Статьи

Навіщо потрібен віртуальний номер для отримання смс

Якщо ви в курсі, що таке «віртуальний номер для отримання SMS» то можете відразу пропустити моє ліричний вступ і перейти до основної частини статті. Для тих же хто потрапив сюди випадково хочу пояснити, що все частіше в ході реєстрації, активації облікового запису або отримання будь-якої послуги на багатьох популярних і не дуже інтернет-сервісах і сайтах потрібні ввести якийсь код валідації, який буде відправлений за допомогою SMS, а для цього потрібно вказати ваш реальний номер телефону.

Для тих же хто потрапив сюди випадково хочу пояснити, що все частіше в ході реєстрації, активації облікового запису або отримання будь-якої послуги на багатьох популярних і не дуже інтернет-сервісах і сайтах потрібні ввести якийсь код валідації, який буде відправлений за допомогою SMS, а для цього потрібно вказати ваш реальний номер телефону

Однак через побоювання згодом стати жертвою спамерів або інтернет-шахраїв багато хто змушений або відмовитися від послуг подібних інтернет-сервісів, або шукати способи як отримати SMS c заповітним кодом не розплющуючи при цьому свій номер. Одним з таких способів і є віртуальний номер для отримання смс .

Шукають «халяву» хочу відразу попередити про те, що в рунеті сервісів дозволяють отримати СМС на віртуальний номер безкоштовно ви не знайдете. В буржунете досить давно існують публічні сервіси надають таку послугу на безоплатній основі. Але на практиці, шанси ввійти до їх номерів, наприклад, в популярній соціальній мережі «ВКонтакте» близькі до нуля. А ось для реєстрації або отримання будь-якої разової послуги на сайтах, де перевірка на унікальність номера відсутня, використання зарубіжних сервісів дуже навіть виправдано.

Найменування сервісу

номерний ресурс

Реєстрація

послуга

receive-sms-online.com США, Норвегія

Без реєстрації

вхідні SMS (розуміє кирилицю) pinger.com США

Швидка реєстрація (безкоштовно)

вхідні SMS, які виходять SMS lleida.net США (для безкоштовного рахунку) Швидка реєстрація входять SMS freecalltrials.com США (3 безкоштовних номера)

Без реєстрації

вхідні SMS \ вихідне SMS (немає кирилиці)

В рунеті найбільш зручним і недорогим ресурсом віртуальних номерів безумовно є SMS-Reg.

Ресурс має досить великої номерний базою, тому проблем з наданням унікального номера для успішної реєстрації на потрібному вам сервісі практично не виникає. У базі є російські, українські, білоруські номери, а також кількох європейських країн. Вартість разового надання номера, ясна річ, залежить від країни. Для Росії наприклад оренда номера на три години обійдеться в 60 рублів, при цьому чим довше триває оренда, тим дешевше вона обійдеться за годину. Крім того, на сайті ви недорого можете придбати вже готові і підтверджені через SMS облікові записи (аккаунти) від вконтакте, однокласників, twitter, facebook, мамби, а також можна для uber отримати смс і інших популярних сервісів.

Всі свої послуги SMS-Reg надає 24 години на добу і сім днів на тиждень, що дуже зручно, ніколи не знаєш, в який момент може послуга віртуального номера для смс знадобитися.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача