Статьи

Не знаєте, як створити сервер minecraft? Мyarena.ru пропонує зробити це за два кліка мишею

 1. Що являє собою дешевий хостинг серверів minecraft?
 2. Як створити сервер minecraft недорого і якісно?
 3. Що ви отримуєте в результаті оформлення оренди ігрових серверів minecraft?
 4. Minecraft хостинг в Мyarena.ru це

Повний список серверів, включаючи сервера наших користувачів, можна побачити в розділі моніторинг

Коли шведський програміст Маркус «Notch» Персон розробляв Mineсraft, навряд чи він припускав, що гра стане настільки популярною. Однак в наші дні створенням всесвітів, видобутком коштовних ресурсів і спілкуванням з мобами займаються мільйони людей по всьому світу. У самій Швеції гра-пісочниця включена до шкільної програми.

Тепер і ви можете заробити на ідеї геніального шведа і придбати готовий сервер minecraft в Мyarena.ru. Майданчик функціонує на базі потужного устаткування таких виробників, як Intel, AMD і Supermicro, Cisco Systems і Western Digital.

Що являє собою дешевий хостинг серверів minecraft?

Оренда площадки для онлайн-ігри або хостинг minecraft надає своєму орендареві наступні можливості:

 • повноцінний FTP-доступ за окремим протоколом передачі і обміну даними тепер ви можете налаштовувати ігрову платформу в будь-який зручний час;
 • швидкісне функціонування сервера з модами minecraft в мережі професійне і потужне обладнання нашої компанії гарантує клієнту надійність і безпеку виділеного каналу;
 • найнижчий на території Росії пінг дозволяє насолоджуватися онлайн-грою без затримок;
 • підтримка роботи вашого сервера 24 години на добу збільшує кількість користувачів;
 • професійна технічна підтримка роботи minecraft ip серверів і консультація;
 • привабливі тарифні плани, які можна змінювати за власним бажанням;
 • безкоштовне тестування сервера протягом 72 годин дозволяє покупцеві вирішити, яким чином краще налагодити роботу сервера.
Повний список серверів, включаючи сервера наших користувачів, можна побачити в розділі  моніторинг  Коли шведський програміст Маркус «Notch» Персон розробляв Mineсraft, навряд чи він припускав, що гра стане настільки популярною

Як створити сервер minecraft недорого і якісно?

По-перше, вам буде потрібно хостинг ігрових серверів minecraft. По-друге, вибрати найбільш зручний кількість слотів і період оплати. По-третє, замовити виготовлення сервера (з модами або можливістю завантаження модів через ФТП). Все це ви знайдете тут. Для оформлення замовлення потрібно зробити всього 2 кліка мишкою.

Важливо! Як тільки ви оформляєте замовлення на оренду серверів в майнкрафт, протягом 5 хвилин майданчик буде надана в ваше розпорядження.

Ми пропонуємо певну кількість слотів за фіксованою ціною. Базується сервер на операційній системі Linux, а фізично розташовується в дата центрі Москви.

Базується сервер на операційній системі Linux, а фізично розташовується в дата центрі Москви

Що ви отримуєте в результаті оформлення оренди ігрових серверів minecraft?

Повністю налаштований і робочий minecraft сервер гри, доступний протягом 99,9% часу на місяць. При цьому завжди буде працювати в прайм-тайм. Тоді як 0,1% часу, виділений на технічне обслуговування, припадатиме на годинник найнижчою завантаження майданчика.

Важливо! Технічна підтримка minecraft готового сервера з модами надається абсолютно безкоштовно.

Послуга хостингу серверів minecraft включає в себе і моніторинг ігрового майданчика. Суть сервісу полягає в тому, що наші фахівці:

 • дізнаються про несправності системи заздалегідь і виправлять їх ще до того, як основні вузли майданчики вийдуть з ладу. Найчастіше проблеми вирішуються автоматичної перезавантаженням без участі адміністраторів;
 • зроблять сервіс максимально зручним для користувачів, що збільшує їх кількість в геометричній прогресії;
 • економлять гроші клієнтів компанії, максимально скорочуючи час простою обладнання.

Minecraft хостинг в Мyarena.ru це

По-перше, якісні та зручні ip сервера minecraft. Практично всю пропоновану продукцію компанія розробляє самостійно. Наші фахівці щодня працюють над поліпшенням юзабіліті серверів minecraft, пропонують покращений інтерфейс і комплексний контроль за процесом гри.

По-друге, колектив досвідчених мережевих інженерів, програмістів і адміністраторів. Ми не тільки створюємо затребувані minecraft сервера, але і стежимо за їх правильним використанням.

По-третє, потужна технічна база, яка дозволяє пропонувати швидкісний і надійний хостинг з найнижчим пінгом ігрових серверів майнкрафт.

Якщо вам вже сьогодні необхідний ігровий хостинг minecraft, скористайтеся тестовими серверами Мyarena.ru. Це абсолютно безкоштовно і зручно!

Що являє собою дешевий хостинг серверів minecraft?
Як створити сервер minecraft недорого і якісно?
Що ви отримуєте в результаті оформлення оренди ігрових серверів minecraft?
Що являє собою дешевий хостинг серверів minecraft?
Як створити сервер minecraft недорого і якісно?
Що ви отримуєте в результаті оформлення оренди ігрових серверів minecraft?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.