Статьи

Огляд сучасних мов програмування і відповідні українські хостинги для них

 1. українські хостинги і мови програмування
 2. PHP
 3. Perl
 4. Python
 5. Rubyred
 6. Java
 7. Відгуки про хостинг:

Розвиток IT-індустрії поступово набирає все нових обертів.

З кожним роком з'являються ще більш актуальні технології, що охоплюють всі сфери веб-будівництва.

У цій статті ми зробимо невеликий огляд сучасних і найпопулярніших мов програмування, а також відповідного хостингу для них.

У цій статті ми зробимо невеликий огляд сучасних і найпопулярніших мов програмування, а також відповідного хостингу для них

українські хостинги і мови програмування

Пару років тому був популярний мову програмування Perl. Сьогодні ж його випередив мову РНР.

Крім того, веб-розробниками успішно застосовуються актуальні Ruby, Python, Java. Для успішної працездатності цих технологій застосовуються відповідні українські хостинги . Останній повинен підтримувати всі існуючі мови.

Не всі хостери можуть надати послуги розміщення інтернет-ресурсів для конкретних технологій. Ми постараємося тут розглянути кожен з них.

Сервери БД також не мають якогось єдиного програмного рішення. Наприклад, крім відомого всім MySQL, можуть застосовуватися і інші бази даних - Firebird, SQLite, PostgreSQL.

PHP

Для початку розглянемо відомий всім мову РНР, який прекрасно підходить для написання веб-додатків, які працюють з даними. Він призначений також для створення різних систем управління контентом, наприклад WordPress.

Ця мова програмування в себе включає безліч різноманітних функцій, і з виходом кожної наступної версії ці функції лише розширюються. В даний час вже доступна версія php 7.

За допомогою цієї технології створюються і маленькі, і величезні проекти в інтернеті, пишуться різноманітні скрипти для інтернет-ресурсів, такі як тести, чати, форми зворотного зв'язку, гостьові книги.

Широке використання цієї мови програмування зробило його дуже популярним серед веб-розробників. Які ж технічні характеристики хостингу для нього підходять?

Найпопулярнішою в області хостинг-технологій є зв'язка PHP і MySQL . Давайте розглянемо її специфіку:

 • Застосування версії мови на вибір. Багато хостери підтримують нові і старі версії мови PHP.
 • БД MySQL надає всі інструменти і технології для управління базами, де зберігається інформація. Комфорт використання, а також систематичне зберігання даних, що істотно полегшує пошук - основні переваги MySQL.
 • Є тенденція до застосування PHP-фреймворків, що спрощують розробку веб-додатків - CakePHP, Zend Framework, Symfony. Якщо дані фреймворки встановлені в хостингу, це дуже корисне і зручне рішення.
 • Український хостинг з MySQL і PHP стане відмінним рішенням для різних складних комерційних інтернет-ресурсів, наприклад, інтернет-магазинів. До того ж, ціна даного хостингу прийнятна.

Поки що оптимальної альтернативи зв'язці MySQL і PHP як такої не існує. Зрозуміло, хостери пропонують і інші варіанти, наприклад, PostgreSQL, FirebirdSQL, SQLite, що працюють за однаковим принципом, проте обмежують клієнта по деяких функцій, що сильно впливає на роботу інтернет-ресурсів.
Варто зауважити, що не всі хостери надають зручності MySQL і PHP для своїх клієнтів.

Perl

Ще одна мова програмування, який мав велику популярність раніше, але і до сих пір застосовується багатьма веб-розробниками - Perl. Назва цієї мови розшифровується як - «практичну мову для отримання інформації та складання звітів». Perl надає великі можливості для розробки ефективних і коротких додатків, різноманітних системних програм.

Надання хостингу для мови Perl не вимагає якихось особливих можливостей. Підтримка Perl хостингу виконується за допомогою двох способів - mod_perl або CGI.

Ця мова програмування характеризується швидкодією і хорошою надійністю роботи. Для всіх платформ сьогодні доступні дистрибутиви Perl.

У разі якщо його розглядати в перспективному напрямку, всі надії пов'язані з виходом нової, шостої версії мови. Крім того, перспективою є використання сучасних фреймворків на Perl, наприклад, Catalyst.

Особливістю цієї мови програмування є бібліотека модулів CPAN, загальна для всіх користувачів хостингу. Ця бібліотека містить в собі велику кількість різноманітної документації та програмного забезпечення. Від цього змісту залежить працездатність і якість хостингу для Perl.

Python

Наступним у нас йде мова програмування дуже високого рівня під назвою Python. Він застосовується для створення різних різнорівневих веб-додатків. Простота у вивченні, відкрита розробка, а також велика спільнота розробників - це головні переваги даного мови для скриптів.

Python підходить для переважної більшості завдань, зокрема він застосовується такими гігантами як Yandex і Google. Оскільки технологія фактично нічим не обмежена, то вона може бути використана як в великих проектах, так і в дрібних щоденних завданнях (резервне копіювання або читання електронної пошти).

Відносно технологій хостингу, то на серверах для Python обов'язково повинні встановлені бути плагіни, які дадуть можливість працювати з цією мовою. Хостинг в Європі для Python часто потрібен тим, хто застосовує популярний фреймворк Django. Корисний і зручний Django дозволяє створювати різноманітні високопрофесійні додатки, шаблони для інтернет-ресурсів і CMS.

Особливості Python хостингу:

 • Велика поширеність, так як практично у кожного дистрибутива Unix є інтерпретатор Python.
 • Великий інтерес до цього виду хостингу позначений в першу чергу інтересом і популярністю фреймворків - Django, TurboGears, Zope, Pylons, web.py, які пов'язані безпосередньо з цією мовою програмування.
 • Установка перерахованих вище фреймворків не завжди посильна, часто досить складне завдання. Це в основному і гальмує розвиток хостингу Python в СНД.

Це в основному і гальмує розвиток хостингу Python в СНД

Rubyred

Ще один відомий мову програмування називається Ruby. Відомий також фреймворк Ruby on Rails. Мова програмування Ruby використовується не тільки в веб-розробці, але також в системному адмініструванні (він працює в операційних системах - MS Windows, Linux, BSD і Mac OS X).

Фреймворк під назвою Ruby on Rails на світ з'явився вже після самої мови, він дозволив робити інтернет-ресурси вже за допомогою Ruby. За структурою ця мова чимось схожий на Perl, Smalltalk і Python, проте володіє унікальними функціями.

Ця комбінація застосовується компаніями для створення різноманітних проектів і розробки автоматизованих систем, що вирішують завдання в бізнесі - документообіг, облік.

Специфіка хостингу Ruby і Ruby on Rails:

 • Технологія вкрай вимоглива до ресурсів сервера, де буде розміщуватися сам проект.
 • Підтримує БД MySQL, Firebird, IBM DB2, Oracle, PostgreSQL, Microsoft SQL Server, які можуть без проблем мігрувати між собою.
 • RoR крім інтерпретатора вимагає також встановлення власних компонентів систем.
 • Працює з дуже багатьма веб-серверами, наприклад, nginx + passenger або Apache.
 • На Заході пропозицій хостингу під цю технологію набагато більше, оскільки там ця мова активно застосовується.

На Заході пропозицій хостингу під цю технологію набагато більше, оскільки там ця мова активно застосовується

Java

Мова програмування під назвою Java відрізняється надійністю, швидкою роботою і різними функціональними можливостями.

Спочатку мова мала назву Oak ( «Дуб») і застосовувався для програмування різних побутових електронних пристроїв. Далі він був перейменований в Java і почав застосовуватися для написання серверного ПО і клієнтських додатків.

Ця платформа являє собою цілий комплекс технологій, які призначені для серверів, які виконують додатки Java на клієнтських комп'ютерах. Популярні сервіси в інтернеті в своїй основі використовують концепцію під назвою Java Enterprise Edition.

Специфіка хостингу Java:

 • Уніфікований доступ до БД.
 • Безліч корисних стандартних масивів, списків і стеків.
 • Безліч фільтрів, а також настройка виведення і введення.
 • Простота в розробці різних багатопотокових додатків.
 • Реалізовано повністю автоматична управління пам'яттю.
 • Категорії для роботи з відповідями і запитами HTTP.

Відгуки про хостинг:


Які ж технічні характеристики хостингу для нього підходять?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача