Статьи

Огляд AVG Internet Security 2012

 1. Вступ
 2. Системні вимоги
 3. Функціональні можливості
 4. процес установки
 5. Робота з продуктом
 6. Основні компоненти
 7. Інструменти
 8. технології
 9. Додаткова функціональність
 10. Звіти
 11. Висновки

1. Введення

2. Системні вимоги

3. Функціональні можливості

4. Процес установки

5. Робота з продуктом

5.1. Основні компоненти

5.2. Додаткова функціональність

6. Висновки

Вступ

Компанія AVG випускає широку лінійку антивірусів для домашнього та корпоративного використання. Домашні антивіруси представлені продуктами AVG Anti-Virus і AVG Internet Security. Відмінності між цими продуктами в версії 2012 представлені в таблиці 1.

Таблиця 1. Порівняння функцій різних продуктів AVG для домашнього використання

Можливості AVG Anti-Virus AVG Internet Security Антивірусне ядро ​​(Anti-Virus) + + Анти-руткіт (Anti-Rootkit) + + Перевірка веб-сторінок і посилань (Link Scanner) + + Захист облікових даних (Identity Protection) + + Захист електронної пошти (E-mail Protection) + Прискорення завантаження файлів (Accelerator) + Брандмауер (Firewall) + Системні засоби (System Tools) +

Велика увага в антивирусах AVG приділено призначеному для користувача інтерфейсу - він реалізований в мінімалістському стилі, що полегшує його освоєння і виконання стандартних дій з боку користувача. Також, при розробці своїх продуктів, компанія AVG робить упор на швидкість їх роботи. що підтверджується даними тестування порталу anti-malware.ru . Ознайомитися з результатами тестування антивірусів AVG за різними критеріями можна за відповідною засланні .

У порівнянні з AVG Internet Security 2011, в AVG Internet Security 2012 набір компонентів безпеки практично не змінився, проте розширилися їх функціональні можливості. Також відбулися деякі зміни призначеного для користувача інтерфейсу - частина компонентів були об'єднані один з одним (наприклад, Anti-Virus і Resident Shield, Link Scanner і Online Shield, Anti-Spyware увійшов в інші компоненти), в результаті чого кількість компонентів для управління в головному вікні зменшилася з 11 до 8. Були додані компоненти AVG Accelerator і AVG Advisor, призначені для зменшення часу завантаження файлів з мережі і оптимізації використання ресурсів комп'ютера. Також зміни торкнулися і призначеного для користувача інтерфейсу. Розглянемо все це більш детально.

Системні вимоги

Для роботи AVG Internet Security 2012 необхідно наступні системні вимоги:

 • процесор - Intel Pentium 1.5 ГГц або аналогічний (рекомендується 1.8 ГГц);
 • оперативна пам'ять - 512 Мб;
 • місце на жорсткому диску - 1000 Мб (рекомендується 1550 Мб)

Операційні системи

 • MS Windows XP (32/64 біт);
 • MS Windows Vista (32/64 біт);
 • MS Windows 7 (32/64 біт).

Підтримувані браузери (для технології AVG LinkScanner)

 • Microsoft Internet Explorer;
 • Mozilla Firefox;
 • Google Chrome.

Функціональні можливості

Для забезпечення безпеки AVG Internet Security 2012 використовує наступні основні компоненти:

 1. Антивірусне ядро ​​(Anti-Virus). Забезпечує захист від вірусів і інших шкідливих програм. Включає в себе сканер на вимогу і монітор (Resident Shield).
 2. Перевірка веб-сторінок і посилань (Link Scanner). Компонент призначений для захисту від шкідливого вмісту веб-сторінок та перевірки посилань на веб-сайти.
 3. Захист електронної пошти (E-mail Protection). Компонент призначений для аналізу змісту листів і виявлення в них вірусів і підозрілих вкладень, а також фільтрації спаму.
 4. Анти-руткіт (Anti-Rootkit). Компонент для виявлення і видалення прихованих програм в системі (руткітів).
 5. Брандмауер (Firewall). Призначений для моніторингу всієї мережевої активності, накладення обмежень на роботу з різними мережевими портами і протоколами, захисту від мережевих атак.
 6. Захист облікових даних (Identity Protection). Компонент забезпечує функції проактивного захисту і контролю додатків. Основна область його застосування - захист конфіденційної інформації від крадіжки.
 7. Системні засоби (System Tools). Даний компонент являє собою інструмент для моніторингу різних подій і об'єктів (процесів, мережевих з'єднань, об'єктів автозапуску і т.д.).
 8. Панель безпеки (Security Toolbar). Панель для інтеграції в браузер, яка надає користувачеві набір функцій для отримання інформації про безпеку сайтів і безпечного пошуку.

Також існує можливість підключення додаткових додатків, які будуть працювати через оболонку AVG Internet Security 2012 (всі вони є платними):

 1. LiveKive. Онлайн-сервіс для резервного копіювання, зберігання, спільного використання та синхронізації файлів.
 2. Family Safety. Компонент надає функції батьківського контролю.
 3. PC Tuneup (Quick Tune). Це набір утиліт, призначених для діагностики, налаштування і оптимізації роботи операційної системи. Він включає в себе такі функції як збільшення оптимізацію підключень до Інтернету, очищення реєстру, дефрагментації дисків і реєстру, видалення історії роботи в мережі, відновлення видалених файлів, знищення файлів без можливості відновлення і т.д. Детальний опис функціональних можливостей AVG PC Tuneup розглядалося в відповідному огляді .

процес установки

Процес установки і настройки AVG Internet Security 2012 досить простий і не відрізняється від установки більшості програм. Після запуску інсталяційного файлу потрібно ознайомитися з ліцензією і підтвердити згоду з нею. Потім ввести номер ліцензії.

На наступному кроці можна вибрати тип установки - швидку або вибіркову. У цьому ж вікні можна включити в установку гаджет AVG, призначений для швидкого доступу до основних функцій AVG Internet Security 2012. Включаємо гаджет і вказуємо вибіркову установку.

Малюнок 1. Вибір типу установки

Вибір типу установки

Далі можна вибрати компоненти, які будуть встановлені.

Малюнок 2. Вибір компонентів для установки

У наступній формі можна погодитися з використанням «за замовчуванням» пошукової служби AVG Secure Search і з установкою панелі AVG Security Toolbar.

Малюнок 3. Налаштування додаткових функцій

Налаштування додаткових функцій

Після цього буде запущена установка. В процесі установки користувача знайомлять з основними функціями AVG Internet Security 2012.

Малюнок 4. Знайомство з функціями AVG Internet Security 2012 у процесі установки

Після завершення установки можна приєднатися до спільноти AVG Community Protection Network (використовується для централізованого отримання даних про загрози на комп'ютерах усіх користувачів співтовариства), підписатися на новинні розсилки і вказати маркетологам фірми AVG причину вибору їх антивіруса. По завершенню установки потрібно перезавантажити комп'ютер.

Малюнок 5. Установка виконана

Установка виконана

Робота з продуктом

Щоб запустити програму AVG Internet Security 2012, потрібно клацнути по ярлику «AVG 2012», розташованому на «Робочому столі», або по іконці програми в панелі завдань. При першому запуску автоматично запускається оновлення вірусної бази, а так само відкривається діалог налаштування AVG Firewall для знайдених мережевих з'єднань.

Малюнок 6. Вибір типу мережі для роботи брандмауера

Головне вікно AVG Internet Security 2012 відбудеться з кількох елементів:

 • головне меню, розташоване у верхній частині головного вікна, дозволяє перейти до управління основними компонентами програми, налаштувань і довідкової інформації;
 • статусна панель, розташована під меню, дозволяє отримати інформацію про поточний стан захисту комп'ютера і надає рекомендації щодо дій, які потрібно зробити для правильної роботи антивіруса (перезавантажити комп'ютер, провести сканування і т.д.);
 • панель з «швидкими» посиланнями (так панель називається в документації) або інакше - панель з часто використовуваними функціями, розташована в лівій частині головного вікна;
 • панель інструментів, розташована в лівій частині основного вікна, дозволяє отримати доступ до компонентів антивіруса.

Малюнок 7. Головне вікно програми

Головне вікно програми

Панель з «швидкими» посиланнями дозволяє за допомогою одного кліка перейти до часто використовуваних функцій:

 • «Огляд». Перехід до панелі інструментів;
 • «Сканування зараз». Запуск повного сканування комп'ютера;
 • «Параметри сканування». Вибір типу сканування і зміни його налаштувань, управління запланованими операціями сканування;
 • «Оновити зараз». Запускає оновлення сигнатур і модулів AVG Internet Security 2012;
 • «Особисте». Перехід до вікна з додатковими компонентами AVG Internet Security 2012.

Малюнок 8. Панель з «швидкими» посиланнями

Панель з «швидкими» посиланнями

Налаштування компонентів AVG Internet Security 2012 здійснюється у вікні «Додаткові параметри AVG», в яке можна потрапити з вікна кожного компонента програми або через головне меню програми за допомогою команди «Інструменти-Розширені можливості пошуку».

Малюнок 9. Програмне вікно з настройками AVG Internet Security 2012

Основні компоненти

Компонент Anti-Virus включає в себе антивірусне ядро, яке забезпечує захист комп'ютера від різних шкідливих програм. Захистом від шпигунських програм займається окремий компонент Anti-Spyware, який використовується і для сканування файлової системи і для виявлення шпигунських програм при роботі в Інтернеті.

Існує два сценарії сканування - повне і вибіркове. Для кожного сценарію можна вибрати типи об'єктів, що перевіряються, види повідомлень про знайдені шкідливі програми, виключення і пріоритет сканування перед іншими виконуваними на комп'ютері процесами. Також існує можливість налаштувати сканування за розкладом.

Малюнок 10. Сценарії сканування

Сценарії сканування

У антивірусне ядро також входить антивірусний монітор Resident Shield, який у фоновому режимі в реальному часі перевіряє активність при роботі з файлами (відкриття, зміна, збереження, копіювання тощо). Для нього ми можемо поставити набори винятків, які дозволять не перевіряти зазначені файли або директорії.

Після завершення сканування програма формує звіт, що містить детальні результати.

Малюнок 11. Приклад звіту про скануванні

Приклад звіту про скануванні

Звіт дозволяє детально вивчити інформацію про всі знайдені віруси, шпигунські програми та попередження (пошкоджених або підозрілих файлах). Всі знайдені загрози розділені за категоріями і детально описані. В якості негативних моментів можна відзначити, що переклад частини повідомлень зроблений без урахування специфіки галузі інформаційної безпеки (наприклад, «trojan» перекладається як «троянський кінь», а не як троянська програма або троян).

Компонент Anti-Rootkit дозволяє знаходити і видаляти руткіти. Робота даного компонента запускається у вигляді окремого сценарію сканування або налаштування сканування за розкладом. Запуск окремого сценарію для пошуку руткітів є спірним рішенням, тому що призводить до необхідності послідовного запуску двох сеансів сканування при бажанні провести повну перевірку комп'ютера на наявність всіх видів загроз.

Компонент Link Scanner призначений для захисту комп'ютера при роботі в Інтернеті. Він включає в себе три компоненти: AVG Search-Shield, AVG Surf-Shield і AVG Online Shield.

Малюнок 12. Вікно управління компонентом Link Scanner

AVG Search-Shield дозволяє перевіряти посилання, що генеруються популярними пошуковими системами. Даний компонент вбудовується в використовувані браузери і позначає знайдені посилання спеціальними піктограмами. Піктограми показують рейтинг безпеки сайту, аналізуючи який користувач приймає рішення про перехід за посиланням або про відмову відвідування веб-сторінки.

Малюнок 13. Піктограми для позначення рівня безпеки веб-сторінок

Піктограми для позначення рівня безпеки веб-сторінок

Малюнок 14. Приклад повідомлення про підозрілу посиланням

Компонент AVG Surf-Shield є веб-антивірус, який в реальному масштабі часу перевіряє веб-сторінки. При знаходженні загроз компонент блокує завантаження веб-сторінки, захищаючи комп'ютер від зараження. Захист спрацьовує як при переході на заражену сторінку за посиланням, так і при її наборі в адресному рядку браузера.

AVG Online Shield призначений для перевірки файлів, що завантажуються з Інтернету або отриманих через програми для миттєвого обміну повідомленнями. Також перевіряються компоненти веб-сторінок, які завантажуються в кеш браузера, і, якщо вони містять шкідливий код, то блокується завантаження всієї веб-сторінки. Різниця між двома описаними компонентами для перевірки веб-сторінок полягає в тому, що Surf-Shield працює як проактивний захист, а Online Shield проводить перевірки на основі наявних в базі сигнатур.

Малюнок 15. Приклад повідомлення про блокування скачування зараженого файлу

Для захисту електронної пошти використовується компонент E- Mail Protection. Що входить до нього модуль E-mail Scanner перевіряє всі вхідні і вихідні повідомлення електронної пошти і, при виявленні вірусів, повідомлення поміщається в сховище. Підтримується робота по протоколах POP3, SMTP і IMAP, при цьому підтримується протокол шифрування SSL. Модулі (plug-in), що входять в компонент, дозволяють забезпечити захист пошти при використанні популярних поштових клієнтів (MS Outlook, The Bat! І т.п.). Модуль Anti-Spam, фільтрує вхідну пошту і відзначає небажані повідомлення як спам.

Малюнок 16. Програмне вікно для управління компонентом E-Mail Protection

Програмне вікно для управління компонентом E-Mail Protection

Брандмауер (Firewall) призначений для контролю мережевого трафіку і захисту від мережевих атак. Він дозволяє контролювати мережеву активність додатків і мережевих служб, блокувати або контролювати дані на конкретних мережевих портах. У вікні роботи з компонентом ми можемо тільки подивитися статистику його роботи і змінити до потрібного профілю.

Малюнок 17. Програмне вікно для управління компонентом Firewall

Профіль містить набір налаштувань роботи брандмауера. За замовчуванням в AVG Internet Security 2012 Задати кілька профілів, які враховують типових сценарії використання брандмауера. При необхідності можна змінити налаштування кожного профілю або створити новий профіль. Також в профілях можна включити або відключити використання системи виявлення вторгнень і зробити її налаштування.

Малюнок 18. Профілі роботи брандмауера

Профілі роботи брандмауера

В цілому брандмауер містить широкий набір налаштувань для такого класу компонентів. Однак є недоліки в побудові інформаційної моделі програми. З якихось причин настройки брандмауера проводиться в одному вікні, а настройка всіх інших компонентів - в іншому.

Компонент Identity Protection виконує функції проактивного захисту для захисту комп'ютера від невідомих загроз, детектування яких ще не внесено до бази сигнатур. Для цього він проводить моніторинг всіх запущених процесів і аналіз їх поведінки. При знаходженні шкідливого або підозрілого додатка, даний компонент поміщає його в «сховище вірусів» і виробляє відкат зроблених ним змін. Основною сферою застосування Identity Protection є захист від крадіжки конфіденційних даних (паролів, номерів банківських карток і т.д.). Таким чином, можна сказати, що даний компонент виконує функції системи захисту від вторгнень для захисту персональних даних.

Малюнок 19. Програмне вікно для управління компонентом Identity Protection

Програмне вікно для управління компонентом Identity Protection

З вікна управління Identity Protection або з панелі інструментів можна потрапити у вікно компонента System Tools ( «Системні засоби»), в якому відображається інформація про виконувані процесах, встановлених мережевих з'єднаннях, об'єктах автозапуску, модулях розширення браузерів і елементах LSP (Layered Service Provider, багаторівневий постачальник послуг). Дана інформація може бути корисна досвідченим користувачам для аналізу стану комп'ютера на поточний момент часу.

Малюнок 20. Програмне вікно для управління компонентом System Tools

Останній розглянутий основний компонент - PC Analyzer. Він призначений для аналізу різних характеристик операційної системи (реєстру, файлової системи і т.д.) і для виявлення помилок, що впливають на продуктивність комп'ютера. По суті, даний компонент є сильно урізаною версією програми AVG PC Tuneup, яку нам пропонують завантажити в даному вікні як доповнення до антивірусу за додаткові гроші.

Малюнок 21. Програмне вікно для управління компонентом PC Analyzer

Програмне вікно для управління компонентом PC Analyzer

Наявність компонента для оптимізації роботи операційної системи в складі антивіруса трохи дивує, а наполегливі пропозиції купити розширений інструмент для оптимізації в антивірусі, за який вже було заплачено гроші, дещо спантеличує.

Інструменти

Для зручності роботи з антивірусом користувач може використовувати два інструменти - панель безпеки (Security Toolbar) і гаджет AVG.

Панель безпеки інтегрується в інструментальну панель браузерів (IE і Mozilla Firefox) і надає користувачам великий набір різноманітних функцій:

 • отримання інформації про використаний антивірус і вірусної активності в Інтернеті;
 • використання функції для безпечного пошуку (AVG Secure Search) в Інтернеті;
 • отримання інформації про безпеку поточного сайту;
 • швидкий виклик додатків блокнот, калькулятор і провідник;
 • отримання прогнозу погоди у своєму регіоні;
 • швидкий перехід до свого облікового запису на Facebook.

Панель може бути корисна для отримання додаткової інформації про безпеку поточного сайту і безпечного пошуку. Однак не зрозуміло, навіщо в антивірусному продукті надавати інформацію про прогноз погоди.

Малюнок 22. Панель безпеки (Security Toolbar)

Гаджет AVG є панель з інформацією про поточну захисту комп'ютера і посиланнями на часто використовувані функції. За допомогою гаджета можна запустити сканування комп'ютера і оновлення сигнатур, скористатися функцією безпечного пошуку, перейти до компоненту PC Analyzer і співтовариствам AVG в Facebook і Twitter.

Малюнок 23. Гаджет AVG

Гаджет AVG

технології

У AVG Internet Security 2012 реалізовано декілька технологій, які не мають прямого стосунку до жодного з описаних компонентів і працюють в автоматичному режимі.

AVG Accelerator ( «прискорювач») призначений для оптимізації мережевих підключень. Результатом роботи даної технології є збільшення швидкості завантаження бінарних файлів.

AVG Advisor ( «радник») - сервіс, який стежить за ресурсами комп'ютера і видає користувачам поради щодо їх оптимізації. Однією з поширених проблем, про наявність якої повідомляє даний сервіс, є витік пам'яті при роботі браузерів. При виявленні даної проблеми пропонується закрити браузер і знову його запустити.

Малюнок 24. Приклад рекомендації технології AVG Advisor

Технології AVG Protective Cloud Technology і AVG Community Protection Network дозволяють збирати інформацію про нові загрози з комп'ютерів користувачів, що беруть участь в програмі поліпшення якості продуктів AVG, і формувати сигнатури для захисту від виявлених загроз. Отримані сигнатури автоматично завантажуються на комп'ютери користувачів, в результаті чого забезпечується захист від нових загроз.

Технологія AVG Smart Scanning оптимізує сканування комп'ютера. При роботі користувача на комп'ютері сканування проводиться з низьким пріоритетом, а коли комп'ютер не використовується пріоритет сканування підвищується. Також дана технологія відповідає за кешування перевірених файлів, в результаті чого при повторному скануванні файли визнані безпечними і не змінилися з минулого перевірки, наново не перевіряються.

Технологія Game Mode дозволяє виключити затримки під час роботи комп'ютерних ігор, що особливо актуально при грі по мережі. Крім того вона також захищає ігрові профілі користувача від крадіжки.

Технологія AVG Social Networking Protection забезпечує перевірку посилань, якими користувачі обмінюються в таких соціальних мережах і сервісах як Facebook, Twitter і MySpace.

Додаткова функціональність

Крім перерахованих основних компонентів існує можливість за окрему плату завантажити і використовувати через AVG Internet Security 2012 ряд додаткових додатків. Для доступу до додаткових програм потрібно натиснути кнопку «Особисте», яка знаходиться в лівому нижньому кутку основного вікна. Для установки додаткових додатків необхідно зареєструвати обліковий запис на сайті AVG (це можна зробити за посиланням «Мій обліковий запис») після чого завантажити цікавить додаток.

Малюнок 25. Програмне вікно «Мої додатки»

На даний момент доступні такі додатки як AVG PC Tuneup, LiveKive і Family Safety (їх призначення описано в розділі «функціональні можливості»). Існує можливість встановити додаток для захисту мобільних комп'ютерів.

Можливість встановлювати додаткові додатки робить з AVG Internet Security 2012 центр управління різними додатками і сервісами від компанії AVG. Ідея, з точки зору автора, є кілька спірною, але оригінальною. Спірність полягає в тому, що порушується принцип антивіруса - «Просто працює», тому що користувачеві доводиться розбиратися в установці, налаштуванні і управлінні додаткових додатків, частина з яких до інформаційної безпеки відноситься лише непрямо. Успішність такого підходу можна буде дізнатися через деякий час за кількістю продажів зазначених компонентів.

Звіти

За результатами роботи основних компонентів AVG Internet Security 2012 формує різні звіти - за результатами проведених сеансів сканування, захисту електронної пошти, роботи таких компонентів як Resident Shield, Online Shield і брандмауер, а також зафіксованим в процесі роботи AVG Internet Security 2012 Події.

Малюнок 26. Звіт про роботу Resident Shield

Є можливість подивитися узагальнені результати роботи всіх компонентів AVG Internet Security 2012 на сайті http://www.avg.com (Викликається з вікна компонента Anti-Virus).

Малюнок 27. Узагальнений звіт про роботу AVG Internet Security 2012

Узагальнений звіт про роботу AVG Internet Security 2012

Звіти виконані детально, з необхідними поясненнями. До мінусів можна віднести відсутність централізованого інструменту для перегляду докладних результатів роботи всіх компонентів AVG Internet Security 2012. Також незручно реалізована робота з таблицями - при подвійному натисканні на кордон між стовпцями відбувається не розгортання стовпців (що є негласним стандартом при роботі з таблицями), а їх згортання.

Висновки

Завершивши опис AVG Internet Security 2012, ми можемо перейти до підведення підсумків. В цілому програма викликала неоднозначні враження. До позитивних сторін можна віднести простий користувальницький інтерфейс, великий набір компонентів для забезпечення безпеки, наявність ряду оригінальних технологій для захисту комп'ютера, упор на захист персональних даних користувачів і т.д. До мінусів можна віднести відсутність «пісочниці», прогалини з посиланнями на сайт компанії AVG, труднощі перегляду таблиць з результатами перевірок комп'ютера. Ряд рішень досить складно оцінити позитивно або негативно, вони є оригінальними рішеннями AVG Internet Security 2012 і їх оцінка може бути «поставлена» тільки попитом на описуваний продукт.

плюси:

 1. Користувальницький інтерфейс. Інтерфейс виконаний в мінімалістському стилі, не перевантажений додатковими компонентами і функціями. У порівнянні з попередньою версією програми кількість компонентів було зменшено за рахунок об'єднання компонентів, спрямованих на вирішення завдань одного типу.
 2. Функціональність. Продукт містить великий набір компонентів для забезпечення безпеки як при локальній роботі, так і при роботі в Інтернеті.
 3. Наявність бази репутації сайтів, яка дає можливість користувачеві не відвідувати потенційно небезпечні або вміст віруси веб-ресурси.
 4. Багаторівневий підхід до захисту комп'ютера при роботі користувача в Інтернеті. AVG Surf-Shield перевіряє веб-сторінки, AVG Online Shield аналізує файли та файли, що передаються через програми для «миттєвого» обміну повідомленнями, а AVG Search-Shield проводить перевірку посилань на веб-сторінки.
 5. Наявність технології оптимізації сканування (AVG Smart Scanning). Дана технологія дозволяє знижувати навантаження на комп'ютер під час роботи користувача, переносячи її на час простою комп'ютера.
 6. Висока швидкість роботи антивіруса, яка підтверджується об'єктивними результатами тестування порталу anti-malware.ru. За результатами останнього тесту версія AVG Internet Security 2011 року отримав найвищу платинову нагороду в номінації «Найшвидший антивірусний монітор» .
 7. Актуальною і корисною є функція збору інформації про нові загрози з комп'ютерів користувачів продуктів AVG, реалізована в технологіях AVG Protective Cloud Technology і AVG Community Protection Network. Отримана інформація використовується для формування сигнатур від нових загроз і автоматичного оновлення отриманих сигнатур на комп'ютерах користувачів.
 8. Інструменти для швидкого доступу до функцій AVG Internet Security 2012. Це Панель безпеки, яка вбудовується в браузер, і гаджет AVG.
 9. Упор на безпеку персональних даних користувача. Для вирішення цього завдання використовується компонент Identity Protection і технологія Game Mode.

Оригінальні рішення:

 1. Впровадження в антивірус функціональних можливостей, що безпосередньо не відносяться до інформаційної безпеки. Наприклад, технології AVG Accelerator і AVG Advisor, компонент PC Analyzer, перегляд погоди через Security Toolbar.
 2. Можливість використовувати AVG Internet Security 2012 як центр для управління іншими додатками і сервісами від компанії AVG (PC Tuneup, LiveKive і Family Safety).

мінусі:

 1. Відсутність таких компонентів, як Sandbox ( «Пісочниця»), веб-фільтрації / батьківського контролю. Наявність «пісочниці» є «негласним» стандартом для антивірусів такого класу, а у деяких конкурентів цей компонент є навіть у безкоштовній версії антивіруса (наприклад, avast! Free Antivirus 6). Батьківський контроль можна підключити в якості додаткового додатка, однак за нього доведеться заплатити. Частина конкурентів включає батьківський контроль в якості безкоштовного компонента антивіруса.
 2. Anti-Rootkit не входить в антивірусне ядро, а виділений в окремий компонент. Його потрібно запускати окремо від сканування, що призводить до зайвих дій і витрат часу.
 3. Складність установки додаткових додатків. Посилання в AVG Internet Security 2012 на компоненти не завжди коректно працюють і замість переходу до потрібного компоненту перенаправляють на сайт http://www.freeavg.com . Також, незважаючи на те, що робота проводилася в російськомовній частині сайту AVG, багато сторінки не русифіковані.
 4. Відсутність інструменту для централізованого перегляду докладних результатів роботи всіх компонентів AVG Internet Security 2012.
 5. Присутні невеликі проблеми з локалізацією. Наприклад, в програмі і документації зустрічаються такі терміни як «троянський кінь», «параноїдальний режим сканування» і т.д.
 6. Підтримуються не всі типи браузерів. Так компонент Link Scanner підтримує тільки браузери Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox і Google Chrome. Панель безпеки (Security Toolbar) підтримує тільки Microsoft Internet Explorer і Mozilla Firefox.

автори: Михайло Картавенко , Олексій Шестаков

автори:  Михайло Картавенко  , Олексій Шестаков

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача