Статьи

Новина про призначення "мера" Донецька від "ДНР" з'явилася на сайті міськради під тиском бойовиків

Терористи в Донецьку силою призначили "народного мера". Фото: Сергій Ваганов

Новина про призначення "мера" Донецька від "ДНР" з'явилася на сайті міськради під тиском бойовиків Клименко Анна https://cdn.segodnya.ua/img/article/5606/31_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img /article/5606/31_tn.jpg 2014-10-14T16: 28: 00 + 03: 00 Донбас Зараз дана новина на сайті вже відсутня

Новина про те, що самопроголошена "ДНР" призначила свого мера Донецька Ігоря Волкова з'явилася на офіційному сайті Донецької міської ради під тиском бойовиків. Про це "Сегодня" розповів інформоване джерело.

"Співробітницю міськради цю новину змусили поставити силою. Зараз цієї новини на сайті більше немає", - розповів співрозмовник видання.

Нагадаємо, на офіційному сайті мерії Донецька сьогодні з'явилося повідомлення про те, що "Радою міністрів" ДНР "призначений глава адміністрації м.Донецька". Згідно "розпорядженням", виконуючим обов'язки міського голови призначено Ігоря Мартинов. В даний момент будівля Донецького міськвиконкому оточене бойовиками. Про це "Сегодня" повідомили очевидці.

До свого "призначення" Мартинов займав посаду глави дирекції парків Донецька, куди входили кілька місць відпочинку шахтарської столиці: Парк ім. Щербакова, Музичний парк, Поляна казок та ін.

Офіційним мером Донецька з 2002 року є Олександр Лук'янченко, який в липні 2014 року залишив Донецьк через погрози бойовиків самопроголошеної "Донецької народної республіки".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.