Статьи

Нова глава Chanel: що потрібно знати про аромат Gabrielle

Тепер з упевненістю можна сказати, що аромат розповідає ту ж історію, що і нова колекція. У Gabrielle впевнений в собі, сміливий і бунтарський характер юної Габріель ще до того, як вона отримала своє друге ім'я - Коко. Ймовірно, тому особою аромату стала ще одна бунтарка - актриса Крістен Стюарт.

Ймовірно, тому особою аромату стала ще одна бунтарка - актриса Крістен Стюарт

Можна сказати, що Gabrielle - символічний аромат для Chanel. «З нього бренд відкриває нову сторінку в своїй історії, нову територію для натхнення і творчого вираження, в тому числі за допомогою парфумерних композицій».

Gabrielle заявлений як «абстрактний квітковий аромат, сонячний і повітряний». У його складі тубероза з саду Шанель в Грассі, іланг-іланг, жасмин і квіти апельсина, чорна смородина і деревні ноти.

Ведучий парфумер Chanel Олівер Польж пояснив, що керувався при виборі компонентів смаком і особистістю самої Габріель, використовував інгредієнти, які є частиною генетичного коду модного будинку: «Аромат вийшов насичено квітковим, сонячним, світлим і по-справжньому жіночним. Мені подобається думати, що для кожної жінки, яка буде ним користуватися, він стане чимось особистим ». Очікується, що Gabrielle надійде в продаж в серпні або вересні 2017 року.

Читайте також «Яким ми хотіли побачити Gabrielle: інтерв'ю з парфумером» .

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.