Статьи

Обмін WMZ на Приват24 - купити, обміняти, поповнити Webmoney

 1. опис
 2. Кому це цікаво?
 3. Про гаманцях
 4. Що для цього потрібно?
 5. Крок 1. Реєстрація в системі WebMoney Transfer.
 6. Крок 2. Реєстрація в Privat24 і банківська карта
 7. Крок 3. Прив'язуємо банківську карту до системи Вебмані
 8. Крок 4. Способи здійснення транзакцій
 9. Крок 5. Шукаємо біржу.
 10. Obmennik.ws - швидкі операції на вигідних умовах
Автоматичний СЕРВІС обміннику WS:

- миттєвий висновок Webmoney на карту Приватбанку;
- моментальне поповнення Webmoney за допомогою Приват24;
- обмін WMU, WMZ, WMR, WME, WMG в автоматичному режимі;

обміняти

Привіт друзі! Сьогодні ми розглянемо один з найпопулярніших питань в інтернеті, який останнім часом найчастіше задають користувачі. Він звучить наступним чином - як перевести WMZ в Приват24? Наше завдання полягає в тому, щоб детально розповісти вам про обох цих системах, оцінити всі позитивні та негативні сторони кожної з них, а також вибрати найбільш швидкий і вигідний з економічної точки зору метод проведення транзакцій.

Почнемо, мабуть, з опису.

опис

Отже, бажаючі купити WMZ через Приват24, в більшості своїй, вже є клієнтами системи WebMoney Transfer або, принаймні, намагаються найближчим часом стати ними (в іншому випадку навіщо б вони цікавилися подібною послугою). Якщо ви вже зареєстровані в цій системі, тоді напевно встигли дещо вивчити і дізнатися про неї. Якщо ж ні, тоді наша інформація виявиться для вас дуже корисною.

Отже, на сьогоднішній день, більшість найбільших аналітичних агентств називають WebMoney Transfer однією з найбільш великих і зручних платформ для проведення різних фінансових операцій в режимі online. На відміну від своїх конкурентів, цей сервіс практично не має ніяких обмежень для клієнтів, доступний в багатьох провідних країнах світ і є безкоштовним при реєстрації початкового атестата (Про те, що таке початковий атестат і чим від відрізняється від персонального, ми поговоримо нижче).

Крім високої швидкості обробки даних і проведення різних транзакцій, система має один з найвищих рівнів безпеки і збереження грошових коштів на гаманцях своїх користувачів. Не в останню чергу саме через цю характеристики сьогодні її вибирають більшість вебмайстрів і просто інтернет користувачів в країнах СНД, Європі і так далі. Створена в кінці 90-х років, вона менш ніж за 20 років змогла стати вельми затребуваною і популярною. Щорічно, перелік надаваних послуг і продуктів даного сервісу істотно розширюється і примножується. Наприклад, вже сьогодні будь-який житель України має можливість в максимально стислі терміни купити WMZ за Приват24 USD або, навпаки, вивести зі свого електронного гаманця певну суму в максимально стислі терміни. Саме тому, українські IT-фахівці і користувачі інтернету стали все частіше використовувати це вид електронних транзакцій для здійснення різних операцій фінансового характеру.

Кому це цікаво?

Наявність діючого активного атестата в системі може бути вигідно з багатьох причин:

 • Якщо ви веб-майстер і маєте власний сайт, з якого отримуєте певний дохід від продажу реклами або інших послуг, то наявність електронного гаманця суттєво спростити вашу роботу.
 • Якщо ви маєте особистий інтернет-магазин, який торгує певними товарами на загальнонаціональному чи міжнародному рівні, то подібна система також допоможе вам.
 • Якщо ви IT-фахівець, який працює віддалено і виконує замовлення іноземних компаній, то за рахунок наявності Z-гаманця можна буде прискорити процес оплати вашої праці.
 • Якщо ви працюєте з різними партнерськими програмами, граєте в різні онлайн гри, торгуєте на ринках цінних паперів, то саме за допомогою подібного сервісу можна буде здійснювати оплату послуг або виводити зароблені кошти з системи.

Безумовно, це далеко не повний перелік тих можливостей, які може запропонувати вам дана система. Тим часом, навіть з цього списку можна зробити висновок про те, що наявність зареєстрованого гаманця вам ніколи не завадить.

З цим розібралися. Тепер, для того щоб дізнатися докладніше про обмін WMZ Приват24 USD, потрібно детально вивчити другу систему.

Отже, Privat24, являє собою універсальний інтернет-банкінг від найбільшого українського банку ПриватБанк. В даний час, це найбільш універсальний і багатофункціональний сервіс, який надає клієнтам банку необмежені можливості по управлінню своїми рахунками і картами. Після простий авторизації в системі клієнт отримує повний доступ до своїх рахунків, а також до великої кількості різних опцій. Він може здійснювати різні обмінні операції, пересилати певні суми на інші рахунки, оплачувати комунальні послуги або мобільний зв'язок, а також багато іншого. Але найголовніше, протягом декількох хвилин можна легко поповнити WMZ з Приват24 або ж, навпаки, прийняти виплату з цієї системи. Як показує практика, в останні роки саме ця опція стала однією з найбільш затребуваних і зручних.

Про гаманцях

Незважаючи на той факт, що обмін WMZ на Приват24 без прив'язки карти цікавить людей більшою за все, на сьогоднішній день це далеко не єдиний варіант. Потрібно розуміти, що кожен користувач після проходження процедури реєстрації в системі отримує спеціальний унікальний номер - ідентифікатор WMID, що складається з дванадцяти цифр.

При цьому, клієнт має можливість зберігати свої грошові кошти в системі, використовуючи різні види валюти. Для кожної валюти передбачений свій гаманець. Наприклад, в українській гривні клієнтські кошти зберігаються на U-гаманці. Якщо він збирається зберігати гроші в російських рублях, то для цього передбачено окремий R-гаманець. Але найпопулярнішим є гаманець для зберігання заощаджень в доларах США - Z. Саме тому, висновок WMZ на Privat24 є самим часто задається питанням.

Що для цього потрібно?

Щоб обміняти WMZ на Приват24 без прив'язки до банківської карти, необхідно мати всі необхідні інструменти під рукою. Зараз ми будемо максимально детально розглядати кожен момент.

Крок 1. Реєстрація в системі WebMoney Transfer.

Перш ніж розглядати сам процес перекладів ВМЗ Приват24, для початку потрібно зареєструватися в системі, якщо ви ще не маєте там активного аккаунта. Для цього переходимо на сайт https://www.webmoney.ru/ і користуючись підказкою системи реєструємося.

Важливо! При реєстрації ви повинні будете вказувати реальні персональні дані, такі як Ім'я, Прізвище, По батькові, Країна проживання у населених пунктах, домашню адресу (за пропискою!) І контактний номер мобільного телефону. Для використання даної системи доведеться підтверджувати введені дані за допомогою надання кольоровий копії ськана вашого паспорта, тому щоб уникнути складнощів в подальшому краще спочатку вписувати правдиву і достовірну інформацію.

Коли ви зареєструвалися і отримали свій індивідуальний ID, необхідно буде вибрати атестат.

Атестат є електронним варіантом свідоцтва, яке видається кожному учаснику даної платформи на підставі перевірки своїх особистих даних у відповідному Центрі атестації. Залежно від необхідних функцій і можливостей, клієнт має право самостійно вибрати, який з атестатів йому підійде.

Самим базовим є початковий атестат. Він надається безкоштовно і має обмежений функціонал, однак навіть його вистачить вам для того, щоб поповнити WMZ через Приват24 або вивести звідти своїх гроші в зворотному напрямку. Проте, початковий атестат створений більше в цілях ознайомлення, тому якщо ви плануєте зберігати на своїх рахунках відносно великі суми і проводити транзакції з покупцями або партнерами, то вам краще всього замовити собі персональний атестат. Він виходить у спеціального реєстратора, який має відповідні права та повноваження. Дізнатися про те, де знаходиться найближчий до вас реєстратор, ви зможете на цій сторінці https://passport.webmoney.ua/asp/reglist.asp.

Після того, як ви отримали відповідний атестат, можна переходити до управління власними гаманцями. Для цього вам знадобиться певний інструмент. Найбільш популярний варіант - це Keeper Clasic, спеціальна програма, яка завантажується і встановлюється на вашому ПК або ноутбуці. Крім того, ви можете використовувати такі варіанти як Keeper Light, Keeper Mobile або Keeper Mini. Детальніше про те, чим відрізняються ці види додатків і який з них буде для вас оптимальним, Чайтен на офіційному сайті системи.

Ми ж розглянемо самий класичний варіант - Keeper Clasic. Завантаживши і встановивши цю програму на свій комп'ютер, ви ще на один крок наблизилися до того, щоб купити ВМ через Приват24. При скачуванні вам також необхідно буде завантажити спеціальні ключі, які представляють собою файл з розширенням .kwm і розміром точно 164 байта. Ці ключі необхідні в цілях безпеки для того, щоб ви могли захистити свої гаманці в системі Keeper Clasic від несанкціонованого входу. Компанія рекомендує зберігати файли ключів на окремому знімному носії - флешка, диск.

Встановивши унікальні паролі на ключі і на авторизацію в Keeper Clasic, ви можете здійснити вхід в систему. Ми не буде зараз детально розповідати про те, як працювати з цією програмою. Дізнатися про це ви зможете, клікнувши на розділ Допомога в останній вкладці. Наше завдання полягає в тому, щоб дізнатися, як купити WMZ в Приват24. Тому давайте перейдемо до наступного кроку.

Крок 2. Реєстрація в Privat24 і банківська карта

Для того щоб отримати аккаунт в даній системі, ви повинні бути чинним клієнтом ПриватБанку і мати активну банківську карту цієї фінансової установи. Якщо у вас все це є в наявності, тоді можете зайти на сайт www.privat24.ua і пройти там процедуру реєстрації і прив'язки власної карти до аккаунту. Для цього вам знадобиться мати мобільний телефон, номер якого ви вказали в анкеті при підписанні договору з банком.

Дана система є однією з найбільш надійних та захищених варіантів інтернет-банкінгу не тільки в Україні, а й за її межами. Саме тому, для забезпечення надійності проведених авторизаций сервіс використовується кілька способів авторизації.

Ви можете входити в систему за допомогою введення цифрового коду, який надходить на телефон у вигляді SMS, а також заходити в панель управління, використовуючи спеціальний QR-код і офіційне мобільний додаток від банку (для власників смартфонів).

Крок 3. Прив'язуємо банківську карту до системи Вебмані

Згідно з останніми правилами, щоб вивести гроші з Webmoney WMZ на Приват24 UAH, вам потрібно резервувати заздалегідь, що саме ви є власником даної карти. Робиться це дуже просто. Вам потрібно зробити кольорову скан копію лицьового боку вашої банківської карти і завантажити цей документ на сайт webmoney.ru в розділ підтвердження документів. Протягом доби карта буде прикріплена і це дозволить не тільки вивести WMZ через Приват24, але також здійснювати транзакції в обидві сторони. Коли перевірка закінчиться, вам на пошту і в ваш Keeper Clasic прийде відповідне повідомлення.

Тепер можна починати здійснення грошових транзакцій. Є кілька способів зробити це.

Крок 4. Способи здійснення транзакцій

Один із способів, який допоможе вам вивести WMZ в Приват24, полягає в тому, щоб попередньо перевести гроші з Z-гаманця на U-гаманець, а після цього провести операцію. Але насправді, таким чином ви втрачаєте дуже багато, адже спочатку оплачуєте комісію за переказ між своїми гаманцями, а після, ще й за виведення грошових коштів на карту.

Природно, щоб спростити цей процес бажано безпосередньо здійснювати трансфер WMZ на Приват24 USD безпосередньо з цього гаманця. У цьому питанні вам допоможу спеціальні біржі, які активно працюють в цьому напрямку.

Крок 5. Шукаємо біржу.

Для того щоб поповнити рахунок WMZ Приват24 або здійснити виведення грошових коштів в зворотному напрямку, вам знадобиться спеціальна біржа. На сьогоднішній день, в інтернеті можна знайти величезну кількість різних сайтів і сервісів, які можуть посприяти вам і допомогти купити ВМЗ Приват24 або перевести їх на свою карту.

Безумовно, у кожної подібної системи є свої індивідуальні особливості і відмінності. Людині, який вперше скористався подібною послугою і не знає, яка біржа є найбільш оптимальною і вигідною, ми рекомендуємо не намагатися шукати собі посередника самостійно, а повірити нам і довіритися однією з найнадійніших і вигідних систем. Йдеться про сервіс Obmennik.ws.

Obmennik.ws - швидкі операції на вигідних умовах

Якщо вас цікавить тема Webmoney Приват24 WMZ, то безумовно найкраще довіритися біржі Obmennik.ws. На сьогоднішній день, це один з найнадійніших і перевірених сервісів, який має чудову репутацію на ринку і велику кількість позитивних відгуків від клієнтів.

Основні переваги даної системи:

 • Високі курси на конвертацію валют. В середньому на одного транзакції ви зможете виграти до 20% від суми.
 • Високий ступінь надійності. Протягом останніх років ця система показує найбільш стабільну роботу без збоїв чи проблем.
 • Оперативна допомога. На відміну від багатьох подібних сервісів тут онлайн-консультанти дійсно завжди доступні і допомагають вирішувати різні питання в максимально стислі терміни.
 • Великий резерв. Багато біржі мають дуже маленькі резерви на проведення операцій, що істотно ускладнює використання системи. На відміну від них, резерв Obmennik.ws в середньому становить не менше 200 тисяч гривень щодня, що є одним з кращих показників. Більш того, компанія завжди готова піти назустріч і здійснює індивідуальний підхід до кожного клієнта. У деяких ситуаціях можливе проведення операцій обсягом, що перевищує поточний резерв. Детальніше про це дізнайтеся на сайті.
 • Особистий кабінет. Для того щоб спростити і прискорити процес проведення угод, ми рекомендують зареєструватися на сайті і отримати доступ до свого особистого кабінету, де буде зберігатися вся інформація про проведені трансферах і інші корисні дані.
 • Вигідна партнерська програма. За допомогою даного проекту ви зможете не тільки поповнити WMZ Приват24, а й отримувати додатковий дохід. Використовуючи реферальную посилання ви можете запропонувати вашим друзям або партнерам по бізнесу також зареєструватися цій системі і отримати бонуси з проведених ними операцій.

Ви хочете прямо зараз купити WMZ Приват24? Ви потрібно вивести гроші з Z-гаманця на карту? В такому випадку, прямо зараз переходите на сайт Obmennik.ws і виконайте там всі необхідні вам операції.

Замовити прямо зараз!

схоже

Він звучить наступним чином - як перевести WMZ в Приват24?
Кому це цікаво?
Що для цього потрібно?
Ви хочете прямо зараз купити WMZ Приват24?
Ви потрібно вивести гроші з Z-гаманця на карту?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача