Статьи

Новий яндекс.браузер. Альфа версія браузера майбутнього

На вихідних випадково побачив новина про швидкий вихід нового браузера від Я ндекс. Новина пройшла б повз мене, якби я не побачив скріншот цього браузера. На скріншоті я побачив браузер, про який мріяв! Я вже давно є прихильником мінімалізму і не можу встояти від красивого дизайну. Але як виявилося, не завжди красиве, є зручним.

Про те, що мені сподобалося, а що ні, в новому браузері, читайте в цій статті! Відразу хочу звернути увагу на те, що все про що я напишу, це виключно моя думка побудоване на особистому використанні браузера.

Ну так от, читаючи один зі своїх улюблених сайтів, я побачив превью новини зі скріншотом нового браузера, ось цей скріншот

Спочатку я думав що просто вирізали частину вікна браузера, але придивившись в правий верхній кут, я побачив кнопки управління вікном Спочатку я думав що просто вирізали частину вікна браузера, але придивившись в правий верхній кут, я побачив кнопки управління вікном. Вже дуже цікаво мені стало, що це за концепт такої.

Не довго думаючи, я перейшов по посиланню на офіційний сайт Яндекса і скачав альфа версію нового браузера

Завантажити новий яндекс.браузер (97,9 Mb)

Установка браузера полягає в натисканні однієї кнопки (не рахуючи галочок)

Натиснувши на кнопку Почати користуватися браузер негайно почне інсталюватися на вашому комп'ютері Натиснувши на кнопку "Почати користуватися" браузер негайно почне інсталюватися на вашому комп'ютері.

Ніяких зайвих питань або пропозицій, він дійсно сам знає куди йому потрібно встановлюватися)). Не знаю добре це чи погано, але особисто мені сподобалося, більше ніж упевнений ви теж при установці програм, тиснете весь час "Далі ..." погоджуючись з усіма пунктами за замовчуванням. Ось і розробники браузера подумали, "А що якщо ми не будемо ставити дурних питань?".

Ну да ладно, подумав я і став чекати закінчення установки. На моє здивування, після успішної установки не вилетіло ніяких віконець з повідомленнями про успішну установку, ніяких пропозицій встановити Яндекс бар і всяку іншу лабуду. Мені це сподобалося, ще один плюс новому браузеру.

Перший запуск мене здивував сполученням "Ми перенесли настройки з вашого браузера!", Тобто, вони не стали питати мене, потрібно це робити чи ні, просто взяли і перенесли все! Закладки, паролі, куки, абсолютно все! Але ж це для твого ж зручності, сказав би простий користувач, але я з такими доводами не згоден. Хіба мало що вони роблять з моїми даними ... За це мінус.

Дуже сподобався фон сторінки, яка відкривається при запуску, цей фон живий! Хмари рухаються як на відео, видовище цікаве. Натиснувши правою клавішею мишки, можна змінити фон, там є ще кілька "живих" шпалер і симпатичних картинок.

Ну тепер відкриємо сторінку, я звичайно ж запущу наш сайт. Ось так він виглядає в новому Яндекс браузері:

Як бачите у верхній панелі знаходяться кнопки управління вікном, кнопка налаштувань і заголовок відкритої сторінки, більше нічого Як бачите у верхній панелі знаходяться кнопки управління вікном, кнопка налаштувань і заголовок відкритої сторінки, більше нічого! Це реально круто і дуже зручно, нічого не відволікає, ніяких адресних рядків (особисто мені вона зручна, але для звичайного користувача вона зайва), ніяких панелей із закладками, ніяких окремих полів пошуку, ніяких вкладок відкритих сторінок.

Управління відкритою сторінкою здійснюється натисканням на заголовок, якщо ви підведете мишку до верхньої панелі, то ви поведіть що він перетвориться в кнопку. Натискаючи на кнопку ви потрапите в меню сторінки

З цієї сторінки можна роздрукувати, додати сторінку в закладки, скопіювати адресу, а так само скористатися пошуком (або відкрити інший сайт) З цієї сторінки можна роздрукувати, додати сторінку в закладки, скопіювати адресу, а так само скористатися пошуком (або відкрити інший сайт). Як на мене це не дуже зручно, але можливо це справа звички.

Виберіть відкритих сторінок переїхали вниз. У перші пару годин використання браузера це здавалося нестерпно незручним, проте вже на наступний день я начебто обвикся і мені навіть почало подобатися

У перші пару годин використання браузера це здавалося нестерпно незручним, проте вже на наступний день я начебто обвикся і мені навіть почало подобатися

Всі вкладки зручно групуються по сайтам. Наприклад якщо у вас відкрито 10 посилань з контакту, одне посилання з пошти і ще кілька з різних ресурсів, то все 10 вкладок з вконтакте будуть зібрані в одну вкладку. Якщо ви натиснете на вкладку вконтакте, все згорнуті вкладки розгорнуться. Як на мене, це дуже зручно.

Меню браузера лаконічно і інтуїтивно зрозуміло, однак якщо відкрити додаткове меню, любителі хрому побачать що то до болю знайоме 🙂

В принципі розробники і не приховують що їх браузер зібраний на "кістяку" хрому (а точніше хромиум - прародителя всіх сучасних браузерів, крім файрофкса). Воно і ясно, навіщо винаходити велосипед, коли він вже давно винайдений і обкатаний.

На цьому я закінчу свою міні огляд, попрацюю я в цьому браузері ще пару неделек, після чого напишу свої відчуття. Поки що мені все подобається, дуже подобається що він досить непогано працює на слабкому залозі і мій комп'ютер через нього не гальмує . А ви вже встановили новий яндекс.браузер?

Ще на сайті:


Допомогла стаття?Допоможи сайту, поділися посиланням!

Цікаві статті по темі:

Ось і розробники браузера подумали, "А що якщо ми не будемо ставити дурних питань?
Браузер?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача