Статьи

Нові тарифи на хостинг від ActiveCloud - від безкоштовного до безлімітного

Лінійка тарифних планів містить 4 пропозиції для різних категорій клієнтів: базовий безкоштовний хостинг з електронною поштою для всіх покупців доменів, тарифний план для простих сайтів і початківців користувачів, тарифний план для сайтів середнього рівня складності і безлімітний тариф для великих проектів. При цьому кожне речення дуже привабливе за вартістю в своєму сегменті, а невелика кількість тарифів дозволяє зробити швидкий вибір потрібної послуги.
Базовий тарифний план Active-Lite унікальний тим, що дає можливість отримати безкоштовний хостинг при покупці доменного імені. Крім хостингу користувач отримує ще одну повноцінну безкоштовну послугу - електронну пошту в своєму домені з усіма необхідними налаштуваннями, можливістю підключити додаткові поштові скриньки, а також працювати з поштою через сучасний web-інтерфейс, або використовувати звичний поштовий клієнт. Клієнтам відразу надається сторінка-заглушка, дизайн і зміст якої можна змінювати - це простий і швидкий спосіб зробити сайт-візитку і відкрити своє представництво в мережі Інтернет. Тарифний план не передбачає ніяких прихованих або додаткових платежів. Користуватися безкоштовним хостингом можна до тих пір, поки ви володієте своїм доменним ім'ям і є клієнтом компанії ActiveCloud!
Для більш вимогливих користувачів передбачені тарифні плани Active-1 і Active-20, які включають в себе можливість автоматичної установки найпопулярніших CMS, використання баз даних, великий обсяг пам'яті і ресурсів віртуального сервера. Цифра в назві говорить про кількість сайтів, які можна розмістити в рамках однієї послуги без доплат
Безлімітний тарифний план Active-Unlim створений для професіоналів. Він дозволяє розміщувати сайти з великим навантаженням і складною архітектурою. При цьому можна створювати необмежену кількість сайтів, будь-яку кількість поштових скриньок і баз даних.
Послуги віртуального хостингу надаються на основі відмовостійкої хмарної інфраструктури, розташованої в дата-центрах Білорусі. Компанія надає цілодобову російсько- та англомовну технічну підтримку з гарантіями відмовостійкості ресурсів в 99,95%.
Після запуску нової лінійки підключення за старими тарифними планами здійснюватися не буде, проте наші клієнти і далі зможуть користуватися набутими раніше послугами.
Детально ознайомитися з тарифними планами лінійки Active можна на спеціальній сторінці сайту .

Переваги нових тарифних планів:

  1. Проста лінійка, зрозумілі пропозиції - легкий вибір.
  2. Найнижча вартість розміщення сайту.
  3. Безкоштовний поштовий сервіс зі зручним web-інтерфейсом.
  4. Цілодобова технічна підтримка.
  5. Розміщення в надійних дата-центрах.
  6. Відмовостійкість ресурсів - 99,95%.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача