Статьи

NEWSru.com :: Норвежці готові возити лосося в Росію з Чилі в обхід санкцій

Найбільші норвезькі виробники лосося розглядають можливість відправки своєї продукції в Росію з Чилі

Найбільші норвезькі виробники лосося розглядають можливість відправки своєї продукції в Росію з Чилі.

телекомпанія NRK повідомляє, що кілька великих норвезьких гравців в цій сфері вже зараз вважають, що норвезька риба знайде шлях до Росії через Фарерські острови і Чилі. Саме в Чилі працюють великі норвезькі компанії Marine Harvest і Cermaq.

- Євросоюз буде відмовляти країни Латинської Америки від поставок продовольства в Росію

Marine Harvest ASA - норвезька компанія з виробництва морепродуктів. Працює в різних країнах світу. Компанія вирощує, обробляє і продає штучно розводиться лосося. Ферми знаходяться в таких країнах, як Норвегія, Великобританія, Канада, Ірландія, Чилі, а також на Фарерських островах. Група контролює від 25 до 30% світового ринку лосося та форелі.

Компанія Cermaq є однією з провідних світових рибних компаній з підприємствами в Норвегії, Канаді та Чилі. Cermaq виробляє атлантичного лосося, кіжуча і форель, повідомляє портал Мурманської області Region51

Нагадаємо, Росія є найбільшим і найважливішим експортним ринком для норвезьких морепродуктів. З Норвегії в Росію йде оселедець, скумбрія, а також лосось і тріску. У минулому році Норвегія експортувала в Росію лосося на суму 4,2 млрд крон, в цьому році, норвезькі фірми експортували риби в Росію на 3,3 млрд крон.

Генеральний директор Cermaq Джон Хіндар повідомив, що заборона на імпорт лосося з Норвегії - це відмінна можливість для розвитку бізнесу компанії Cermaq в Чилі, так як ця країна не потрапляє під санкції.

Історія показала, що лосось завжди може знайти свій шлях до ринків, пишуть норвезькі видання. Йдеться про закриття на три роки - з 2006 по 2009-й - російського ринку для норвезьких експортерів. Нагадаємо, в листопаді 2005 року Россільгоспнагляд виявив в охолодженої риби вирощеної на чотирьох норвезьких заводах, кадмій і свинець, і заборонив ввезення до Росії продукції цих заводів. З 1 січня 2006 року заборону на ввезення в Росію охолодженої риби і морепродуктів з Норвегії став тотальним. Росія була відкрита для імпорту з Норвегії тільки в 2009 році.

Група компаній "Російське море", одна з найбільших в Росії рибних компаній, тим часом повідомила , Що "незважаючи на заборону на ввезення рибної продукції з Норвегії, продовжує відвантаження охолодженого і мороженого лосося за рахунок власної риби, вирощеної на фермах в Мурманської області, далекосхідного асортименту, що входить в портфель групи, а також продукції чилійських виробників".

У понеділок в МЗС Норвегії повідомили, що ця країна приєднується до економічних санкцій ЄС, введених відносно Росії 31 липня цього року.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача