Статьи

Одеса поки не знає, чим порадує городян на Новий рік

фото alt-shift.ru

Одеса поки не знає, чим порадує городян на Новий рік https://cdn.segodnya.ua/img/article/1429/43_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/1429/43_tn.jpg 2008 -12-01T16: 34: 04 + 02: 00 Одеса "Фантазія у нас нескінченна, а ось фінанси - кінцеві. Тому що буде - ще не відомо", - начальник управління з питань культури та мистецтв.

Влада Одеської області повністю підготувалися до проведення заходів для дітей напередодні Нового року. Про це повідомила начальник відділу мистецтв управління культури і туризму Одеської обласної адміністрації Олена Олійник.

Вона повідомила, засоби для проведення свят були виділені з обласного бюджету. Олена Олійник зазначила, що в театрах області "вже повністю готові всі вистави, тепер тільки чекають приходу свят".

В управлінні інформації Одеської міськради заявили, що комісія з підготовки міста до новорічних свят ще не створена. Відповідальною за проведення святкових заходів призначена віце-мер Одеси Тетяна Фідірко. Вона повідомила, що інформація про проведення заходів буде оголошена під час брифінгу, дата проведення якого поки не визначена.

Начальник управління з питань культури та мистецтв Одеської міськради Роман Бродавко заявив, що план проведення заходів до Нового року поки не затверджений. "На цьому тижні сто відсотків підготовка не почнеться", - заявив Роман Бродавко. За його словами, мерія може зіткнутися з низкою проблем при підготовці до свят. "Фантазія у нас нескінченна, а ось фінанси - кінцеві. Тому що буде - ще не відомо", - зазначив начальник управління з питань культури та мистецтв.

У свою чергу в Міністерстві культури і мистецтва України повідомили, що підготовка до свят повинна починатися з моменту виходу указу Президента.

Довідка. Указ президента України Віктора Ющенка про початок підготовки до новорічних свят вступив в силу з 27 листопада поточного року. Президент доручив провести відкриття 20 грудня головної Новорічної ялинки на Майдані Незалежності в Києві, а також ялинок в Сімферополі, обласних і районних центрах, Севастополі, містах республіканського (в Автономній Республіці Крим) та обласного значення.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.