Статьи

Новий розумний роутер Google Wi-Fi надійшов у продаж

  1. потрійний тандем
  2. Просте управління зі смартфона
  3. Технічні характеристики

11 Января, 2017, 14:00

7592

На початку грудня стартував продаж другого смарт-роутера Google, що перейняли ряд функцій від свого попередника OnHub. Новинка отримала геніально просту назву - Google Wi-Fi. Компактний маршрутизатор роздає бездротовий інтернет з площею покриття 140 квадратних метрів, автоматично підбираючи канали та частоту передачі даних (2,4 або 5 ГГц). Гаджет легко налаштовується за допомогою смартфона і прекрасно працює в зв'язці з двома однойменними роутерами.

Гаджет легко налаштовується за допомогою смартфона і прекрасно працює в зв'язці з двома однойменними роутерами

Перші маршрутизатори OnHub проводилися у співпраці з двома лідерами ринку бездротового обладнання - покупці могли вибрати між моделями від Asus і TP-LINK. Новий роутер є самостійним дітищем IT-гіганта. Google Wi-Fi значно менше пристроїв OnHub - гаджет виконаний у формі мініатюрної шайби, що має діаметр 106,12 мм і товщину всього 68,75 мм.

потрійний тандем

Основна фішка Google Wi-Fi - можливість синхронізації ще з двома такими ж пристроями для збільшення зони покриття до 420 квадратних метрів. Три роутера забезпечують безперебійну передачу сигналу з будь-якої ділянки зони - де б користувач не знаходився.

Спільна робота декількох пристроїв координується системою Network Assist, яка забезпечує автоматичне керування комунікаційною мережею. Система надає оптимальні канали зв'язку і підбирає відповідні частоти для передачі сигналу в залежності від місцезнаходження підключених споживачів.

Розробка Google склала конкуренцію більш дорогим рішенням для побудови комірчастої мережі - Luma, Orbi і Eero. Комплект з трьох маршрутизаторів Google Wi-Fi обійдеться в 299 доларів, тоді як за одну модель доведеться заплатити 129 доларів.

Просте управління зі смартфона

Налаштувати роутер не складе труднощів завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу мобільного додатка Google ON Налаштувати роутер не складе труднощів завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу мобільного додатка Google ON. Фірмове ПО можна встановити як на пристрій з ОС Android (версія від 4.0 і вище), так і на iPhone або iPad.

Додаток дозволяє призначати паролі для домашньої і гостьовий мережі, виставляти пріоритети швидкості для різних пристроїв, пересилати паролі на смартфони. У числі корисних функцій - обмеження часу доступу для певних користувачів (наприклад, дітей) і припинення роздачі інтернету (Wi-Fi Pause).

Технічні характеристики

Роутер Google Wi-Fi оснащений чотирма досить потужними антенами, дві з яких передають сигнал на частоті 2,4 ГГц, а дві інші - на частоті 5 ГГц. Максимально можлива сумарна швидкість роздачі по Wi-Fi становить 1200 Мбіт / с. Технологія BeamForming збільшує потужність сигналу, випромінюваного в сторону споживача.

За продуктивність маршрутизатора відповідає 4-ядерний процесор (710 МГц) і ОЗУ DDR3L (обсяг 512 Мбайт). Модель підтримує бездротові технології стандарту IEEE 802.11a / b / g / n / ac. Для підключення LAN- і WAN-кабелів передбачено два порти Gigabit Ethernet.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити нам.

Помітили помилку?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача