Статьи

Новини Харкова - Суд може винести рішення по справі Кернеса найближчим часом

цею материал Доступний по-русски

Сім засідань поспіль сторона звинувачення не була в суд.

Сім засідань поспіль сторона звинувачення не була в суд

Геннадій Кернес / фото city.kharkov.ua

Рішення у справі Геннадія Кернесаі його охоронців, яке розглядається в Київському суді міста Полтави, може бути винесено найближчим часом.

Про це 10 липня заявив Харківський міський голова Геннадій Кернес, коментуючи результати сьогоднішнього судового засідання.

Він зазначив, що, у зв'язку із систематичною неявкою в суд сторони звинувачення, суддя пішов у дорадчу кімнату для ухвалення рішення по його справі і його охоронців.

«Сім засідань поспіль сторона звинувачення не була в суд. Не з'явилися і сьогодні. Без них суддя порахував проведення дебатів безглуздим. Упевнений, що прокурори і псевдопотерпевшіе не були в суд і не хотіли дебатів тільки з однієї причини: вони знають, з чийого і якого саме пальця висмоктані всі звинувачення на мою адресу та адресу моїх охоронців. Тому чекаємо вже остаточного рішення, яке поставить крапку в цьому сфабрикованій справі, що тягнеться понад чотири роки. Сподіваюся, рішення буде озвучено найближчим часом. І заявляю ще раз: я ні в чому не винен. І поведінка сторони звинувачення це підтверджує », - повідомив Геннадій Кернес.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.