Статьи

Новини Харкова - Суд може винести рішення по справі Кернеса найближчим часом

цею материал Доступний по-русски

Сім засідань поспіль сторона звинувачення не була в суд.

Сім засідань поспіль сторона звинувачення не була в суд

Геннадій Кернес / фото city.kharkov.ua

Рішення у справі Геннадія Кернесаі його охоронців, яке розглядається в Київському суді міста Полтави, може бути винесено найближчим часом.

Про це 10 липня заявив Харківський міський голова Геннадій Кернес, коментуючи результати сьогоднішнього судового засідання.

Він зазначив, що, у зв'язку із систематичною неявкою в суд сторони звинувачення, суддя пішов у дорадчу кімнату для ухвалення рішення по його справі і його охоронців.

«Сім засідань поспіль сторона звинувачення не була в суд. Не з'явилися і сьогодні. Без них суддя порахував проведення дебатів безглуздим. Упевнений, що прокурори і псевдопотерпевшіе не були в суд і не хотіли дебатів тільки з однієї причини: вони знають, з чийого і якого саме пальця висмоктані всі звинувачення на мою адресу та адресу моїх охоронців. Тому чекаємо вже остаточного рішення, яке поставить крапку в цьому сфабрикованій справі, що тягнеться понад чотири роки. Сподіваюся, рішення буде озвучено найближчим часом. І заявляю ще раз: я ні в чому не винен. І поведінка сторони звинувачення це підтверджує », - повідомив Геннадій Кернес.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача