Статьи

Обкладинка в мобільному додатку VK: міняти чи не міняти?

  1. Як бути, якщо на Мобайлі все погано?
  2. Що з розмірами?

В кінці жовтня в групах «ВКонтакте» з'явилися обкладинки, які прийшли як альтернатива аватарам справа. Багато помітили, що «ВКонтакте» тепер ще більше схожий на Facebook.

Анонсувавши нововведення, соцмережа зазначила, що підтримка обкладинок в мобайл з'явиться трохи пізніше. За фактом, в додатки і m.vk обкладинки прийшли перед Новим роком, коли більшість спільнот уже розробило і встановило нову графіку.

В кінці грудня адміністратори, відкривши свої групи на оновлених iOS і Android, виявили на обкладинках некоректне відображення деяких елементів. Через те, що в додатках обкладинка обрізається, а на m.vk елементи інтерфейсу розміщуються не як на робочому столі, деякі обкладинки стали виглядати некоректно. Десь постраждали зображення, десь обрізалися тексти, десь графіка із закликом написати повідомлення спільноті виявилася не при справах.

Як бути, якщо на Мобайлі все погано?

Багато клієнтів запитують нас, чи варто терміново адаптувати обкладинки під мобільні пристрої.

Для груп з трафіком до 20% ми рекомендуємо залишити десктопний варіант. У десктоп-версії можна розмістити над кнопок заклики вступити в групу і написати повідомлення спільноті - це збільшує звернення і конверсію під вступленія.Соотношеніе по результатам пошуку з різних пристроїв можна дізнатися в статистиці групи.

Соотношеніе по результатам пошуку з різних пристроїв можна дізнатися в статистиці групи

Що з розмірами?

Для мобільних версій «ВКонтакте» звертайте увагу на те, щоб графічні елементи і тексти не потрапляли в край справа, зліва і зверху. Ми рекомендуємо дотримуватися наступних відступів:

- 197 px зліва і справа;

- 83 px зверху (зона індикаторів): з невеликим запасом, щоб виглядало органічно.

Також на обкладинку потрапляють керуючі елементи: три крапки (доп. Опції меню) і стрілка ( «Назад»). Щоб значущі елементи не потрапили на них, до лівого і правого відступами в 197 px можна додати ще 140 px.

Якщо ви хочете, щоб обкладинка виглядала акуратно на всіх пристроях, рекомендуємо враховувати особливості мобільних додатків VK.

Ми підготували схему з відступами :

Ми підготували   схему з відступами   :

Як бути, якщо на Мобайлі все погано?
Що з розмірами?
Як бути, якщо на Мобайлі все погано?
Що з розмірами?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача