Статьи

Новина: Як вивести біткоіни на гаманець Вебмані в найкоротший термін

 1. Висновок біткоіни на WebMoney через сайт
 2. Як купити біткоіни за Вебмані через Keeper Classic
 3. обмін коштів
 4. біржа обміну

Серед різних способів виведення коштів біткоіни зручним і надійним залишається переказ грошей в популярну на території пострадянського простору електронно-платіжну систему WebMoney
Серед різних способів виведення коштів біткоіни зручним і надійним залишається переказ грошей в популярну на території пострадянського простору електронно-платіжну систему WebMoney. Тут вже зароблену криптовалюта можна обміняти на інші грошові одиниці, після чого здійснюють їх висновок на пластикову банківську карту, оплату покупок в інтернеті, переклад на електронні рахунки банків та інших платіжних систем. Залишається лише питання, як вивести біткоіни на гаманець Вебмані, щоб отримати їх в свій вільний розпорядження?

Зробити це можна двома шляхами. У першому випадку грошова транзакція, зокрема висновок біткоіни відбувається безпосередньо через офіційний сайт WebMoney, на якому проводять необхідні маніпуляції. У другому випадку необхідні дії здійснюють за допомогою встановленого на комп'ютері додатки Keeper Classic Win Pro. Обидва шляхи є абсолютно безпечними у використанні, тому вибір якогось одного з них відбувається на підставі особистих уподобань. Щоб вибрати, який з них простіше, нижче будуть розглянуті обидва варіанти.

Висновок біткоіни на WebMoney через сайт

Для початку необхідно відкрити в браузері офіційний сайт системи WebMoney і здійснити вхід в свій аккаунт з підтвердженням смс-верифікації. Далі потрібно дотримуватися наступного алгоритму дій, який дозволить вже незабаром витрачати на свій розсуд зароблені біткоіни.

 1. Після того як обліковий запис перевірена і вхід в особистий простір користувача електронно-платіжний системи WM був здійснений, необхідно створити спеціальний Біткоіни-гаманець Вебмані, куди будуть зараховані перекладні згодом кошти. Якщо це перші відвідини сайту WM після реєстрації, то також потрібно створити гаманці в інших валютах, якими має бути користуватися. Система підтримує роботу з усіма основними валютними інструментами, тому без жодних зусиль відкриваються гаманці в російських рублях, українських гривнях, казахських тенге, американських доларах, євро та інших грошових одиницях або навіть золоті. Для створення нового гаманця потрібно на головній сторінці WM знайти зліва значок гаманця і натиснути на нього. Відкриється вкладка «Фінанси», поруч з якою є великий значок «+». При його активації стає доступним контекстне меню, де потрібно вибрати пункт «Додати гаманець». Знаючи, як створити гаманець Bitcoin в WebMoney, вибирають його формат WMX, після чого можна рухатися далі.
 2. На наступному етапі слід перевести погляд на верхню частину меню і знайти там пункт «Приватним особам», при наведенні на який курсору відкриється спливаюча таблиця з категоріями сайту. Тут можна отримати доступ до всіх основних функцій системи, а щоб не заплутатися, всі вони зручним чином класифіковані за призначенням. Використовуваний Вебмані підхід настільки ж простий, як і ефективний, і це проявляється в усьому. Тому ніяких складнощів з тим, як вивести біткоіни на гаманець Вебмані, не передбачається.
 3. Далі знаходять сервіс поповнення і виведення WMX, спеціально створений, щоб спростити обслуговування гаманців з криптовалюта.
 4. У вікні є велика помітна кнопка «Ввести BTC», яку слід натиснути.
 1. Після цього відкривається вікно «Поповнення», і тут уже можна знайти реквізити для введення WMX. Ця сторінка одночасно показує користувачеві його гаманець WMX в цифровому коді і поруч з ним номер для біткоіни-переказів в графі «Адреса для поповнення». Наступним кроком стане копіювання цієї адреси WMX-гаманця і перехід безпосередньо в сам гаманець біткоіни сервісу Blockchain.
 2. Тепер розглянемо, як перевести біткоіни на Вебмані з Blockchain. Для цього звертають увагу на верхню панель інструментів, де необхідно вибрати пункт меню «Send Money». Для тих, хто не сильний в англійському, це означає «Надіслати гроші». При натисканні на нього відкриється форма грошового переказу, де потрібно заповнити відповідні поля. У першому з них, яке позначено підписом «To», вставляють біткоіни-адреса гаманця Вебмані, раніше скопійованого в буфер обміну. У другому полі, зазначеному підписом «Amount», вказують, яку суму хотілося б перевести на гаманець WebMoney. Невеликий рада на майбутнє. Біткоіни після перекладу найкраще так і зберігати на WMX-гаманці, якщо не планується відразу виводити кошти і витрачати, так як прогнози експертів вказують на подальше зміцнення курсу криптовалюта. Зокрема, за деякими даними, курс біткоіни здатний за найближчі пару років досягти позначки в 3 тис. USD за 1 шт.
 3. Після того як потрібна інформація введена і перед тим як вивести біткоіни на гаманець Вебмані, залишається лише підтвердити своє бажання зробити транзакцію і натиснути клавішу «Send Payment», тобто «Відправити платіж».
 4. Виконавши цей нехитрий алгоритм дій, повертаються на сайт WM, сторінка «Сервіс поповнення і виведення WMX», де в графі «Статус» перед отриманням біткоіни має відбутися очікування підтверджень (6 разів). Як тільки остання перевірка завершиться, в поле «Статус» з'явиться слово «Успіх», яке сповіщає про зарахування переведених грошей. Слід попередити, що в тих випадках, коли здійснюються транзакції, що емітують нові біткоіни, як винагороду для Майнера, то в такому випадку переклад буде оброблений лише після 120 підтверджень.
 5. Після цього можна перейти в свій гаманець WMX і переконатися, що переведені з Blockchain біткоіни дійшли до одержувача. Попросту кажучи, вдалося купити біткоіни за Вебмані.

Це був перший спосіб, що дозволяє дуже просто вивести накопичені Bitcoin. На практиці він забирає менше часу, ніж його вивчення. Невелика затримка може виникнути тільки при очікуванні підтвердження, після того як кошти будуть в дорозі від сервісу Blockchain до гаманця WM. Тому переживати і писати відразу в службу підтримки не потрібно, так як це природний процес, що вимагає перевірки.

Сервіс обміну біткоіни в будь-якому популярному напрямку!

Як купити біткоіни за Вебмані через Keeper Classic

Другий спосіб покупки біткоіни за Вебмані передбачає застосування встановленого на комп'ютері користувача клієнта WM Keeper Classic. Існує думка, що цей спосіб безпечніше, але це не так, оскільки використовується для передачі даних Інтернет-шифрування і підтвердження основних дій за допомогою смс-верифікації забезпечує належний рівень захисту і при здійсненні фінансових транзакцій в режимі онлайн. Тому потрібно вибирати той спосіб, який буде зручний. Відкривши Keeper Classic і авторизувавшись в системі, потрібно виконати наступний алгоритм дій.

 1. Перед тим як перевести біткоіни на Вебмані з Blockchain, потрібно, щоб було куди перевести криптовалюта. Для цього в WM Keeper переходять на вкладку «Гаманці», вибирають «Створити» і серед переліку перераховуються системою типів знаходять «WMX - еквівалент 0,001 BTC». Вибравши його, гаманцю автоматично буде присвоєно назву «BTC», після чого завершують створення натисканням клавіші «Далі».
 1. Після того як гаманець буде створений, у користувача WebMoney Keeper Classic з'явиться можливість купити біткоіни за Вебмані і навпаки, тобто з цього моменту система підтримує прямий переклад між гаманцями всіх типів, будь то звичні валюти, дорогоцінні метали або криптовалюта.
 1. Після цього потрібно налаштувати управління WMX. Тут все-таки доведеться відкрити офіційний сайт WebMoney і знайти там «Сервіс поповнення і виведення WMX». Перемістившись на потрібну сторінку, вибирають «Операції». Ця вкладка призводить в вікно, де потрібно вибрати пункт меню «Поповнення». Тут користувача цікавить біткоіни-адреса гаманця Вебмані, який можна подивитися, натиснувши на кнопку «Отримати». Після виконання цих дій станеться синхронізація даних, і з цього моменту за допомогою цифрового адреси можна переводити біткоіни на WMX-гаманець електронно-платіжної системи WebMoney. Отримані біткоіни можна безпосередньо в Keeper Classic міняти на інші валюти, переводити користувачам системи безпосередньо в їх гаманці WMX і виконувати інші дії з виведення коштів або оплати товарів / послуг.

Отже, познайомившись з другим способом того, як створити гаманець Bitcoin в WebMoney і отримувати на нього криптовалюта, варто коротко переглянути порядок дій для їх подальшого обміну і виведення.

обмін коштів

Після того як проведено висновок біткоіни на WebMoney, потрібно перевести WMX в іншу валюту і вивести з WM, наприклад, на банківську карту або провести оплату в інтернеті. В такому випадку можна безпосередньо на сайті зробити обмін. Для цього на головній сторінці вибирають пункт «Обміняти» і здійснюють конвертацію у валюту будь-якого іншого наявного гаманця по простому алгоритму:

 • В поле «Куплю» встановлюють гаманець, на який потрібно зарахувати яке провадиться кошти.
 • В нижче розташовується графі «Віддам» вибирають «WMX» і пишуть суму, яку необхідно конвертувати.
 • Після цього переконуються в правильності обраних параметрів і натискають «Обміняти».

Тут вже все просто, особливо для тих, хто використовує сервіс WM, а Біткоіни-адреса гаманця Вебмані тут прикріплювати і вводити спеціально не потрібно. Процедура обміну займає лічені секунди, ніяких тимчасових затримок для перевірки фінансових операцій з конвертації валют всередині системи WebMoney не виникає. Отримані кошти відразу після завершення обміну можуть бути безперешкодно витрачені на будь-які особисті потреби.

біржа обміну

Альтернативним шляхом може бути обмін на спеціальній біржі Вебмані (wm.exchanger), де самі користувачі пропонують зустрічні заявки по різних валютах. Використання цього шляху в більшості випадків забезпечить кращий курс обміну, ніж при стандартній процедурі, коли конвертація відбувається всередині системи. Процес обміну вкрай простий, але про всяк випадок нижче описані основні кроки користувача.

 1. Після відкриття біржі обміну потрібно вибрати напрямок. Тут не потрібно вводити біткоіни-гаманець Вебмані або виконувати інші дії для ідентифікації, так як система автоматично визначає можливості авторизованим користувачам.
 2. В поле «Куплю» потрібно вибрати валюту, яку хочеться отримати замість біткоіни. Гаманець для отримання потрібного типу грошових знаків має бути заздалегідь створений, інакше обмін не відбудуться.
 3. В поле «Продам» просто вказують WMX.
 4. Після цього вибирають заявку з наведеної нижче таблиці, яка сформується на підставі зазначених даних для обміну валют.
 5. У вікні, вказують, скільки біткоіни хочеться обміняти або скільки конкретної валюти потрібно придбати. Для спрощення обміну Вебмані пропонує спеціальне поле, де відразу вираховується відсоток, що знімається за конвертацію.
 6. Вписавши потрібну суму, натискають «Оплатити заявку» і після цього підтверджують транзакцію введенням генерується системою WebMoney коду.

Щоб отримати кращий курс, в першу чергу слід дивитися на заявки, які розташовуються у верхній частині сторінки, так як WM автоматично сортує їх по ціновій привабливості. Вибравши відповідну, потрібно звернути увагу на суму, яку запитує контрагент по конвертації. Якщо вона буде меншою за ту, яку хочеться отримати на свій біткоіни-гаманець Вебмані, то обмін не відбудуться, але можна виконати заявку на наявний обсяг, а решта добрати у тих, хто пропонує обмін по менш привабливим курсом. Це все одно буде вигідно, та й відмінності між пропозиціями в топі зазвичай на незначні частки відсотків.

До речі, для довідки WebMoney поруч з напрямком обміну вказує довідковий курс, за яким відбувається конвертація всередині системи. Це дозволяє об'єктивно оцінювати вигоду від обміну через біржу.

Система Вебмані не дарма стала такою популярною, тому управління отриманими коштами відбувається досить просто. Представлений нижче алгоритм допоможе вивести Bitcoin, причому транзакції виконуються швидко і без додаткових турбот. Відбувається висновок біткоіни на WebMoney-гаманці інших користувачів безпосередньо через Keeper Classic або офіційний сайт.

 1. Після того як потрібний гаманець знайдений, його виділяють і вибирають «Передати WM» - «В гаманець WebMoney».
 2. Потім вводять цифровий код гаманця, отриманий від іншого користувача, і підтверджують виконання дії за допомогою проходження смс-верифікації.

Якщо ж потрібно переказати кошти на гаманець біткоіни, то для цього переходять на сайт. Майбутній алгоритм дій не повинен лякати, адже виконати транзакцію також просто, як створити гаманець Bitcoin в WebMoney.

 1. Для початку відвідують офіційний web-ресурс Вебмані і знаходять «Сервіс поповнення і виведення WMX».
 2. Далі вибирають вкладку «Операції» і знаходять пункт «Висновок».
 3. У вікні, потрібно заповнити просту форму, вказавши перекладаються суму.

Слід враховувати, що при виведенні утримується комісія системи, а термін виведення може становити 24 дня і більше в деяких випадках. Тому при екстреної необхідності в перекладі такий шлях може бути неприйнятний.

Тепер, знаючи, як перевести біткоіни на Вебмані з Blockchain, використання криптовалюта після Майнінг стає ще більш приємним, так як обидва описані вище способи гарантують високу швидкість обробки транзакції і мінімальні комісії.


Опубліковано: 14.06.2016

Залишається лише питання, як вивести біткоіни на гаманець Вебмані, щоб отримати їх в свій вільний розпорядження?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача