Статьи

Об'єкт бажання: Аромат Gabrielle від Chanel

На честь легендарної засновниці модного будинку

Що це: Аромат Gabrielle від Chanel. В основі квіткової композиції - іланг-іланг, жасмин, квіти апельсина і тубероза з Граса, що відтіняють нотками сандалового дерева, шкірки мандарина, цедри грейпфрута і чорної смородини. "Gabrielle - це дуже квітковий аромат. Квітковий, сяючий, сонячний і дуже жіночний", - так описує своє творіння парфумер Олів'є Польж, штатний "ніс" Chanel з 2013 року.

Чому це: По-перше, це перший новий аромат Chanel за останні 15 років. По-друге, він присвячений легендарній засновниці модного будинку Габріель Шанель. У знаменитому ательє на вулиці Камбон до кутюр'є зверталися не інакше як "мадемуазель", близькі друзі називали її Коко, але саме Габріель (ім'я, дане при народженні) - це справжня особистість, пристрасна і елегантна. Саме вона відмовлялася миритися з обставинами і прокладала свій унікальний шлях, запрошуючи інших жінок наслідувати її приклад. Таким і вийшов новий аромат - витонченим і одночасно сміливим. І по-третє, гарний флакон, який займе гідне місце на вашому туалетному столику.

Над дизайном пляшки і упаковки Сільві Легастелуа працювала кілька років. Своїми квадратними обрисами флакон з найтоншого богемського скла нагадує культові аромати Chanel. При попаданні на нього сонячних променів створюється ефект сяйва. Унікальна кришка, виблискували одночасно золотом і сріблом, натхненна тканинами кутюрних колекцій Chanel. Чекати залишилося недовго - аромат надійде в продаж вже в вересні.

Читайте також: Об'єкт бажання: Революційний кушн Touche Éclat .

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача