Статьи

Одеська міськрада відклав питання "українізації" і зміни регламенту

У залі засідань. Активісти принесли з собою кілька плакатів. Фото: youtube.com

Сесія міськради Одеси: депутати проголосували за гроші і землю Аліна Калініна https://cdn.segodnya.ua/img/article/11446/44_main_new.1528306127.png https://cdn.segodnya.ua/img/article/11446/44_tn .1528306127.png 2018-06-07T05: 46: 37 + 03: 00 Одеса Депутати змінили програми і дали кошти ТГО

Одеська міськрада під час вчорашньої сесії знову відклав питання "українізації" і зміни регламенту, але схвалив міську програму протидії ВІЛ-інфекції, СНІДу, туберкульозу, гепатитів та наркоманії, на яку не вистачило голосів в минулий раз. Всього ж до порядку денного увійшли понад півсотні питань, більшість з яких стосувалися земельних правовідносин, а також комунальних підприємств та установ.

Громадські працівники, які прийшли на сесію, принесли з собою плакати. Вони намагалися привернути увагу до декларації одного з народних обранців і руйнування аварійного будинку за адресою Книжковий провулок, 13. Мер Одеси Геннадій Труханов знову почав вести засідання українською мовою і вже під час привітання присутніх журналістів з їх професійним святом перейшов на російську.

"Давайте більше давати хорошого, формувати позитивний настрій у людей", - закликав Труханів.

Близько півгодини народні обранці обговорювали необхідність виділення коштів КП "Теплопостачання міста Одеси".

"Якщо у нас бюджет виконується як годиться і все заплановане, чому ми практично кожні три-чотири місяці переглядаємо питання надання допомоги КП" ТГО ", - заявив депутат Олександр Орлов (" Опозиційний блок ").

А ось пункти про внесення змін до міських цільових програм та земельні питання брали практично без дебатів. До слова, обранці також підтримали депутатський запит у справі одеського моряка Андрія Новічкова, якого в Ірані в звинувачують у вбивстві.

раніше Одеська міськрада відклав "українізацію" , Але вирішив забезпечити житлом дітей з малозабезпечених сімей та сиріт. Такі рішення народні обранці прийняли під час вчорашньої сесії. Серед інших пунктів порядку денного були земельні питання, фінансування боротьби з небезпечними захворюваннями та зміна правил участі в проекті "Громадський бюджет".

Нагадаємо, народні обранці Дніпра прийняли рішення заборонити продаж алкоголю в нічний час і підтримали проект заборони на використання в торгівлі поліетиленових пакетів.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.