Статьи

Недорога, але дуже цікава action-камера

Коли я писав про те, як здорово знімає action-камера Sony Action Cam FDR-X3000 , Мені говорили про те, що ще б їй не знімати-то за такі-то гроші . А ти знайди камеру, говорили мені, яка буде знімати не гірше (ну або не сильно гірше), але при цьому буде коштувати розумних грошей. Ну і при цьому порадили пару варіантів, які мало сенс потестировать.

Я ще сам порився в Інтернеті, почитав огляди - по всьому виходило, що треба повивчати камеру HawKeye Firefly 8S, яка теж знімає відео 4К, має водонепроникний бокс, купу всяких пристосувань для кріплення і так далі.

У китайських магазинах вона коштує дуже дешево - ось, наприклад, $ 123 на Gearbest або $ 137 на "Аліекспресс" .

Я замовив, приїхала.

Пару днів вивчаю і тестую - поки все дуже подобається. Стабілізатор у камери, звичайно, гірше, ніж у Sony, але він є і працює, при зйомці відео можна регулювати кут об'єктива, що мені досить важливо для зйомки з машини, таймлапси вміє записувати в відео, а не валити дикої купою окремих кадрів, як це робить Sony. Поки схоже, що вона мені навіть більше підходить, ніж Sony. Ну і дуже зручно, що камера має свій дисплей (а у Sony дисплей - це окремий пристрій).

Ось фотографії, які я зробив знявши скріншоти з відео (знято з машини).

Ось фотографії, які я зробив знявши скріншоти з відео (знято з машини)

А ось приклад відео.

Я прям вражений. За такі-то гроші ...

І областей застосування у неї повно. І як відеореєстратор, і для підводної зйомки, і для зйомки з велика, і для маси інших варіантів.

Upd: Майте на увазі, що там є дві версії цієї камери. У одній об'єктив під 90 градусів, тобто дає не дуже широкий кут, але зате без спотворень, а в іншої (у моїй) - 170 градусів: там кут дуже широкий, але спотворення сильні. У тій, яка 170 градусів, можна включити режим 90 градусів, але це буде просто цифрова обрізка. Так що я цю повертаю, а собі замовляю з об'єктивом в 90 градусів - мені важливо, щоб було менше спотворень. Ось на Алі версія з 90 градусами .

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.