережевих підключеннях, важливих ключах реєстру, критичних файлах, запланованих системних завданнях, інформації про систему і файлах. Користувач може безкоштовно завантажити ESET SysRescue Live для видалення стійких шкідливих програм з заражених комп'ютерів за допомогою CD, DVD або USB носія, а також дослідження, видалення і відновлення файлів з карантину.

Тестування захисту і продуктивності

ESET NOD32 Antivirus 9 тестувався на комп'ютері наступної конфігурації:

 • процесор Intel Core i5-3470 CPU @ 3.20Ghz
 • ОЗУ 12GB RAM
 • сховище 465GB Seagate ST500DM002-1BD142
 • ОС Windows 10 Pro.

Для оцінки ефективності виявлення шкідливих програм, антивірус просканував папку розміром 687 мегабайт, що містить 5000 шкідливих зразків з настройками максимального захисту ThreatSense. Модуль захисту реального часу показав відмінний час відгуку і почав блокувати файли з високою швидкістю. У підсумку 1030 залишилися не розпізнаними захистом, а значить рівень виявлення дорівнює 79,4 відсоткам.

Для перевірки швидкості роботи і споживання системних ресурсів, ESET сканував 10 гігабайтний локальний диск з базовими настройками захисту. Антивірус завершив завдання за 4 хвилини і 1 секунду, а під час перевірки продукт споживав в середньому 25,8 відсотків ресурсів ЦПУ і 2,6 відсотка ОЗУ, Коли програма працювала у фоновому режимі, вона споживала тільки 0,1 відсотка ЦПУ і 2,7 відсотка ОЗУ.

Огляд ESET NOD32 Antivirus 9: оцінка Softpedia

Огляд ESET NOD32 Antivirus 9:  оцінка Softpedia

переваги

 • Відсутні проблеми сумісності з Windows 10;
 • Вдосконалений графічний інтерфейс, впроваджена більш зручна система організації параметрів і динамічна онлайн довідка;
 • Гнучка настройка захисту: будь-який компонент можна включити або відключити, включаючи захист реального часу і заплановані завдання;
 • Ігровий режим для скасування будь-яких повідомлень;
 • Швидка швидкість роботи і незначне споживання системних ресурсів;
 • Доступна вартість - 39,99 доларів за 1 річну ліцензію (для РФ - 1180 руб.).

недоліки

 • Чи не найвища ефективність при виявленні шкідливих зразків;
 • Невелика затримка при включенні паузи або припинення дії.

Загальна оцінка

ESET NOD32 Antivirus 9 містить велику кількість функціональних можливостей, які демонструють надійність і ефективність. Єдиним невеликим розчаруванням став відносно невисокий рівень виявлення в тесті на статичну виявлення шкідників. Продукт отримує 5 зірок за версією Softpedia.

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Знайшли друкарську помилку?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача