Статьи

Нещодавно встановлений в Севастополі пам'ятник Катерині II може бути знесений

AFP

Нещодавно встановлений в Севастополі пам'ятник Катерині II може бути знесений https://cdn.segodnya.ua/img/article/1164/18_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/1164/18_tn.jpg 2008- 07-04T20: 03: 18 + 03: 00 Україна Господарський суд Севастополя визнав протиправним рішення Севастопольської міської ради про встановлення в місті пам'ятника російській імператриці Катерині II і відмінив це рішення.

Прийнятою постановою суд задовольнив адміністративний позов Севастопольської міської державної адміністрації (СМДА) проти Севастопольської міськради про скасування постанови міськради від 23 квітня про встановлення в сквері біля Будинку офіцерів Чорноморського флоту Росії по вулиці Леніна пам'ятника імператриці Катерині II.

При розгляді даного питання Господарський суд Севастополя провів шість судових засідань.

Представник СМДА в суді Максим Головін заявив, що СМДА домагається скасування рішення міськради про встановлення пам'ятника Катерині II, оскільки це рішення порушує права і інтереси СМДА як єдиного органу виконавчої влади в місті.

Представник міськради в суді Олена Близнюк, пояснюючи позицію міськради сказала, що рішення про встановлення пам'ятника міськрада ухвалила після численних звернень громадян з таким проханням.

Разом з тим, в постанові суду, яку зачитав суддя Віктор Алсуфьев, мова йшла про те, який закон порушила міськрада, ухваливши 23 квітня рішення про установку пам'ятника.

Після оголошення ухвали суду, суддя Алсуфьев заявив журналістам, що тепер слід очікувати судового позову з вимогою знесення (демонтажу) пам'ятника імператриці Катерині II, збурення громадської думки, прибуття до Севастополя козаків і спеціальних силових підрозділів, і нагнітання напруженості в місті перед виборами, що наближаються.

Нагадаємо, 15 червня керівники Севастопольської міськради відкрили пам'ятник російській імператриці Катерині II, яка в 1784 році підписала указ про присвоєння місту імені Севастополя.

Виступаючи на церемонії, голова Севастопольської міськради Валерій Саратов відзначив, що Катерина II - засновниця Севастополя і пам'ять про неї повинна бути увічнена, а депутат Верховної Ради від фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко підкреслив, що відкриття пам'ятника - символ початку відродження російської мови і культури в Україні .

В Одесі на площі Катерининської встановлений пам'ятник "Засновникам Одеси", центральна фігура композиції якого - імператриця Катерина II.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.