Статьи

Налаштування мережі для віртуальних машин

Щоб використовувати в віртуальних машинах різні типи мережевих підключень, необхідно налаштувати параметри мережі. Віртуальна машина може мати до чотирьох включених мережевих адаптерів, кожен з яких можна налаштувати для роботи з різними типами мереж. У віртуальній машині можна використовувати такі типи мереж.

 • Внутрішня мережа. Цей варіант являє мережеве взаємодія виняткова між віртуальними машинами. Даний тип мережевого підключення використовується, якщо необхідно надати канал для мережевої взаємодії між віртуальними машинами, розміщеними на одному фізичному комп'ютері, ізолюючи ці віртуальні машини від усіх зовнішніх мереж, як дротових, так і бездротових, а також від основної операційної системи.
 • <Ім'я мережевого адаптера> (в основної операційної системи). Цей варіант іноді називається режимом моста. У цьому режимі для підключення віртуальної машини до фізичної мережі TCP / IP в якості окремого комп'ютера використовується фізичний мережевий адаптер. При цьому віртуальна машина функціонує як окремий фізичний комп'ютер в мережі. Для використання цього варіанту користувач повинен вибрати ім'я необхідного фізичного мережевого адаптера, який підключений до мережі. Можна вибрати як бездротової, так і провідний мережевий адаптер.
 • Спільний доступ (NAT). Ця опція доступна для першого мережного адаптера в віртуальній машині. В цьому випадку віртуальна машина і основна операційна система спільно використовують одне підключення до фізичної мережі TCP / IP. При використанні цього варіанта віртуальна машина не вказується в мережі в якості окремого комп'ютера. Даний варіант зручний в разі, коли необхідно періодично підключати основну систему до мереж з різними конфігураціями, при підключенні віртуальної машини до Інтернету за допомогою високошвидкісного або комутованого підключення, використовуваного основною системою, що також відноситься до VPN-підключень, або в разі обмежень по числу доступних IP-адрес. Однак в даному випадку продуктивність в порівнянні з режимом моста буде нижче.
  Якщо в основній системі Windows 7 для підключення до Інтернету використовується пристрій бездротової глобальної мережі і це підключення також потрібно використовувати в віртуальній машині, то для віртуальної машини слід налаштувати використання спільного доступу (NAT).
Щоб використовувати в віртуальних машинах різні типи мережевих підключень, необхідно налаштувати параметри мережі

Примітка

Мережевий адаптер, відключений від всіх доступних мереж, може бути перелічений як Чи не підключений. Користувач може підключити мережевий адаптер до мережі незалежно від стану віртуальної машини. Однак перед додаванням або видаленням мережного адаптера необхідно вимкнути віртуальну машину (віртуальна машина не повинна бути запущена або перебувати в режимі глибокого сну). Додаткові відомості про закриття віртуальної машини см. В розділі Закриття віртуальної машини .

 1. Відкрийте параметри віртуальної машини. Виконайте одну з таких дій.

  • У папці «Віртуальні машини» клацніть правою кнопкою миші ім'я віртуальної машини і виберіть пункт Параметри.
  • У вікні віртуальної машини в меню Сервіс виберіть пункт Параметри.
 2. У лівій панелі сторінки Параметри Windows Virtual PC виберіть пункт Мережа.

 3. Щоб додати або видалити мережевий адаптер, клацніть потрібне число мережних адаптерів. При додаванні мережевого адаптера він буде спочатку відключений.

 4. Щоб підключити мережевий адаптер до доступного типу підключення, виберіть його в списку поряд з доступним мережним адаптером.

 5. Щоб зберегти зміни, натисніть кнопку ОК.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача