Статьи

Навчання в Англії: юридичну освіту. Магістратура права LLM

Автор: Anna Baykonur 📺 Дивитися відео

Тривалість - 00:09:58 (Посилання відкриється в новому вікні)

Привіт всім. Це Аня. І сьогоднішнє відео присвячено навчанню в Англії. А саме тому, як вибрати програму, університет і які кроки необхідно зробити для того, щоб вступити. Моє відео по більшій мірі присвячено програмі магістратури права LLM, але сподіваюся, буде також корисно тим, хто цікавиться вищою освітою в Англії в цілому.

Отже, як же вибрати програму? Тут все залежить від того, які цілі ви перед собою ставите. Якщо ви хочете продовжувати свою кар'єру в своїй країні, то тоді вибирайте ту програму, яка популярна і відома саме у вашій юрисдикції. У разі права такою є програма LLM, яка всесвітньо відома і в країнах СНД, в Росії, в Україні. Вона є, безсумнівно, бонусом вашого результату. Але якщо ж ви хочете практикувати право в Англії, якщо ви хочете працювати тут, то програму необхідно вибирати таку, яка б дозволила вам це робити. І тому важливо знати особливості процесу кваліфікації юристів в Англії. Я не буду вдаватися в подробиці про те, які відмінності існують між солісіторов, Перистері, хто носить перуки в судових засіданнях і т.д. Але я хочу в загальних рисах сказати, що для того, щоб стати юристом, необхідно, перш за все, отримати кваліфікує ступінь в сфері права. Такими ступенями, програмами є програма бакалаврату LLB і існує також курс, який називається Graduate Diploma in Low, скорочено GDL. Він дозволяє тим студентам, які вчили будь-якої іншої предмет або здобували освіту, може навіть юридичне за кордоном, за один рік вивчити той же матеріал, який вивчають на бакалавраті права. І отримати цю кваліфікує ступінь.

І далі, після отримання кваліфікується ступеня необхідно пройти курс застосування права, тобто так званий практичний курс. Він триває один рік, для солісіторов є один курс, для Перистері - інший. Вже після отримання цих дипломів, тобто кваліфікуюча ступінь і практичний курс, можна приступити безпосередньо до тренінгу. Для солісіторов це називається «Training Contraсt», а для Перистері - «Pupilage». Це теж дуже складний процес, тому що потрібно мати на увазі, що Training Contraсt закріплюється на 2 роки вперед, тобто якщо ви плануєте бути солісіторов, то необхідно подавати заявку вже зараз, щоб почати свій Training Contraсt в 2016-2017 роках.

Буквально пару слів про інший спосіб кваліфікації як юрист в Англії, який більшою мірою є перекваліфікацією досвідчених зарубіжних юристів, які вже впевнені в своїх силах і є фахівцями в будь-якій сфері. І для яких спосіб проходження всього навчання заново не зовсім підходить за часовими рамками або іншим якимось перевагам. І такий спосіб полягає в одному комплексному іспиті, він складається з декількох частин: теорії і практики. Такий іспит, звичайно, великий виклик вашим здібностям і це треба брати до уваги. Але якщо ви впевнені в своїх знаннях, своїх силах, то чому б і ні. В описі під цим відео я розміщу посилання на схему, яка описує згадану мною програму в більш докладних деталях.

У виборі університету я б радила керівництво кількома факторами. Одним з них є рейтинги університетів, різні видання і сайти, газети становлять міжнародні рейтинги. І там можна подивитися рейтинг університетів по всій Великобританії або ж по окремих якихось предметів або ж світові рейтинги. Вони корисні, тому що там є такий показник, як задоволеність студентів і працевлаштування. Всі ці критерії, звичайно ж, дуже вагомі. Також, на мій погляд, важливо розташування університету, тому що ви їдете далеко від дому та важливо відчувати себе комфортно і щоб те місце, де ви знаходитеся, вам подобалося. Якщо ви бували вже в якихось містах і знаєте, що вам там подобається, може, варто віддати перевагу університетам саме в тому місті. Також дуже важливо побувати на різних стрічках обговорення там, де студенти залишають свої відгуки, особливо закордонні студенти. Тому що, як зарубіжний студент, вам дуже важливо, щоб університет дбав про вас, про ваші документах, візових питаннях. Саме така допомога дуже важлива особливо на перших етапах, коли ви тільки приїжджаєте і багато незнайомих моментів. І допомога університету відіграє дуже велику роль.

У своїх пошуках я також користувалася соціальними мережами, де я шукала випускників певних вузів, намагалася з ними зв'язуватися, питала їх враження про програму. Що їм сподобалося, що немає. І я хочу сказати, що мені це дуже допомогло, тому що я отримала багато відгуків про якісь конкретні викладачів, предметах. І це мені дало певні знання до того, як я приступила до самої навчанні.

І ще один важливий фактор - це стипендіальні програми. Особливо він грає велику роль для іноземних студентів, не з країн Європейського Союзу, оскільки відомо, що оплата за навчання для таких студентів набагато вище, ніж для місцевих. І можна пошукати такі програми як у себе вдома, тобто в своїй країні, є різні організації та фонди. Але також окремі університети та їх факультети пропонують різні стипендії, гранди. Необхідно перевірити, під критерії яких програм ви підходите, і відповідно, теж підкоригувати свій вибір університету в залежності від цього. Варто бути оптимістичними, я знаю багато випадків, коли дійсно отримували ці стипендії, тому фінансове питання не повинен вас зупиняти, якщо ви мрієте навчатись в Англії.

І нарешті, як же бути. Вимоги і докладний опис процесу надходження розташовується на сторінках університетів. Весь процес проходить онлайн, тобто ви можете його починати ще, будучи у себе в країні. А вимоги складаються з основних груп. Перша група вимоги - це до вашого освіти, тобто це може бути критерій повної середньої або вищої освіти, певні дипломи. І, звичайно ж, хороші оцінки в цих дипломах. Також необхідно добре знання англійської мови. Для різних програм, особливо таких, як юриспруденція, вимоги досить високі. Це іспит IELTS. Також прийнятний іспит TOEFL, і деякі університети приймають кембріджські іспити CAE, CPE. Але найбільш поширений - це, звичайно ж, IELTS.

Ще дуже важливо знати, що при заповненні онлайн заявки необхідно надати 2 характеристики і, по крайней мере, одна з них повинна бути з місця навчання. Тобто необхідно попросити свого викладача, лектора дати вам таку характеристику. Також до вашої заявки ви повинні докласти мотиваційний лист. У ньому ви повинні описати себе як особистість, як фахівця, які у вас плани, чому ви вибрали саме цей університет і цю програму, чого ви хочете досягти. Тобто це можливість переконати університет в тому, що ви дійсно хочете там вчитися і що ви - хороший кандидат. Навіть якщо у вас були погані оцінки, пропуски в резюме, це мотиваційний лист є такою можливістю пояснити ці моменти, перетворити їх з недоліків або якихось неясностей у ваші гідності. І дійсно, необхідно серйозно поставитися до цього листа, тому що, на мій погляд, воно є одним з найважливіших критеріїв за умови, що ви відповідаєте всім вимогам. Ваше мотиваційно лист - це кульмінація вашої заявки.

Підпишіться на наші соц. мережі, щоб дізнатися більше: Підпишіться на наші соц YouTube-канал , Telegram , ВКонтакте , Facebook , Instagram .

Поділіться статтею в соц. мережах: Comments system Cackl e

Отже, як же вибрати програму?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача