Статьи

Очікування і реальність при імміграції далекобійника в Канаду

Автор: I VA 📺 Дивитися відео

Тривалість - 00:04:54 (Посилання відкриється в новому вікні)

- Добрий вечір! Питання з приводу далекобійників. Наскільки реально просто приїхати сюди в Канаду, наскільки реально отримати права, наскільки реально влаштуватися з подальшим отриманням статусу постійного жителя і, в подальшому, громадянства?

- У нас на англомовному каналі було відео на цю тему, ми вже не раз проходили це на вебінарах. З 20-50 приїжджають у одного, а може, і двох чоловік щось виходить. Крім того, що потрібно сюди приїхати, одержати тимчасову візу, потрібно піти в школу і закінчити її. Це, напевно, менше зло, з цим особливих труднощів не виникає. Якщо ви дійсно водій великовантажних машин, то все у вас вийде. Далі виникає питання з тим, щоб знайти собі роботодавця, у якого є дозвіл на наймання іноземних співробітників. Якщо у роботодавця такого дозволу немає, то вони повинні його отримувати близько 5-6 місяців, а іноді й довше, залежно від провінції. Зазвичай на цьому все і сипляться. Те у роботодавця немає дозволу, хтось не проходить тести у роботодавця. Це не Торонто і, найчастіше, навіть не Онтаріо. Наш живий приклад - клієнт катався від Ванкувера до Острова Принца Едуарда.

Навіть якщо знайшли такого роботодавця, то вам потрібно отримати дозвіл на роботу - Work Permit. Його потрібно отримувати на кордоні, де потрібно довести своє володіння мовою, свій попередній досвід роботи. У нас чудові приклади, коли люди потрапляли на фальшивих довідках, коли роботодавець заявляв для отримання LMIA, що йому потрібні працівники з 20-річним стажем, людина йшла отримувати на кордон дозвіл на роботу, показуючи 10 років стажу. Вам кажуть, що для отримання дозволу на роботу ви не підходите, а вашу візу і статус анулюють, тому що спочатку ви заявляли, що ви до тітки приїхали, а тепер вже ви рік тут базікати і шукайте роботу. Пора б вам назад додому повертатися.

Гаразд, отримали ви Work Permit, і чудово, але далекобійники - це не кваліфікована професія, тому за федеральною програмою в лоб вам не пройти. Є провінційні програми, і в деяких провінціях можна подаватися як далекобійників. Ви повинні працювати, наприклад, в атлантичної провінції, щоб ви могли подаватися на постійне резидентство. Моє персональне думка полягає в тому, що цих «але» накопичується трохи більше, ніж мало б бути при адекватній імміграції. Є якісь відгалуження в бік, наприклад, атлантична міграційна ініціатива, Нью-Браунсуік, і іноді роботодавці беруть участь у виїзних сесіях і підтримують людей, щоб вони отримали пропозиції роботи і могли переїхати в провінцію. Але це теж, скоріше, удача, наполегливість, ніж якась масова програма міграції. До такої програми потрібно підходити дуже акуратно і розуміти, що приїхав сюди і здавши на права, до працевлаштування ви не дуже наблизилися.

- А що ж робити цим далекобійникам, які рвуться тут працювати?

- Шукати інші шляхи імміграції. Можливо, це звучить банально, але потрібно йти вчитися, дивитися на свій попередній досвід роботи. Можливо, за останні 10 років ви працювали по кваліфікованої спеціальності, а не далекобійником, вчити мову, дивитися на виїзні сесії провінції. У тій же Манітоби або Нью-Браунсуіка бувають сесії, де беруть водіїв великовантажного транспорту. В такому випадку ви не ризикували, в'їжджаючи в Канаду, витрачаючи купу грошей, тому що життя тут виходить зовсім недешева, і не отримували Remove Order, вас не виганяли з країни, тому що ви не залишалися тут довше покладеного, тому що мета вашої поїздки не збігається з заявленою.

- Дякуємо!

Хочете переїхати в Канаду, але не знаєте як це зробити?

Подивіться які імміграційні програми можуть вам підійти (НОВИНКА!). Ви можете також оцінити свої шанси і отримати рекомендації від ліцензованого канадського імміграційного консультанта.

Підпишіться на наші соц. мережі, щоб дізнатися більше: Підпишіться на наші соц Яндекс Дзен , YouTube-канал , Telegram , ВКонтакте , Facebook , Instagram .

Поділіться статтею в соц. мережах: Comments system Cackl e

Наскільки реально просто приїхати сюди в Канаду, наскільки реально отримати права, наскільки реально влаштуватися з подальшим отриманням статусу постійного жителя і, в подальшому, громадянства?
А що ж робити цим далекобійникам, які рвуться тут працювати?
Хочете переїхати в Канаду, але не знаєте як це зробити?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача