Статьи

Нова назва Македонії, греки виступили проти

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Серед греків провели опитування. Фото: AFP

Греки виступають проти угоди про зміну назви Македонії https://cdn.segodnya.ua/img/article/11907/89_main_new.1532359450.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11907/89_tn.1532359450.jpg 2018-11-21T09: 47: 00 + 02: 00 Євросоюз Результати опитування показали, що 65% греків не підтримують угоду з сусідами

Більшість греків виступають проти угоди, досягнутої між Афінами і Скоп'є про зміну назви Македонії. Про це свідчать останні опитування, повідомляє Ekathimerini.

Результати опитування показали, що 65% греків не підтримують угоду з сусідами, 17% виступають за нього і 13% сказали, що вони ні за, ні проти. Ще 5% опитаних сказали, що вони не цікавляться цим питанням або не мають думки про угоду.

Повідомляється, що опитування проводилося по телефону 6-16 листопада.

Раніше президент Греції Прокопіс Павлопулос заявив, що процес вступу Македонії до ЄС і НАТО може початися тільки після зміни її Конституції з урахуванням всіх гарантій, які вимагають Афіни.

Нагадаємо, 19 жовтня депутати Народних зборів Македонії схвалили пропозиції уряду про початок внесення змін до Конституції щодо зміни назви країни. Голосування парламенту з цього питання призначене на 1 грудня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Як повідомлялося, що референдум з питання підписання міжурядового договору з Грецією про перейменування Республіки Македонія, який пройшов 30 вересня о балканській країні, що не відбувся. Підсумкова явка склала 36,91% при необхідній в більш ніж 50%.

Раніше прем'єр-міністр Македонії Зоран Заєв заявив, що питання про перейменування Македонії, за який напередодні на референдумі голосували жителі країни, буде вирішуватися в парламенті країни, парламентарі підтвердять чітко виражену згоду на перейменування.

Заєв назвав "успішним" пройшов 30 вересня референдум про вступ Македонії до ЄС і НАТО і перейменування країни в Республіку Північна Македонія. Зміна назви є ключовою вимогою, на якому наполягає Греція, для вступу Македонії до ЄС і НАТО.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.