Статьи

Новини :: "Всесвіт аллодов", Аллоди онлайн, Прокляті Землі, Аллоди, Легенди Аллодов.

В центрі уваги! Новини 08.06.2019: Підтримка FullHD в "Проклятих Землях" Епоха широкоформатних екранів із співвідношенням сторін 16: 9 принесла як масу позитивних змін, так і деякі особливості. Раптово виявилося, що багато старі ігри, заточені під співвідношення сторін 4: 3 або 5: 4, не вміють працювати на моніторах 16: 9. На жаль, ця доля торкнулася і "Прокляті Землі". Спроби встановити HD або FullHD дозвіл приводили до того, що зображення як би розтягувалося в 1,5 рази по ширині, в результаті все ставало непропорційною, і грати в такому вигляді було не дуже приємно.
Але стараннями мододелов це нарешті вдалося перемогти. Новий патч від aspadm вирішує проблему. Більш того, ціною великих зусиль вдалося і коректно модифікувати інтерфейс, щоб він розташовувався на своїх місцях по краях екрану. Приклади роботи патча можна оцінити на скріншотах нижче: зліва гра, запущена в FullHD без патча, праворуч - з ним.

Стараннями Demoth патч був інтегрований в нову версію addon.dll для стартера. Більш того, з'явилася можливість налаштувати дальність відтворення об'єктів і ландшафту, що дозволяє перемогти ще одну проблему: при певних кутах повороту камери деякі об'єкти і земля могли не отрісовиваться, тому що знаходилися на досить великій відстані. Спочатку це було закладено в гру для економії ресурсів ПК, але через 19 років комп'ютерам куди простіше справлятися з такими завданнями, хоча на частоту кадрів ця настройка все одно впливає. З новим патчем гра не тільки приймає нормальний вигляд на широкоформатних моніторах, але і в кадр потрапляє велика площа, так що грати стане куди зручніше.
Для того, щоб скористатися новим патчем, будуть потрібні:
* Стартер версії 1.45 (не обов'язково, але бажано)
* Нова бібліотека 0.9.0.0
* Настройка в реєстрі.
Завантажити стартер і бібліотеку можна в нашому розділі "Файли" або за прямими посиланнями: стартер , бібліотека . Як завжди, бібліотеку addon.dll потрібно скопіювати з заміною в директорію стартера. В архіві з бібліотекою є опис налаштувань реєстру і reg-файл для їх застосування. На даний момент широкоформатний патч носить статус експериментального, але до наступної версії повинен включатися по-замовчуванню. Розробники просять уважно стежити за можливими помилками і рапортувати про них на форумі .
Приємної гри! Не забувайте писати в коментарях, як довго ви чекали на цю подію! Особисто я дуже довго!
коментарів немає Додав: MorgenS 27.03.2019: новий стартер Останнім часом проект "Стартер" для "Проклятих Земель" (він же "Аддон", "паргелій" і Parhelion) отримав друге дихання. Спочатку стараннями Demoth оновилася біблотеки addon.dll, а тепер стартер отримав і цілу нову версію.
У свіжому релізі під номером 1.45.0 внесені правки в механізм перехоплення ресурсів гри і видалені які не працювали пункти меню. Плюсом бібліотека addon.dll, яка відповідає за більшість функціональності стартера, поповнилася новими фішками. Ось повний список нововведень:
Зміни в стартері 1.045.0:
* Оновлена ​​версія addon.dll v0.8.0.0
* Прибрана непрацююча функція менеджера сейвів
* Забезпечено сумісність з версією гри від GOG
* Покращено установник стартера
Зміни в addon.dll 0.8.0.0:
* Експериментальна функція автоматичного бекапа персонажа в разі вильоту гри
* Якщо гра завершилася з помилкою, addon спробує зберегти персонажа в папку mp \ backup
* N.mp - основний сейв, lootall-N.mp - разом з персонажем зберігається весь Лут на мапі
* У разі падіння гри зберігається дамп пам'яті процесу, який допоможе знайти баг
* Додано логирование (addon.log)
* Додана настройка для config.reg, що дозволяє задати мінімальну версію addon.dll, необхідну для запуску мода
* Безліч внутрішніх змін (рефакторинг)
* Виправлено баг, через якого в грі міг пропадати звук.
Завантажити нову версію можна на форумі gipat.ru в відповідної теми .
коментарів немає Додав: MorgenS 01.01.2019: Новорічна бібліотека addon.dll 0.7.0.15 Вітаємо наших читачів з Новим роком!
Нехай він принесе безліч позитивних емоцій і нових дивовижних відкриттів.
На щастя, в цьому році свято не залишився без подарунків. Вчора, 31 грудня, коли новий рік вже готувався наступити, Jet і Demoth опублікували нову версію бібліотеки addon.dll для Стартера "Проклятих Земель". Вона додає можливість використання параметрів DistanceModifier і WeightBonus в ai.reg, а також виправляє баг, який міг призводити до вильотів під час інтенсивного навантаження. Свіжа версія включає і всі зміни версії 0.7.0.14, що не публікувалася раніше на Gipat.ru і поширювалася тільки з модами, які її потребують. З повним списком нововведень можна ознайомитися у файлі changelog.htm, який поставляється в комплекті, або на сторінці скачування на Gipat.ru .
Вдалих вам свят і щасливого нового року!
PS Найближчим часом нова бібліотека з'явиться і в нашому розділі "Файли".
коментарів немає Додав: MorgenS
сторінки: 1
Архів новин за: 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007
Підписатися на RSS Це цікаво...

Орки в "Аллодах" були різних кольорів. Так, шкіра найслабших (1 рівень) була зеленуватого кольору, а більш сильних - червонуватого (2 рівень), синюватого (3 рівень), темно-сірого (4, 5 рівні). В "Проклятих Землях" орки були зеленими, а в "Аллодах Онлайн" сірими.

Статистика

Картинок: 400+
Статей: 140+
Ігор серії: 6
Посилань: 26
Фото: 85+

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.