Статьи

Ноутбук не бачить wifi. Чому ноутбук не бачить мережу wi fi

 1. Що таке Wi-Fi
 2. Працездатність wi-fi на ноутбуці
 3. Доступні бездротові мережі
 4. Працездатність модему або точки доступу
 5. Встановлюємо або оновлюємо драйвера
 6. Послуги сервісного центру
 7. На завершення

Привіт друзі. У своїй роботі з клієнтами часто стикаюся з проблемою чому комп'ютер або ноутбук не бачить WiFi мережу, дана стаття допоможе вам з її рішенням.

У своїй роботі з клієнтами часто стикаюся з проблемою чому комп'ютер або ноутбук не бачить WiFi мережу, дана стаття допоможе вам з її рішенням

У минулому огляді ми дізналися як відформатувати флешку або жорсткий диск навіть якщо вони не форматуються. Сьогодні поговоримо про бездротових мережевих з'єднаннях і про проблеми, які з ними пов'язані.

Якщо у вас є ноутбук, комп'ютер або будь-який інший мобільний пристрій, в якому є приймач wi-fi, ви хочете приєднатися до доступної мережі, але не знаєте як це зробити або у вас виникли проблеми, то рекомендую прочитати цю статтю.

План нашої статті:

 • Що таке wi-fi
 • Працездатність wi-fi на ноутбуці або комп'ютері
 • Доступність бездротових мереж
 • Працездатність модему або точки доступу
 • Установка або оновлення драйверів
 • Улюблений сервісний центр

Що таке Wi-Fi

Wi-Fi - це звичайна локальна мережа без прокладки різних кабелів для передачі даних на відстані по повітрю за допомогою радіо хвиль, яка може бути використана для різних цілей.

Wireless Fidelity, скорочено Wi-Fi, перекладається як бездротова точність або бездротове якість. Wi-Fi Alliance - це зареєстрована торгова марка для бездротових мереж стандарту IEEE 802.11 і подібних.

11 і подібних

На сьогоднішній день wi-fi широко поширений в нашому житті і багато людей до нього звикли, а так було не завжди. Буквально років 5 - 10 назад багато навіть і не здогадувалися що це взагалі таке.

У червні 2011 року був прийнятий і випущений стандарт IEEE 802.22, який дозволяє передавати сигнал від передавача до приймача на відстані близько 100 кілометрів.

У нинішньому 2014 році мають прийняти стандарт IEEE 802.11ac, швидкість при передачі даних цілком може доходити до декількох Гбіт / с. Зараз середня швидкість скачування даних по wi-fi в інтернеті становить від 512 Кбіт / с до 100 Мбіт / с.

Працездатність wi-fi на ноутбуці

Насамперед потрібно переконатися чи працює приймальня антена на вашому ноутбуці. Для цього потрібно натиснути спеціальну кнопку з позначенням wi-fi, якщо вона передбачена на корпусі ноутбука.

Якщо такої кнопки немає, то дивимося іконку позначення wi-fi в правому нижньому кутку біля часу.

Якщо там іконки немає, то потрібно зайти в Центр управління мережами і загальним доступом, потім в Зміни параметрів адаптера і включити Бездротове мережеве з'єднання якщо воно вимкнене.

Доступні бездротові мережі

Для того, щоб переконатися чи перебуваєте ви в радіусі дії якого-небудь з передавачів wi-fi мережі, необхідно натиснути на іконку з п'ятьма антенами біля часу і вибрати потрібну мережу.

У більшості випадків вони будуть закритими, тобто захищені паролем, але бувають і відкриті.

Якщо у вас в приміщенні є роутер, що віщає wi-fi, вам потрібно знати його назву і позначення серед інших, його видимість і пароль для доступу, якщо він встановлений.

Заходимо в мережу DSl-2640U і натискаємо Підключення, так само можна поставити галочку Подключаться автоматично, щоб при наступних підключеннях не вводити пароль.

Заходимо в мережу DSl-2640U і натискаємо Підключення, так само можна поставити галочку Подключаться автоматично, щоб при наступних підключеннях не вводити пароль

Просять ввести ключ безпеки мережі, набираємо його і натискаємо OK. Якщо ви не знаєте ключ безпеки (пароль від вай фая), то рекомендую звернутися до тієї людини, хто налаштовував вам інтернет.

Якщо ви не знаєте ключ безпеки (пароль від вай фая), то рекомендую звернутися до тієї людини, хто налаштовував вам інтернет

У моєму випадки це модем D-link DSl-2640U, в якому передбачений роутер з вай фаем. За допомогою нього я заходжу в інтернет і веду даний комп'ютерний блог moicom.ru .

Працездатність модему або точки доступу

Бувають випадки що на модемі вимкнено мовлення wifi, тобто ноутбук не бачить wifi. Щоб його включити, необхідно зайти на сам модем і включити бездротове з'єднання.

Для того, щоб це зробити, необхідно відкрити будь-який браузер інтернету і в пошуковому рядку набрати комбінацію цифр, яка вказана на задній стороні модему, тобто його IP адреса. У моєму випадки це 192.168.1.1, в вашому випадки може бути 192.168.0.1 або інші комбінації цифр.

1 або інші комбінації цифр

Заходимо в розширені налаштування >>> Wi-Fi >>> переміщаємо повзунок з Викл на Увімкнути. Далі зберігаємо і перезавантажуємо модем.

Далі зберігаємо і перезавантажуємо модем

Радіус сигналу звичайного модему як мій коливається від 5 до 50 метрів, все буде залежати від того місця де ви перебуваєте. Припустимо я живу в звичайному дев'ятиповерховому будинку, стіни і перекриття з бетону та арматури, радіус сигналу до 15-20 метрів. Якщо у вас приватний будинок або котедж, то радіус сигналу буде більше.

Якщо модем працює нестабільно, то рекомендую його перепрошити, замінити по гарантії, звернутися в сервісний центр або придбати новий.

Встановлюємо або оновлюємо драйвера

У дуже рідкісних випадках потрібне завантаження і установка нових драйверів. Зазвичай це відбувається після переустановлення операційної системи та установки не відповідних мережевих драйверів на ту чи іншу мережеве пристрій.

Буває таке, що драйвера не встановлені взагалі, про це буде свідчити знаки запитання й оклику у вкладці Інші пристрої або Мережеві адаптери. Необхідно знайти і встановити потрібний драйвер.

Необхідно знайти і встановити потрібний драйвер

Заходимо в Мій комп'ютер >>> Властивості >>> Диспетчер пристроїв >>> Мережеві адаптери. Після видаляємо старий драйвер і встановлюємо новий або можна просто оновити.

Після видаляємо старий драйвер і встановлюємо новий або можна просто оновити

Рекомендую дізнатися модель ноутбука або материнської плати, перейти на офіційний сайт, в розділ завантаження і драйвера, знайти свою модель, скачати і встановити необхідні драйвера. Якщо ви не знаєте як це зробити, тоді рекомендую прочитати статтю як дізнатися модель ноутбука .

Послуги сервісного центру

Якщо жоден з наведених вище способів вам не допоміг, то рекомендую перевірити ваш комп'ютер на віруси. Напевно ви або ваші знайомі зверталися до сервісних центрів з ремонту комп'ютерів і техніки. Знаєте або вам підкажуть куди можна звернутися з подібною проблемою.

Попереджаю одразу, якщо ваш модем або роутер на гарантії, то на його ремонт або заміну може піти від декількох днів до декількох місяців, а іноді і до півроку.

Якщо в сервісному центрі вам не змогли допомогти, то купите нове обладнання.

На завершення

Сьогодні ми з вами детально розібрали тему чому комп'ютер або ноутбук не бачить WiFi мережі. Сподіваюся у вас все вийшло і запрацювало. Якщо немає, то пишіть свої коментарі нижче, постараюся допомогти з вирішенням ваших проблем.

Чому ноутбук не бачить wi fi мережу | Moicom.ru

Можливо у вас з'явилися питання, пов'язані з проблемами підключення вай фая на ваших комп'ютерах. Можете задавати їх нижче в коментарях до цієї статті, а так само скористатися формою зворотнього зв'язку зі мною.

Дякую вам що читаєте мене в Твіттері .

Залишайтеся на зв'язку - мій канал You Tube .

Якщо наведена вище інформація виявилася для вас корисною, тоді рекомендую підписатися на оновлення мого блогу , Щоб завжди бути в курсі свіжої і актуальної інформації з налаштування вашого комп'ютера.

Не забудьте поділитися цією інформацією з вашими знайомими і друзями. Натисніть на соціальні кнопки - подякуйте автора.

З повагою, Дмитро Сергєєв 22 травня 2014

Навігація по блогу

Ви можете поділитися своєю думкою, або у вас є що додати, обов'язково залиште свій коментар.

Прошу поділіться посиланнями в соціальних мережах.

Отримуйте нові випуски на пошту

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача