Статьи

Очікування і реальність при імміграції далекобійника в Канаду

Автор: I VA 📺 Дивитися відео

Тривалість - 00:04:54 (Посилання відкриється в новому вікні)

- Добрий вечір! Питання з приводу далекобійників. Наскільки реально просто приїхати сюди в Канаду, наскільки реально отримати права, наскільки реально влаштуватися з подальшим отриманням статусу постійного жителя і, в подальшому, громадянства?

- У нас на англомовному каналі було відео на цю тему, ми вже не раз проходили це на вебінарах. З 20-50 приїжджають у одного, а може, і двох чоловік щось виходить. Крім того, що потрібно сюди приїхати, одержати тимчасову візу, потрібно піти в школу і закінчити її. Це, напевно, менше зло, з цим особливих труднощів не виникає. Якщо ви дійсно водій великовантажних машин, то все у вас вийде. Далі виникає питання з тим, щоб знайти собі роботодавця, у якого є дозвіл на наймання іноземних співробітників. Якщо у роботодавця такого дозволу немає, то вони повинні його отримувати близько 5-6 місяців, а іноді й довше, залежно від провінції. Зазвичай на цьому все і сипляться. Те у роботодавця немає дозволу, хтось не проходить тести у роботодавця. Це не Торонто і, найчастіше, навіть не Онтаріо. Наш живий приклад - клієнт катався від Ванкувера до Острова Принца Едуарда.

Навіть якщо знайшли такого роботодавця, то вам потрібно отримати дозвіл на роботу - Work Permit. Його потрібно отримувати на кордоні, де потрібно довести своє володіння мовою, свій попередній досвід роботи. У нас чудові приклади, коли люди потрапляли на фальшивих довідках, коли роботодавець заявляв для отримання LMIA, що йому потрібні працівники з 20-річним стажем, людина йшла отримувати на кордон дозвіл на роботу, показуючи 10 років стажу. Вам кажуть, що для отримання дозволу на роботу ви не підходите, а вашу візу і статус анулюють, тому що спочатку ви заявляли, що ви до тітки приїхали, а тепер вже ви рік тут базікати і шукайте роботу. Пора б вам назад додому повертатися.

Гаразд, отримали ви Work Permit, і чудово, але далекобійники - це не кваліфікована професія, тому за федеральною програмою в лоб вам не пройти. Є провінційні програми, і в деяких провінціях можна подаватися як далекобійників. Ви повинні працювати, наприклад, в атлантичної провінції, щоб ви могли подаватися на постійне резидентство. Моє персональне думка полягає в тому, що цих «але» накопичується трохи більше, ніж мало б бути при адекватній імміграції. Є якісь відгалуження в бік, наприклад, атлантична міграційна ініціатива, Нью-Браунсуік, і іноді роботодавці беруть участь у виїзних сесіях і підтримують людей, щоб вони отримали пропозиції роботи і могли переїхати в провінцію. Але це теж, скоріше, удача, наполегливість, ніж якась масова програма міграції. До такої програми потрібно підходити дуже акуратно і розуміти, що приїхав сюди і здавши на права, до працевлаштування ви не дуже наблизилися.

- А що ж робити цим далекобійникам, які рвуться тут працювати?

- Шукати інші шляхи імміграції. Можливо, це звучить банально, але потрібно йти вчитися, дивитися на свій попередній досвід роботи. Можливо, за останні 10 років ви працювали по кваліфікованої спеціальності, а не далекобійником, вчити мову, дивитися на виїзні сесії провінції. У тій же Манітоби або Нью-Браунсуіка бувають сесії, де беруть водіїв великовантажного транспорту. В такому випадку ви не ризикували, в'їжджаючи в Канаду, витрачаючи купу грошей, тому що життя тут виходить зовсім недешева, і не отримували Remove Order, вас не виганяли з країни, тому що ви не залишалися тут довше покладеного, тому що мета вашої поїздки не збігається з заявленою.

- Дякуємо!

Хочете переїхати в Канаду, але не знаєте як це зробити?

Подивіться які імміграційні програми можуть вам підійти (НОВИНКА!). Ви можете також оцінити свої шанси і отримати рекомендації від ліцензованого канадського імміграційного консультанта.

Підпишіться на наші соц. мережі, щоб дізнатися більше: Підпишіться на наші соц Яндекс Дзен , YouTube-канал , Telegram , ВКонтакте , Facebook , Instagram .

Поділіться статтею в соц. мережах: Comments system Cackl e

Наскільки реально просто приїхати сюди в Канаду, наскільки реально отримати права, наскільки реально влаштуватися з подальшим отриманням статусу постійного жителя і, в подальшому, громадянства?
А що ж робити цим далекобійникам, які рвуться тут працювати?
Хочете переїхати в Канаду, але не знаєте як це зробити?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.