Статьи

NEWSru.com :: Норвежці готові возити лосося в Росію з Чилі в обхід санкцій

Найбільші норвезькі виробники лосося розглядають можливість відправки своєї продукції в Росію з Чилі

Найбільші норвезькі виробники лосося розглядають можливість відправки своєї продукції в Росію з Чилі.

телекомпанія NRK повідомляє, що кілька великих норвезьких гравців в цій сфері вже зараз вважають, що норвезька риба знайде шлях до Росії через Фарерські острови і Чилі. Саме в Чилі працюють великі норвезькі компанії Marine Harvest і Cermaq.

- Євросоюз буде відмовляти країни Латинської Америки від поставок продовольства в Росію

Marine Harvest ASA - норвезька компанія з виробництва морепродуктів. Працює в різних країнах світу. Компанія вирощує, обробляє і продає штучно розводиться лосося. Ферми знаходяться в таких країнах, як Норвегія, Великобританія, Канада, Ірландія, Чилі, а також на Фарерських островах. Група контролює від 25 до 30% світового ринку лосося та форелі.

Компанія Cermaq є однією з провідних світових рибних компаній з підприємствами в Норвегії, Канаді та Чилі. Cermaq виробляє атлантичного лосося, кіжуча і форель, повідомляє портал Мурманської області Region51

Нагадаємо, Росія є найбільшим і найважливішим експортним ринком для норвезьких морепродуктів. З Норвегії в Росію йде оселедець, скумбрія, а також лосось і тріску. У минулому році Норвегія експортувала в Росію лосося на суму 4,2 млрд крон, в цьому році, норвезькі фірми експортували риби в Росію на 3,3 млрд крон.

Генеральний директор Cermaq Джон Хіндар повідомив, що заборона на імпорт лосося з Норвегії - це відмінна можливість для розвитку бізнесу компанії Cermaq в Чилі, так як ця країна не потрапляє під санкції.

Історія показала, що лосось завжди може знайти свій шлях до ринків, пишуть норвезькі видання. Йдеться про закриття на три роки - з 2006 по 2009-й - російського ринку для норвезьких експортерів. Нагадаємо, в листопаді 2005 року Россільгоспнагляд виявив в охолодженої риби вирощеної на чотирьох норвезьких заводах, кадмій і свинець, і заборонив ввезення до Росії продукції цих заводів. З 1 січня 2006 року заборону на ввезення в Росію охолодженої риби і морепродуктів з Норвегії став тотальним. Росія була відкрита для імпорту з Норвегії тільки в 2009 році.

Група компаній "Російське море", одна з найбільших в Росії рибних компаній, тим часом повідомила , Що "незважаючи на заборону на ввезення рибної продукції з Норвегії, продовжує відвантаження охолодженого і мороженого лосося за рахунок власної риби, вирощеної на фермах в Мурманської області, далекосхідного асортименту, що входить в портфель групи, а також продукції чилійських виробників".

У понеділок в МЗС Норвегії повідомили, що ця країна приєднується до економічних санкцій ЄС, введених відносно Росії 31 липня цього року.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.