Статьи

Не знаєте, як створити сервер minecraft? Мyarena.ru пропонує зробити це за два кліка мишею

 1. Що являє собою дешевий хостинг серверів minecraft?
 2. Як створити сервер minecraft недорого і якісно?
 3. Що ви отримуєте в результаті оформлення оренди ігрових серверів minecraft?
 4. Minecraft хостинг в Мyarena.ru це

Повний список серверів, включаючи сервера наших користувачів, можна побачити в розділі моніторинг

Коли шведський програміст Маркус «Notch» Персон розробляв Mineсraft, навряд чи він припускав, що гра стане настільки популярною. Однак в наші дні створенням всесвітів, видобутком коштовних ресурсів і спілкуванням з мобами займаються мільйони людей по всьому світу. У самій Швеції гра-пісочниця включена до шкільної програми.

Тепер і ви можете заробити на ідеї геніального шведа і придбати готовий сервер minecraft в Мyarena.ru. Майданчик функціонує на базі потужного устаткування таких виробників, як Intel, AMD і Supermicro, Cisco Systems і Western Digital.

Що являє собою дешевий хостинг серверів minecraft?

Оренда площадки для онлайн-ігри або хостинг minecraft надає своєму орендареві наступні можливості:

 • повноцінний FTP-доступ за окремим протоколом передачі і обміну даними тепер ви можете налаштовувати ігрову платформу в будь-який зручний час;
 • швидкісне функціонування сервера з модами minecraft в мережі професійне і потужне обладнання нашої компанії гарантує клієнту надійність і безпеку виділеного каналу;
 • найнижчий на території Росії пінг дозволяє насолоджуватися онлайн-грою без затримок;
 • підтримка роботи вашого сервера 24 години на добу збільшує кількість користувачів;
 • професійна технічна підтримка роботи minecraft ip серверів і консультація;
 • привабливі тарифні плани, які можна змінювати за власним бажанням;
 • безкоштовне тестування сервера протягом 72 годин дозволяє покупцеві вирішити, яким чином краще налагодити роботу сервера.
Повний список серверів, включаючи сервера наших користувачів, можна побачити в розділі  моніторинг  Коли шведський програміст Маркус «Notch» Персон розробляв Mineсraft, навряд чи він припускав, що гра стане настільки популярною

Як створити сервер minecraft недорого і якісно?

По-перше, вам буде потрібно хостинг ігрових серверів minecraft. По-друге, вибрати найбільш зручний кількість слотів і період оплати. По-третє, замовити виготовлення сервера (з модами або можливістю завантаження модів через ФТП). Все це ви знайдете тут. Для оформлення замовлення потрібно зробити всього 2 кліка мишкою.

Важливо! Як тільки ви оформляєте замовлення на оренду серверів в майнкрафт, протягом 5 хвилин майданчик буде надана в ваше розпорядження.

Ми пропонуємо певну кількість слотів за фіксованою ціною. Базується сервер на операційній системі Linux, а фізично розташовується в дата центрі Москви.

Базується сервер на операційній системі Linux, а фізично розташовується в дата центрі Москви

Що ви отримуєте в результаті оформлення оренди ігрових серверів minecraft?

Повністю налаштований і робочий minecraft сервер гри, доступний протягом 99,9% часу на місяць. При цьому завжди буде працювати в прайм-тайм. Тоді як 0,1% часу, виділений на технічне обслуговування, припадатиме на годинник найнижчою завантаження майданчика.

Важливо! Технічна підтримка minecraft готового сервера з модами надається абсолютно безкоштовно.

Послуга хостингу серверів minecraft включає в себе і моніторинг ігрового майданчика. Суть сервісу полягає в тому, що наші фахівці:

 • дізнаються про несправності системи заздалегідь і виправлять їх ще до того, як основні вузли майданчики вийдуть з ладу. Найчастіше проблеми вирішуються автоматичної перезавантаженням без участі адміністраторів;
 • зроблять сервіс максимально зручним для користувачів, що збільшує їх кількість в геометричній прогресії;
 • економлять гроші клієнтів компанії, максимально скорочуючи час простою обладнання.

Minecraft хостинг в Мyarena.ru це

По-перше, якісні та зручні ip сервера minecraft. Практично всю пропоновану продукцію компанія розробляє самостійно. Наші фахівці щодня працюють над поліпшенням юзабіліті серверів minecraft, пропонують покращений інтерфейс і комплексний контроль за процесом гри.

По-друге, колектив досвідчених мережевих інженерів, програмістів і адміністраторів. Ми не тільки створюємо затребувані minecraft сервера, але і стежимо за їх правильним використанням.

По-третє, потужна технічна база, яка дозволяє пропонувати швидкісний і надійний хостинг з найнижчим пінгом ігрових серверів майнкрафт.

Якщо вам вже сьогодні необхідний ігровий хостинг minecraft, скористайтеся тестовими серверами Мyarena.ru. Це абсолютно безкоштовно і зручно!

Що являє собою дешевий хостинг серверів minecraft?
Як створити сервер minecraft недорого і якісно?
Що ви отримуєте в результаті оформлення оренди ігрових серверів minecraft?
Що являє собою дешевий хостинг серверів minecraft?
Як створити сервер minecraft недорого і якісно?
Що ви отримуєте в результаті оформлення оренди ігрових серверів minecraft?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача