Статьи

Недостатньо пам'яті для скайпу

 1. Яку пам'ять використовує програма skype
 2. Чому в скайп може не вистачити пам'яті для обробки команди
 3. Навіщо скайп їсть багато пам'яті комп'ютера
 4. Як додати пам'яті для скайпу
 5. Помилка в skype - пам'ять не може бути read-лікування
 6. Чи відбувається в skype витік пам'яті

Займане простір на диску або в віртуальному просторі - це досить важлива і невід'ємна частина практично всіх сучасних програм Займане простір на диску або в віртуальному просторі - це досить важлива і невід'ємна частина практично всіх сучасних програм. Скайп, який і без того займає багато пам'яті, постійно страждає від її нестачі і видає свої команди і помилки, часто закривається і відмовляється працювати. Сьогодні ми поговоримо про те, як вирішити таку неприємну проблему, що зробити з різними попередженнями і як взагалі боротися з ненажерливістю програми.

Яку пам'ять використовує програма skype

По суті, відповісти на це питання однозначно не можна. «Чому - розповість вам будь-який користувач комп'ютера. Справа в тому, що в світі не буває програми, яка використовує тільки жорсткий диск або тільки оперативку.

Skype споживає багато оперативки, це вірно. Але чимало місця він займає на жорсткому диску, ось чому.

Коли ви встановлюєте програму, операційна система виндовс виділяє під неї потрібне місце на розділі. При цьому якщо цього місця немає, нічого і не встановиться - видасться помилка, процес просто урветься.

Після установки ви цю саму програму запускаєте. Що вона робить в першу чергу? Правильно: завантажує всі свої ресурси в оперативку, щоб постійно не звертатися до диска. При цьому вона включається, навіть якщо оперативки недостатньо, тому і виникають різні помилки, про які ми сьогодні і поговоримо.

до меню ↑

Чому в скайп може не вистачити пам'яті для обробки команди

Помилка, при якій скайпу не вистачає оперативної пам'яті для виконання команди, найчастіше виникає в windows xp Помилка, при якій скайпу не вистачає оперативної пам'яті для виконання команди, найчастіше виникає в windows xp. А все тому, що skype вже адаптований для сьомої версії - більш ресурсномісткої - і ніхто не враховує, що такої ж потужності у користувачів старих комп'ютерів немає.

Рішень у такої проблеми кілька:

 • Поставити стару версію скайпу (їх легко можна знайти в пошуковій системі). Таким точно ресурсів буде не мало.
 • Закрити програму (повністю).
 • Правою клавішею натиснути по робочому столу.
 • У контекстному меню вибрати «Властивості».
 • Перейти зверху на вкладку «Параметри».
 • Повзунок «Якість передачі кольору» пересунути вниз.
 • Відкрити скайп.
 • Перейти по меню «Параметри» - «Налаштування» - «Чати і СМС» - «Візуальне оформлення». Там натиснути на галочку, що забороняє «Предпросмотр ...».

Не варто вибирати «Низьке». Тоді ви навряд чи зможете розібрати щось на яскравому екрані.

І все це звичайно добре, але виникає цілком резонне питання: «Куди тобі, дитино, стільки?».

Навіщо скайп їсть багато пам'яті комп'ютера

Ну а якщо виникло питання, то ми спробуємо розібратися. Для початку необхідно дізнатися, що саме програми вантажать в оперативку, навіщо вони це роблять.

Як відомо, оперативка - це найшвидша пам'ять комп'ютера. Якби її не було, кожен раз при будь-якому відкритті будь-якого меню програмі б довелося лізти на жорсткий диск, шукати, де ж там у нього захована та сама картинка для панельки. Це призвело б до неймовірно довгому відгуку.

А тепер уявімо, скільки всього потрібно завантажити skype. По-перше, він жере багато ресурсів на прогрузкі «гарненьких» кнопочок меню.

По-друге, він бере багато оперативки на коректне відображення відео - уявіть тільки, як багато воно важить - своєчасне звучання голосу вашого співрозмовника.

По-третє, воно постійно прогружаются файли з виконуваним кодом - операція дзвінка, процедура набору повідомлення, його відправка обходяться дуже дорого.

Так може не варто лаяти програму? Може їй навпаки, чимось допомогти?

до меню ↑

Як додати пам'яті для скайпу

Але, на жаль, просто додати йому ресурсів не можна Але, на жаль, просто додати йому ресурсів не можна. Звичайно, ви можете просто купити планку оперативки, але це виллється в чималеньку суму.

То чи не краще перекласти завдання на плечі віртуальної пам'яті?

Ця трудівниця зайнята тим, що постійно переносить невикористовувані файли на жорсткий диск і в разі необхідності віддає їх назад. Наприклад, ви відкрили дзвінок. Меню контактів закрита, вона вам поки не потрібно. Тоді виртуалка перекладає його на жорсткий диск, звільняючи оперативну пам'ять.

Як тільки ви знову відкриваєте меню, виртуалка відразу ж забирає його назад в оперативну пам'ять. Чим файл підкачки більше, тим швидше все це відбувається.

Просто пройдіть по шляху «Мій комп'ютер» - «Властивості» - «Додатково» - «Швидкодія» - «Параметри» - «Додатково» - «Віртуальна пам'ять» - «Змінити». Введіть потрібні числа в «Вихідний розмір» і натисніть на «Поставити».

Наостанок поговоримо про помилки, проблеми.

Помилка в skype - пам'ять не може бути read-лікування

Важливо навіть не те, чому вона відбувається, а те, що робити в цих випадках. Під час неї skype не працює і постійно пише, що хоче більше оперативки. Іноді миготить memory або out of system resources.

Для початку слід спробувати оновити всі необхідні програми, починаючи від skype, закінчуючи додатковим софтом " Оновити скайп безкоштовно ". Якщо не допомагає і це, просто спробуйте повністю видалити програму, встановити її заново. Причому видаляти потрібно за допомогою спеціальних програм.

Коли це буде зроблено, не поспішайте ставити його знову. Спочатку оновіть до останньої версії Internet Exploper. Завантажити його можна з офіційного сайту виндовс. І тільки коли це буде зроблено, знову ставте необхідний месенджер.

до меню ↑

Чи відбувається в skype витік пам'яті

Відповіді на це питання ніхто дати не може. Звичайно, іноді техпідтримка відповідає, кажучи, що нічого подібного не відбувається. Але іноді виртуалка просто безконтрольно розростається, а скайп вимагає все більше і більше.

Що ж, про відповідь на це питання нам залишається тільки здогадуватися. Втім, якщо десь виявляється витік, її швидко намагаються полагодити, щоб вона не принесла шкоди користувачам.

Так що залишається просто смиренно чекати, коли все це полагодять, а skype стане куди менш ресурсномістких, буде більш підходящим для звичайного ПК.

висновки

Будь-які проблеми цілком вирішувані, якщо братися за справу з розумом. Ніколи не здавайтеся, читайте інструкції і все буде добре. Або просто чекайте чудесного часу, коли скайп буде менше їсти.

до меню ↑

Відео огляд

Що вона робить в першу чергу?
І все це звичайно добре, але виникає цілком резонне питання: «Куди тобі, дитино, стільки?
Так може не варто лаяти програму?
Може їй навпаки, чимось допомогти?
То чи не краще перекласти завдання на плечі віртуальної пам'яті?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача