Статьи

Навіщо директору з маркетингу автоматизувати робочий процес?

  1. Навіщо автоматизувати роботу маркетингової команди?
  2. Менше помилок і нестиковок
  3. швидке узгодження
  4. Спрощення робочого процесу
  5. зростання доходів
  6. Почніть автоматизувати робочі процеси

Уявіть собі: ви сидите на нараді і обговорюєте підготовку нової кампанії. Креативний директор, Юлія, каже, що все ще чекає затвердження проектної кошторису. «Так адже фінансовий відділ ще на тому тижні затвердив, - відповідаєте ви. - Ти що, не отримала лист? »

Потім Марк, керівник відділу товарного маркетингу, заявляє: «Я тільки що чув від продажників, що їм потрібні нові рекламні матеріали, в тому числі новий PDF. У кого знайдеться час цим зайнятися, і що буде з нашим графіком? »Тиша.

Ви повертаєтеся до свого столу, а в пошті вже чекають три нових листи, де вас просять схвалити нові матеріали. Але ви не уявляєте, хто з команди вже встиг їх подивитися і які виправлення можуть запропонувати внести. І з якою версією потрібно працювати - з тією, яка у вкладенні, або зі злегка зміненою в тілі листа? Ви перегортаєте ланцюжок повідомлень, але відповіді не знаходите - там лише збірна солянка з різних версій і виправлень.

Хочете спростити собі роботу?

Автоматизація призначена не тільки для нудних бізнес-процесів. Якщо ви автоматизуєте процес роботи творчої команди, це допоможе вам досягти більш злагодженої співпраці.

Навіщо автоматизувати роботу маркетингової команди?

Менше марної роботи

Скільки часу ваша команда витрачає щодня на оновлення таблиць, складання звітів та внесення змін до календарного плану кампанії? Автоматизація цих рутинних завдань істотно заощадить час, звільнивши додаткові години, які можна присвятити ціннішою творчій роботі.

Крім того, після автоматизації всі звіти і оновлення будуть засновані на точних і актуальних даних, що дозволить вам приймати ефективні та своєчасні рішення.

Менше помилок і нестиковок

Вам знайоме це жахливе відчуття, коли після зміни дизайну вашого веб-сайту його рейтинг в пошукових системах починає знижуватися? Або коли ви запускаєте кампанію із застарілою інформацією про ціни? Ваше завдання як директора по маркетингу - домогтися, щоб всі маркетингові проекти виконувалися без сучка і задирки. Але втратити важливі деталі дуже легко, а виправлення помилки може обійтися недешево.

Автоматизація дозволить вам стандартизувати всі ваші творчі завдання, включити в них дані, необхідні для виконання роботи, і автоматично призначити всі завдання відповідним виконавцям. Жодна деталь не залишиться неузгодженою або забутою. Ви отримаєте послідовні процеси і політики, менше завдань залишаться невиконаними, і всі учасники команди будуть в курсі своїх завдань і термінів їх виконання.

Крім того, автоматизація допоможе забезпечити стабільну якість надання послуг клієнтам по всіх каналах. Такі інструменти, як Hootsuite і Buffer , Дозволяють автоматизувати графік публікацій в соцмережах, так що всі ваші потенційні і реальні клієнти будуть бачити оновлену сторінку, а символіка бренду у всіх мережах залишиться однаковою.

Такі інструменти, як   Hootsuite   і   Buffer   , Дозволяють автоматизувати графік публікацій в соцмережах, так що всі ваші потенційні і реальні клієнти будуть бачити оновлену сторінку, а символіка бренду у всіх мережах залишиться однаковою

швидке узгодження

Чи всі затвердили остаточну версію? Як довго вам доведеться чекати, поки хтось із співробітників залишить коментар, без якого ви не можете рухатися далі? Якщо двоє пропонують діаметрально протилежні правки, чий варіант вибрати?

Автоматизація процесу узгодження позбавить вас від сумнівів і суєти. Нагадування, оповіщення та повідомлення не дозволять процесу сповільнитися, оскільки статус робочих матеріалів буде у всіх на виду. Ви завжди будете в курсі справ, процес роботи стане чітким і ясним, і ніяка стаття не виявиться опублікованій помилково, не пройшовши твердження.

Ви завжди будете в курсі справ, процес роботи стане чітким і ясним, і ніяка стаття не виявиться опублікованій помилково, не пройшовши твердження

Спрощення робочого процесу

Ви не зможете полагодити річ, якщо не знаєте, що вона зламана. Автоматизація робочих процесів дозволить вам відразу побачити, на якій ділянці робота буксує, які завдання вимагають найбільше часу і ресурсів, і де можна внести невеликі поправки, щоб підвищити ефективність праці. А автоматичні повідомлення, що повідомляють співробітникам, що роботу над завданням уже можна продовжувати, спрощують і прискорюють обмін інформацією і скорочують простої.

зростання доходів

Всі ці переваги зводяться до одного: ваша прибуток зростає.

Автоматизувавши робочий процес, ваша команда зможе більше часу присвятити набагато важливішою творчої діяльності, замість того щоб займатися рутинними завданнями. Співпраця стане продуктивніше завдяки швидкому обміну інформацією та розподілу запитів, які міститимуть всі потрібні для роботи відомості. Командам не доведеться переробляти роботу через накладок або непорозумінь. Ефективний і ретельно налаштований процес узгодження допоможе уникнути помилок, який зазвичай обходяться занадто дорого.

Почніть автоматизувати робочі процеси

Спробуйте рішення Wrike Marketing , І ви побачите, як воно позбавить вас від головних труднощів в роботі. Для цього достатньо лише залишити адресу електронної пошти.

Навіщо автоматизувати роботу маркетингової команди?
Ти що, не отримала лист?
У кого знайдеться час цим зайнятися, і що буде з нашим графіком?
І з якою версією потрібно працювати - з тією, яка у вкладенні, або зі злегка зміненою в тілі листа?
Хочете спростити собі роботу?
Навіщо автоматизувати роботу маркетингової команди?
Або коли ви запускаєте кампанію із застарілою інформацією про ціни?
Як довго вам доведеться чекати, поки хтось із співробітників залишить коментар, без якого ви не можете рухатися далі?
Якщо двоє пропонують діаметрально протилежні правки, чий варіант вибрати?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача