Статьи

Недорога, але дуже цікава action-камера

Коли я писав про те, як здорово знімає action-камера Sony Action Cam FDR-X3000 , Мені говорили про те, що ще б їй не знімати-то за такі-то гроші . А ти знайди камеру, говорили мені, яка буде знімати не гірше (ну або не сильно гірше), але при цьому буде коштувати розумних грошей. Ну і при цьому порадили пару варіантів, які мало сенс потестировать.

Я ще сам порився в Інтернеті, почитав огляди - по всьому виходило, що треба повивчати камеру HawKeye Firefly 8S, яка теж знімає відео 4К, має водонепроникний бокс, купу всяких пристосувань для кріплення і так далі.

У китайських магазинах вона коштує дуже дешево - ось, наприклад, $ 123 на Gearbest або $ 137 на "Аліекспресс" .

Я замовив, приїхала.

Пару днів вивчаю і тестую - поки все дуже подобається. Стабілізатор у камери, звичайно, гірше, ніж у Sony, але він є і працює, при зйомці відео можна регулювати кут об'єктива, що мені досить важливо для зйомки з машини, таймлапси вміє записувати в відео, а не валити дикої купою окремих кадрів, як це робить Sony. Поки схоже, що вона мені навіть більше підходить, ніж Sony. Ну і дуже зручно, що камера має свій дисплей (а у Sony дисплей - це окремий пристрій).

Ось фотографії, які я зробив знявши скріншоти з відео (знято з машини).

Ось фотографії, які я зробив знявши скріншоти з відео (знято з машини)

А ось приклад відео.

Я прям вражений. За такі-то гроші ...

І областей застосування у неї повно. І як відеореєстратор, і для підводної зйомки, і для зйомки з велика, і для маси інших варіантів.

Upd: Майте на увазі, що там є дві версії цієї камери. У одній об'єктив під 90 градусів, тобто дає не дуже широкий кут, але зате без спотворень, а в іншої (у моїй) - 170 градусів: там кут дуже широкий, але спотворення сильні. У тій, яка 170 градусів, можна включити режим 90 градусів, але це буде просто цифрова обрізка. Так що я цю повертаю, а собі замовляю з об'єктивом в 90 градусів - мені важливо, щоб було менше спотворень. Ось на Алі версія з 90 градусами .

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача