Статьи

Нові тарифи на хостинг від ActiveCloud - від безкоштовного до безлімітного

Лінійка тарифних планів містить 4 пропозиції для різних категорій клієнтів: базовий безкоштовний хостинг з електронною поштою для всіх покупців доменів, тарифний план для простих сайтів і початківців користувачів, тарифний план для сайтів середнього рівня складності і безлімітний тариф для великих проектів. При цьому кожне речення дуже привабливе за вартістю в своєму сегменті, а невелика кількість тарифів дозволяє зробити швидкий вибір потрібної послуги.
Базовий тарифний план Active-Lite унікальний тим, що дає можливість отримати безкоштовний хостинг при покупці доменного імені. Крім хостингу користувач отримує ще одну повноцінну безкоштовну послугу - електронну пошту в своєму домені з усіма необхідними налаштуваннями, можливістю підключити додаткові поштові скриньки, а також працювати з поштою через сучасний web-інтерфейс, або використовувати звичний поштовий клієнт. Клієнтам відразу надається сторінка-заглушка, дизайн і зміст якої можна змінювати - це простий і швидкий спосіб зробити сайт-візитку і відкрити своє представництво в мережі Інтернет. Тарифний план не передбачає ніяких прихованих або додаткових платежів. Користуватися безкоштовним хостингом можна до тих пір, поки ви володієте своїм доменним ім'ям і є клієнтом компанії ActiveCloud!
Для більш вимогливих користувачів передбачені тарифні плани Active-1 і Active-20, які включають в себе можливість автоматичної установки найпопулярніших CMS, використання баз даних, великий обсяг пам'яті і ресурсів віртуального сервера. Цифра в назві говорить про кількість сайтів, які можна розмістити в рамках однієї послуги без доплат
Безлімітний тарифний план Active-Unlim створений для професіоналів. Він дозволяє розміщувати сайти з великим навантаженням і складною архітектурою. При цьому можна створювати необмежену кількість сайтів, будь-яку кількість поштових скриньок і баз даних.
Послуги віртуального хостингу надаються на основі відмовостійкої хмарної інфраструктури, розташованої в дата-центрах Білорусі. Компанія надає цілодобову російсько- та англомовну технічну підтримку з гарантіями відмовостійкості ресурсів в 99,95%.
Після запуску нової лінійки підключення за старими тарифними планами здійснюватися не буде, проте наші клієнти і далі зможуть користуватися набутими раніше послугами.
Детально ознайомитися з тарифними планами лінійки Active можна на спеціальній сторінці сайту .

Переваги нових тарифних планів:

  1. Проста лінійка, зрозумілі пропозиції - легкий вибір.
  2. Найнижча вартість розміщення сайту.
  3. Безкоштовний поштовий сервіс зі зручним web-інтерфейсом.
  4. Цілодобова технічна підтримка.
  5. Розміщення в надійних дата-центрах.
  6. Відмовостійкість ресурсів - 99,95%.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.