Статьи

Налаштування роутера D-Link DIR-620

 1. Короткі характеристики роутера D-Link DIR-620
 2. підключення маршрутизатора
 3. Конфігурація локальної мережі в Windows 7/10
 4. Як зайти в панель управління роутера D-Link DIR-620
 5. Налагодження підключення до інтернету (WAN)
 6. Налаштування 3G
 7. Налаштування Wi-Fi
 8. Зміна пароля адміністратора

У поточній статті наведемо детальну інструкцію з налаштування роутера D-Link DIR-620. Дана модель маршрутизатора володіє всім необхідним функціоналом для роздачі інтернету як «провідним» способом, так і за допомогою бездротової мережі Wi-Fi. Крім стандартних роз'ємів Ethernet роутер оснащений USB-портом для підключення USB-модема, що забезпечує з'єднання з мережами WiMAX і 3G GSM.

Крім стандартних роз'ємів Ethernet роутер оснащений USB-портом для підключення USB-модема, що забезпечує з'єднання з мережами WiMAX і 3G GSM

Короткі характеристики роутера D-Link DIR-620

Характеристика Значення Тип Wi-Fi роутер Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.3, IEEE 802.3u Діапазон частот 2400-2462 МГц Макс. швидкість бездротового з'єднання 300 Мбіт / с Антена 2 x 2 dBi Потужність бездротового сигналу 17 дБм Захист бездротової мережі WEP / WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK Порти 4xLAN 100 Мбіт / сек, 1xWAN 100 Мбіт / сек, 1 USB 2.0 Type A Пропуск трафіку VPN PPTP, L2TP, IPSec DHCP-сервер є Брандмауер (FireWall) є NAT є WDS Bridge є Можливість підключення 3G / LTE-модему є Розміри (ШхДхВ) 147 x 114 x 33 мм

підключення маршрутизатора

Отже, приступаємо до встановлення та налаштування роутера. Робити це буде в покроковому режимі:

 1. Насамперед з'єднаємо ваш комп'ютер і роутер кабелем Ethernet, що входять в комплект поставки. Один кінець дроту застромимо в роз'єм мережевої карти ПК, інший - в один з чотирьох портів LAN на задній панелі (порти виділені синім кольором).
 2. Далі підключимо до гнізда з маркуванням «INTERNET» кабель від інтернет-провайдера або ADSL-модем. Також роутер передбачає можливість підключення до мережі через USB-модеми форматів WiMAX, 3G GSM або CDMA. Якщо ви плануєте використовувати такий спосіб з'єднання з інтернетом, вставте модем в USB-порт на передній панелі роутера.
 3. Тепер саме час підключити маршрутизатор до мережі живлення, для чого встромляє штекер адаптера в спеціальне гніздо 5В / 2.5А на задній панелі, а вилку - в розетку.

5А на задній панелі, а вилку - в розетку

Конфігурація локальної мережі в Windows 7/10

У середовищі Windows відкриваємо Панель управління - Центр управління мережами і загальним доступом. Далі зліва натискаємо на посилання «Зміна параметрів адаптера». Тут будуть відображені всі ваші мережеві підключення. Якщо раніше ви користувалися інтернетом лише на одному комп'ютері і кабель провайдера під'єднувався безпосередньо до нього, то в списку обов'язково буде високошвидкісне підключення. Тепер в ньому немає необхідності, так як з'єднуватися з інтернетом тепер буде роутер. Нам же залишається налаштувати «Підключення по локальній мережі».

Натискаємо правою кнопкою миші по відповідному значку і вибираємо в меню пункт «Властивості». Потім переходимо в настройки протоколу Інтернету версії 4.

На вкладці «Загальні» встановлюємо радіопереключателі в положення «Отримати IP-адресу автоматично» і «Отримати адресу DNS-сервера автоматично». Зберігаємо зміни.

Тепер ми можемо по дроту підключитися до маршрутизатора і зробити потрібні налаштування.

Як зайти в панель управління роутера D-Link DIR-620

Щоб виконати базове налаштування, перейдемо в Web-інтерфейс роутера, або його ще можна назвати панеллю адміністрування. Для цього в будь-якому браузері вбиваємо в адресний рядок адресу 192.168.0.1, після чого має з'явитися вікно з вимогою ввести ім'я користувача і пароль. Дані за замовчуванням - admin і admin.

Якщо до вас хтось користувався роутером, то, швидше за все, ім'я користувача і пароль було змінено. Необхідно їх дізнатися у попереднього власника або ж доведеться скидати настройки до заводських значень. Ми припускаємо, що дані для аутентифікації вам відомі, тому йдемо далі.

Налагодження підключення до інтернету (WAN)

Послідовність настройки роутера D-Link DIR-620 наведемо для версії з прошивкою 2.5.11. Якщо ваш інтерфейс буде трохи відрізнятися, то страшного в цьому нічого немає, так як принципи конфігурації залишаються одні і ті ж.

Отже, відразу ж приступимо до найголовнішого - установці параметрів інтернет-підключення. Заходимо в розділ Мережа - WAN. Справа натискаємо кнопку «Додати» і задаємо настройки з'єднання. Всі необхідні для підключення параметри вам повинен надати оператор зв'язку. Якщо даних у вас немає, то спробуйте дізнатися їх через особистий кабінет або ж зателефонуйте в техпідтримку провайдера.

Ми розглянемо завдання конфігурації на прикладі підключення типу PPPoE (Ростелеком, Мегафон, Дом.ру, Ево). Вибираємо його в першому випадаючому списку. Далі вводимо назву з'єднання, а трохи нижче ім'я користувача і пароль. Якщо постачальник інтернет-послуг використовує прив'язку до MAC-адресу, то його необхідно вказати в полі «MAC» розділу Ethernet. Натиснувши кнопку «Клонувати», можна автоматично записати в налаштування MAC-адресу комп'ютера, з якого здійснюється підключення до роутера. Розташований поруч параметр MTU визначає максимальний розмір переданого пакета. Встановіть його рівним 1500, як на скріншоті нижче.

У самому низу сторінки налаштувань є група параметрів «Різне». Якщо не знаєте, для чого вони використовуються, поставте прапорці тільки поруч з пунктами «NAT» і «Мережевий екран».

На цьому настройка з'єднання PPPoE завершена. Зберігаємо конфігурацію натисканням на відповідну кнопку. Переконуємося, що з'явилося нове WAN-підключення зі статусом «Пов'язано». Індикатор зеленого кольору вкаже на те, що настройка мережі Інтернет в інтерфейсі роутера D-Link DIR-620 проведена правильно.

За аналогією з PPPoE здійснюється конфігурація та інших типів з'єднань, відрізняється лише список параметрів, що вводяться. Нижче наводимо можливі схеми підключень WAN:

 • Статичний IP - необхідно заповнити поля IP-адреса, Мережева маска, IP-адреса шлюзу, Первинний DNS-сервер і Вторинний DNS-сервер;
 • Динамічний IP - в деяких випадках вимагає завдання DNS-серверів або ідентифікатора;
 • PPTP і L2TP - вимагають введення імені користувача, пароля і адреси VPN-сервера.

Налаштування 3G

Окремо загострити увагу на налаштування роздачі інтернету за допомогою USB-модема. Підключаємо його до порту на передній панелі роутера. Потім, якщо для SIM-карти передбачена перевірка PIN-коду, вводимо його на сторінці 3G / LTE-модем - PIN.

Тепер переходимо в web-панелі на вже знайому вкладку Мережа - WAN. У списку доступних типів підключення вибираємо «3G», після чого в розташованому зверху списку провайдерів знаходимо потрібного оператора, наприклад, МТС. Всі настройки будуть прописані автоматично. Зберігаємо зміни.

Далі відкриваємо розділ Система - Конфігурація і натискаємо кнопку «Зберегти» для застосування зроблених налаштувань.

Далі відкриваємо розділ Система - Конфігурація і натискаємо кнопку «Зберегти» для застосування зроблених налаштувань

Повертаємося до списку підключень WAN і перевіряємо стан з'єднання. Все повинно працювати.

Налаштування Wi-Fi

Конфігурувати бездротову мережу можна в розділі Wi-Fi - Основні настройки. Задайте параметри: SSID (назву мережі), місце розташування, канал, режим роботи та максимальну кількість клієнтів. Якщо необхідно «заховати» мережу, поставте галочку поруч з пунктом «Приховати точку доступу».

Для захисту вашої бездротової локальної мережі від сторонніх користувачів перейдіть по шляху Wi-Fi - Налаштування безпеки. У списку «Мережева аутентифікація» (за замовчуванням знаходиться в положенні «Open») виберіть технологію захисту. Один з кращих варіантів - WPA-PSK / WPA2-PSK mixed з ключем доступу.

Іншим способом убезпечити вашу Wi-Fi мережу від небажаних гостей є завдання списку довірених MAC-адрес. Робите це в розділі Wi-Fi - MAC-фільтр. Спочатку встановлюємо режим обмеження на сторінці «Режим фільтру».

Потім у вікні «MAC-адреси» додаємо адреси тих пристроїв, яким дозволяється підключатися до вашої бездротової мережі.

Зміна пароля адміністратора

Серед обов'язкових пунктів налаштування Wi-Fi роутера D-Link DIR-620 значиться заміна стандартних даних для авторизації в web-інтерфейсі мережевого пристрою. Задати новий пароль можна на вкладці Система - Пароль адміністратора.

На цьому базове конфігурація маршрутизатора D-Link DIR-620 завершено. Розширених налаштувань роутера присвятимо окремі статті.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.