Статьи

Настрій свій музичний віджет сам!

  1. Jack's Music Widget
  2. KWGT
  3. Material Music Komponent

Багато музичних віджети використовують додаткову інформацію про програється музиці, будь то виконавець, рік виходу альбому і іншу, яку вони отримують зчитуючи текстові повідомлення

Багато музичних віджети використовують додаткову інформацію про програється музиці, будь то виконавець, рік виходу альбому і іншу, яку вони отримують зчитуючи текстові повідомлення. Можливо ви помічали, як при програванні музики з'являється повідомлення, для його зчитування ви повинні надати віджету доступ до повідомлень. Якщо ви це зробите, ви можете самі налаштовувати музичний віджет на ваш смак.

Серед безлічі віджетів є ті, які мають дуже гнучку настройку і широку кастомізацію. Про них і поговоримо докладніше.

Jack's Music Widget

Це самий стандартний віджет, але з деякими особливостями, які виділяють його на тлі конкурентів. Віджет має кілька стилів, тому, ви самі можете визначити йому колірну схему і підібрати колір під основну тему. Також, є можливість зробити віджет прозорим. Головною особливістю є те, що віджет може управляти музикою не тільки з музичного плеєра, а ще з інших різних додатків, наприклад, YouTube або Netflix.

KWGT

Це редактор WYSIWYG-віджетів і з його допомогою ви можете створювати свої власні віджети або використовувати вже готові шаблони для більш точної кастомізації. WYSIWYG розшифровується як "What You See Is What You Get" або по-російськи "Що бачиш, то і отримаєш". Тобто, це конструктор віджетів. Для запуску вам не потрібні додаткові плагіни для створення музики, як в інших подібних програмах, досить тільки KWGT.

Крім стандартних кнопок відтворення / паузи / наступний трек ви може додати кілька своїх кнопок і призначити їм будь-яка дія. Також, KWGT може встановити програвач за замовчуванням і запустити музику навіть тоді, коли сам програє не запущений раніше.

Також, KWGT може встановити програвач за замовчуванням і запустити музику навіть тоді, коли сам програє не запущений раніше

Material Music Komponent

Це доповнення до редактора WYSIWYG-віджетів KWGT. З його допомогою, ви теж можете налаштувати свій музичний віджет, підібрати будь-який колір під вашу тему або взагалі зробити його прозорим.

У даній статті ми розглянули основні музичні віджети, які дуже легко кастомизировать. Якщо у вас виникли якісь питання чи ви хочете поділитися враженнями, пишіть в коментарях.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача