Статьи

Нова глава Chanel: що потрібно знати про аромат Gabrielle

Тепер з упевненістю можна сказати, що аромат розповідає ту ж історію, що і нова колекція. У Gabrielle впевнений в собі, сміливий і бунтарський характер юної Габріель ще до того, як вона отримала своє друге ім'я - Коко. Ймовірно, тому особою аромату стала ще одна бунтарка - актриса Крістен Стюарт.

Ймовірно, тому особою аромату стала ще одна бунтарка - актриса Крістен Стюарт

Можна сказати, що Gabrielle - символічний аромат для Chanel. «З нього бренд відкриває нову сторінку в своїй історії, нову територію для натхнення і творчого вираження, в тому числі за допомогою парфумерних композицій».

Gabrielle заявлений як «абстрактний квітковий аромат, сонячний і повітряний». У його складі тубероза з саду Шанель в Грассі, іланг-іланг, жасмин і квіти апельсина, чорна смородина і деревні ноти.

Ведучий парфумер Chanel Олівер Польж пояснив, що керувався при виборі компонентів смаком і особистістю самої Габріель, використовував інгредієнти, які є частиною генетичного коду модного будинку: «Аромат вийшов насичено квітковим, сонячним, світлим і по-справжньому жіночним. Мені подобається думати, що для кожної жінки, яка буде ним користуватися, він стане чимось особистим ». Очікується, що Gabrielle надійде в продаж в серпні або вересні 2017 року.

Читайте також «Яким ми хотіли побачити Gabrielle: інтерв'ю з парфумером» .

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача