Статьи

Обмінник криптовалюта або Webmoney. Що вибрати при покупці біткоіни

  1. Можна тільки продати
  2. Купівля Bitcoin не залишаючи Webmoney гаманець
  3. Bitcoin гаманець на Webmoney
  4. INDX кріптобіржа

Одного разу довелося зіткнутися з необхідністю покупки криптовалюта за допомогою Webmoney, оскільки на гаманці були гроші, і не було бажання платити комісію за переказ на банківський рахунок або іншу платіжну систему.

Для цього я почав пошук відповідного майданчика для проведення даної операції, серед доступних кріптовалютних обмінників.

І мене спіткало розчарування, оскільки я не зміг знайти сервіс, який готовий був продати мені криптовалюта, в обмін на мої WMZ.

І мене спіткало розчарування, оскільки я не зміг знайти сервіс, який готовий був продати мені криптовалюта, в обмін на мої WMZ

Можна тільки продати

Як виявилося, з усіх відомих кріптообменніков , Лише мала частина готова надати послугу з купівлі криптовалюта, в обмін на Webmoney, тоді, як на проведення подібної операції в зворотному напрямку ніхто не йде.

При цьому купити Bitcoin за WMZ виявилися готові лише шість обмінників, Bitcoin Cash міг прийняти лише один обмінник, до покупки Ethereum виявилися готові чотири сервісу, Ethereum Classic, Ripple, Dash, Zcash і Tether приймав один обмінний пункт і Litecoin купували чотири обмінника.

Що ж, принаймні вони мені знадобляться для того, щоб обміняти криптовалюта після виведення з біржі, подумав я, і почав шукати інший спосіб обміну WMZ на криптовалюта.

Купівля Bitcoin не залишаючи Webmoney гаманець

В результаті виявилося, що спосіб покупки криптовалюта за WMZ відкритий прямо всередині оновленої версії самого гаманця Webmoney.

А якщо бути більш точним, то способів виявилося два.

Bitcoin гаманець на Webmoney

Перший дозволяє створити спеціальний гаманець WMX, кошти на якому враховуються в еквіваленті криптовалюта Bitcoin по відношенню до WMR, що для мене виявилося також не дуже зручно, оскільки мені довелося б міняти мої WMZ на WMR, чого мені робити не хотілося.

Тоді, як якщо ви власник WMR гаманця і вас цікавить покупка Bitcoin, ви без проблем можете скористатися цим способом.

INDX кріптобіржа

Другим способом виявився прямий доступ з оновленою версією Webmany гаманця на крітовалютноу біржу INDX.

Судячи з усього, цей майданчик є роботизованим прообразом існуючих кріптобірж, з тією різницею, що маркери криптовалюта на ній мають приставку «m».

На приклад mETH або mBTC, які купуються і продаються виключно в обмін на WMZ, що і стало для мене найбільш цікавим способом покупки кріптовлаюти.

В результаті виявилося, що на біржі криптовалюта торгуються не тільки маркери, але і права на зобов'язання по акціях деяких корпорацій, таких як Yahoo, Facebook і Sisco, ну да зараз не про це.

Виявилося, то, що на INDX, можна купити від 0,01 Ethereum, який цікавив мене в обмін на WMZ, або іншу криптовалюта.

Але для того, щоб ви могли отримати можливість виведення цієї суми, на кріптовалютний рахунок, вам обов'язково доведеться купити обсяг не менше 0,1 ETH.

А до тих пір, ваш кріптовалютний депозит буде перебувати на INDX, де ви так само легко зможете його продати назад за WXZ.

Поділитися в соціальних мережах:

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача