Статьи

Не тільки для IT: дрони, ігри і ракети ювілейному IForum

  1. Отримати досвід і нові фотки
  2. З студентів в бізнесмени

Місто майбутнього, нові технології в освіті, стартапи, інновації, кіберспорт, ринок криптовалюта, реклама, розвиток соцмереж - далеко не всі теми, які обговорювалися на десятому IForum. Ця конференція не тільки для IT-шників, вона об'єднує всіх інтернет-діячів України. Дізнатися щось потрібне і корисне може українець майже будь-якої професії, інші отримають частку мотивації і нові ідеї. За день виступили понад 100 спікерів, а відвідувачів зібралося більше 12 тисяч. Це наймасштабніший IForum за всі роки.

Отримати досвід і нові фотки

Виступали представники і власники таких компаній, як Київстар, Планета Кіно, МАУ, Rozetka.ua, Фокстрот, Цитрус, MOYO, Rabota.ua, Приват Банк, 1 + 1 медіа. Вони поділилися своїм досвідом, розповіли, як просувати продукт і заробляти. Так Гарік Корогодський виступив з доповіддю «Змушуй негатив працювати на себе», і на прикладі ТРЦ Dream Towm розповів, як реагувати на критику в інтернеті та пресі. Анна Ткаченко поділилася, як 1 + 1 медіа, монетизує свій контент. Андрій Федорів, власник агентства Fedoriv дав поради виробникам. Він вважає, що потрібно товар не просувати від виробника до споживача, а відразу створювати ті продукти, які сподобаються споживачеві і постійно змінюватися, шукати щось нове. Неодноразово порушувалася тема телебачення: чи ставити хрест на цій сфері і повністю переходити в інтернет або поки немає. Тут думка різних спікерів розділилися.

Говорили на форумі і освіті. На панельних дискусія обговорювали, чи потрібен людині диплом, які професії будуть актуальні, чи можна отримати освіту в інтернеті і навіщо вступати до університету. Спікери зійшлися на тому, що університет потрібно вибирати не заради гарної освіти, а заради нового оточення, адже воно впливає на студента, а однокурсники в майбутньому можуть стати партнерами по бізнесу.

Окремий потік присвятили блокчейну і ринку криптовалюта. Нової для конференції стала тема DigitalFun, де спікери говорили про розважальному контенті і киберспорте. Керівник цього потоку Дмитро Базилевич розповів про проект:

«Це експеримент на IForum. Короткий потік в невеликому залі, в якому я постарався зібрати все, що має відношення до індустрії розваг. На жаль, не вийшло зібрати представників порноіндустрії і азартних ігор. У 2017 році в Україні вперше грошей, зароблених на іграх для смартфонів, було більше, ніж зароблених на іграх для ПК. У всьому світі це сталося давно, а Україна довгий час залишалася традиційної країною в цьому плані. Наші співвітчизники воліли більше грати на комп'ютерах, але технології взяли своє ».

Також на форумі була величезна експозона, де різні компанії представляли свою продукцію. Тут можна було сфоткати до костюмі астронавта або на тлі НЛО, з ракетою або фламінго, роботами або величезними Анас, в новій машині і біля літака - фотозоні на будь-який смак. Потестувати окуляри віртуальної реальності, пограти в настолки або комп'ютерні ігри, вибрати книгу або запустити дрона. Окрема локація - Місто Майбутнього. Вона об'єднує українські компанії, наукові лабораторії і інститути, які працюють в сфері високих технологій. Цього разу тема Міста Майбутнього - «Космос і авіація». Координатор проекту Дмитро Бірюков розповів про Місто і його «мешканців»:

«Це наш експеримент, який розпочався чотири роки тому «Це наш експеримент, який розпочався чотири роки тому. Ми вирішили, що потрібно показати українцям українські продукти. За чотири роки Місто збільшився майже в чотири рази. Зараз у нас представлені експонати з усіх галузей високих технологій в Україні. Високі - значить ті, в яких представлена ​​велика частка наукомістких розробок. У цьому році у нас було багато сумнівів з приводу обраної теми. Де знайти українські проекти, адже в цій галузі все завмерло. Але за останній тиждень ми вже відбивалися від проектів, які хотіли себе показати. Вибирали з них кращі. Наприклад, в Місті представлений тисячний літак української компанії, а також перший в світі індустріальний дрон, який може обробити 300-500 гектарів полів за день ».

Ми теж відвідали місто майбутнього, побачили макет UnitCity, яким він повинен стати до 2025 року. Зараз побудовано і працює тільки 2% від задуманої площі проекту. Це буде повноцінне місто в місті. Також оцінили моделі ракет від КПІшників і ілюмінацію від науково-технічний центр «Аеропласт», завдяки їх роботі центр Києва так красиво підсвічується взимку. Величезний дрон і літак довго шукати не довелося, навіть в натовпі відвідувачів їх видно здалеку. Андрій Дашкієв - директор компанії KRAY Technologies розповів про їх винахід:

«Цей дрон для розпилення добрива. Розроблено в Україні. Ми збирали його два роки для канадського і американського ринку на заміну маленьким сільськогосподарським літакам або наземним обприскувачів. Він роботизована, літає з урахуванням рельєфу, перешкод. Перед польотом людина відзначає на карті в програмі краю поля, місія автоматично будується і завантажується в дрон, і він летить. Якщо закінчується заряд або добрива, він повертається назад і після перезаправлення відновлює роботу з тієї точки, де закінчив. Також є можливість ручного управління. Розпорошує на смугу 5 метрів, а літає зі швидкістю до 30 метрів за секунду на висоті 1-2 метра. На даний момент є 5 замовлених дронів для Америки і Канади, але з Україною ми теж готові співпрацювати ».

На даний момент є 5 замовлених дронів для Америки і Канади, але з Україною ми теж готові співпрацювати »

Фото: instagram @hitechua, @iviscose.

З студентів в бізнесмени

На першому форумі було близько 900 чоловік і аудиторія було зовсім інша, та й сама галузь інтернет технологій сильно змінилася. Спікери, які давно відвідують IForum розповіли, що змінилося за 10 років на конференції в Україні в цілому.

CEO TemplateMonster і цивільний активіст Давид Браун вважає, що аудиторія форуму виросла зі студентів в бізнесмени: CEO TemplateMonster і цивільний активіст Давид Браун вважає, що аудиторія форуму виросла зі студентів в бізнесмени:

«Галузь змужніла, це видно навіть по середнім віком відвідувачів. Раніше це була ніби студентська конференція, а зараз приходять відбулися бізнесмени. Можливо, це ті ж студенти через 10 років. Це круто, адже вони обрали своєю професією інновації. Раніше тут були представлені тільки інтернет-проекти, була тусовка інтернетчиків, а зараз вона включає звичайні бізнеси, місто інновацій, банки, забудовників, страховиків. Це означає, що галузь перетворилася в цілу екосистему. Це круто, 10 років тому ми не могли про це навіть мріяти ».

Гарік Корогодський розповів, чому приходить на форум: Гарік Корогодський розповів, чому приходить на форум:

«Мені подобається атмосфера і я завжди з радістю відгукуюся, коли мене сюди звуть. Сьогодні тут представлені стенди ТРЦ Dream Town і інших моїх бізнесів, при цьому ми не маємо до IT прямого відношення. Я вважаю, що тут одна з найкрутіших аудиторій, які є в місті ».

Юрій Назаров - координатор Kyiv Smart City розповів, як завдяки конференції Київ може стати смарт містом.

«Я добре пам'ятаю перший форум «Я добре пам'ятаю перший форум. Ранее ми спостерігалі просто стенди компаний, Які Щось віробляють, а зараз Це вже сервіси. Мене як представника влади насторожує, что Влад не всегда здатно реалізуваті ЦІ сервіси, Аджея технології настолько Швидко розвіваються, что Ми не встігаємо будуваті Міську інфраструктуру для забезпечення ціх сервісів. ІТ ком'юніті становится активним. Дуже важліво Цю Енергію застосуваті для будування смарт-сіті. Я пропоную у следующие роки будуваті на базі форому платформу, яка буде генеруваті Певний виклик для нашого міста, тобто Які сервіси впроваджуваті, на чому акцентуваті Рамус, як дати можлівість стартапам та іноваторам реалізуватісь и побудуваті сучасне місто ».

Подивитися всі виступи спікерів можна на сайті форуму. А для тих, хто налаштований йти на IForum 2019 (а він обов'язково буде), є відмінна можливість купити зараз квитки за 300 гривень. Акція триває лише тиждень.

Читайте також: «Заходи, які ти заслуговуєш»: ковток божевілля для киян;

У що пограти: п'ять кращих онлайн-ігор останніх років;

Космічна одіссея по-українськи;

Увійти в IT і там залишитися.

Підписуйтесь на нас в Підписуйтесь на нас в   , Читайте в   , Стежте в   і загляньте в , Читайте в , Стежте в і загляньте в .

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача