Статьи

Налаштування роутера D-Link DIR-620

 1. Короткі характеристики роутера D-Link DIR-620
 2. підключення маршрутизатора
 3. Конфігурація локальної мережі в Windows 7/10
 4. Як зайти в панель управління роутера D-Link DIR-620
 5. Налагодження підключення до інтернету (WAN)
 6. Налаштування 3G
 7. Налаштування Wi-Fi
 8. Зміна пароля адміністратора

У поточній статті наведемо детальну інструкцію з налаштування роутера D-Link DIR-620. Дана модель маршрутизатора володіє всім необхідним функціоналом для роздачі інтернету як «провідним» способом, так і за допомогою бездротової мережі Wi-Fi. Крім стандартних роз'ємів Ethernet роутер оснащений USB-портом для підключення USB-модема, що забезпечує з'єднання з мережами WiMAX і 3G GSM.

Крім стандартних роз'ємів Ethernet роутер оснащений USB-портом для підключення USB-модема, що забезпечує з'єднання з мережами WiMAX і 3G GSM

Короткі характеристики роутера D-Link DIR-620

Характеристика Значення Тип Wi-Fi роутер Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.3, IEEE 802.3u Діапазон частот 2400-2462 МГц Макс. швидкість бездротового з'єднання 300 Мбіт / с Антена 2 x 2 dBi Потужність бездротового сигналу 17 дБм Захист бездротової мережі WEP / WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK Порти 4xLAN 100 Мбіт / сек, 1xWAN 100 Мбіт / сек, 1 USB 2.0 Type A Пропуск трафіку VPN PPTP, L2TP, IPSec DHCP-сервер є Брандмауер (FireWall) є NAT є WDS Bridge є Можливість підключення 3G / LTE-модему є Розміри (ШхДхВ) 147 x 114 x 33 мм

підключення маршрутизатора

Отже, приступаємо до встановлення та налаштування роутера. Робити це буде в покроковому режимі:

 1. Насамперед з'єднаємо ваш комп'ютер і роутер кабелем Ethernet, що входять в комплект поставки. Один кінець дроту застромимо в роз'єм мережевої карти ПК, інший - в один з чотирьох портів LAN на задній панелі (порти виділені синім кольором).
 2. Далі підключимо до гнізда з маркуванням «INTERNET» кабель від інтернет-провайдера або ADSL-модем. Також роутер передбачає можливість підключення до мережі через USB-модеми форматів WiMAX, 3G GSM або CDMA. Якщо ви плануєте використовувати такий спосіб з'єднання з інтернетом, вставте модем в USB-порт на передній панелі роутера.
 3. Тепер саме час підключити маршрутизатор до мережі живлення, для чого встромляє штекер адаптера в спеціальне гніздо 5В / 2.5А на задній панелі, а вилку - в розетку.

5А на задній панелі, а вилку - в розетку

Конфігурація локальної мережі в Windows 7/10

У середовищі Windows відкриваємо Панель управління - Центр управління мережами і загальним доступом. Далі зліва натискаємо на посилання «Зміна параметрів адаптера». Тут будуть відображені всі ваші мережеві підключення. Якщо раніше ви користувалися інтернетом лише на одному комп'ютері і кабель провайдера під'єднувався безпосередньо до нього, то в списку обов'язково буде високошвидкісне підключення. Тепер в ньому немає необхідності, так як з'єднуватися з інтернетом тепер буде роутер. Нам же залишається налаштувати «Підключення по локальній мережі».

Натискаємо правою кнопкою миші по відповідному значку і вибираємо в меню пункт «Властивості». Потім переходимо в настройки протоколу Інтернету версії 4.

На вкладці «Загальні» встановлюємо радіопереключателі в положення «Отримати IP-адресу автоматично» і «Отримати адресу DNS-сервера автоматично». Зберігаємо зміни.

Тепер ми можемо по дроту підключитися до маршрутизатора і зробити потрібні налаштування.

Як зайти в панель управління роутера D-Link DIR-620

Щоб виконати базове налаштування, перейдемо в Web-інтерфейс роутера, або його ще можна назвати панеллю адміністрування. Для цього в будь-якому браузері вбиваємо в адресний рядок адресу 192.168.0.1, після чого має з'явитися вікно з вимогою ввести ім'я користувача і пароль. Дані за замовчуванням - admin і admin.

Якщо до вас хтось користувався роутером, то, швидше за все, ім'я користувача і пароль було змінено. Необхідно їх дізнатися у попереднього власника або ж доведеться скидати настройки до заводських значень. Ми припускаємо, що дані для аутентифікації вам відомі, тому йдемо далі.

Налагодження підключення до інтернету (WAN)

Послідовність настройки роутера D-Link DIR-620 наведемо для версії з прошивкою 2.5.11. Якщо ваш інтерфейс буде трохи відрізнятися, то страшного в цьому нічого немає, так як принципи конфігурації залишаються одні і ті ж.

Отже, відразу ж приступимо до найголовнішого - установці параметрів інтернет-підключення. Заходимо в розділ Мережа - WAN. Справа натискаємо кнопку «Додати» і задаємо настройки з'єднання. Всі необхідні для підключення параметри вам повинен надати оператор зв'язку. Якщо даних у вас немає, то спробуйте дізнатися їх через особистий кабінет або ж зателефонуйте в техпідтримку провайдера.

Ми розглянемо завдання конфігурації на прикладі підключення типу PPPoE (Ростелеком, Мегафон, Дом.ру, Ево). Вибираємо його в першому випадаючому списку. Далі вводимо назву з'єднання, а трохи нижче ім'я користувача і пароль. Якщо постачальник інтернет-послуг використовує прив'язку до MAC-адресу, то його необхідно вказати в полі «MAC» розділу Ethernet. Натиснувши кнопку «Клонувати», можна автоматично записати в налаштування MAC-адресу комп'ютера, з якого здійснюється підключення до роутера. Розташований поруч параметр MTU визначає максимальний розмір переданого пакета. Встановіть його рівним 1500, як на скріншоті нижче.

У самому низу сторінки налаштувань є група параметрів «Різне». Якщо не знаєте, для чого вони використовуються, поставте прапорці тільки поруч з пунктами «NAT» і «Мережевий екран».

На цьому настройка з'єднання PPPoE завершена. Зберігаємо конфігурацію натисканням на відповідну кнопку. Переконуємося, що з'явилося нове WAN-підключення зі статусом «Пов'язано». Індикатор зеленого кольору вкаже на те, що настройка мережі Інтернет в інтерфейсі роутера D-Link DIR-620 проведена правильно.

За аналогією з PPPoE здійснюється конфігурація та інших типів з'єднань, відрізняється лише список параметрів, що вводяться. Нижче наводимо можливі схеми підключень WAN:

 • Статичний IP - необхідно заповнити поля IP-адреса, Мережева маска, IP-адреса шлюзу, Первинний DNS-сервер і Вторинний DNS-сервер;
 • Динамічний IP - в деяких випадках вимагає завдання DNS-серверів або ідентифікатора;
 • PPTP і L2TP - вимагають введення імені користувача, пароля і адреси VPN-сервера.

Налаштування 3G

Окремо загострити увагу на налаштування роздачі інтернету за допомогою USB-модема. Підключаємо його до порту на передній панелі роутера. Потім, якщо для SIM-карти передбачена перевірка PIN-коду, вводимо його на сторінці 3G / LTE-модем - PIN.

Тепер переходимо в web-панелі на вже знайому вкладку Мережа - WAN. У списку доступних типів підключення вибираємо «3G», після чого в розташованому зверху списку провайдерів знаходимо потрібного оператора, наприклад, МТС. Всі настройки будуть прописані автоматично. Зберігаємо зміни.

Далі відкриваємо розділ Система - Конфігурація і натискаємо кнопку «Зберегти» для застосування зроблених налаштувань.

Далі відкриваємо розділ Система - Конфігурація і натискаємо кнопку «Зберегти» для застосування зроблених налаштувань

Повертаємося до списку підключень WAN і перевіряємо стан з'єднання. Все повинно працювати.

Налаштування Wi-Fi

Конфігурувати бездротову мережу можна в розділі Wi-Fi - Основні настройки. Задайте параметри: SSID (назву мережі), місце розташування, канал, режим роботи та максимальну кількість клієнтів. Якщо необхідно «заховати» мережу, поставте галочку поруч з пунктом «Приховати точку доступу».

Для захисту вашої бездротової локальної мережі від сторонніх користувачів перейдіть по шляху Wi-Fi - Налаштування безпеки. У списку «Мережева аутентифікація» (за замовчуванням знаходиться в положенні «Open») виберіть технологію захисту. Один з кращих варіантів - WPA-PSK / WPA2-PSK mixed з ключем доступу.

Іншим способом убезпечити вашу Wi-Fi мережу від небажаних гостей є завдання списку довірених MAC-адрес. Робите це в розділі Wi-Fi - MAC-фільтр. Спочатку встановлюємо режим обмеження на сторінці «Режим фільтру».

Потім у вікні «MAC-адреси» додаємо адреси тих пристроїв, яким дозволяється підключатися до вашої бездротової мережі.

Зміна пароля адміністратора

Серед обов'язкових пунктів налаштування Wi-Fi роутера D-Link DIR-620 значиться заміна стандартних даних для авторизації в web-інтерфейсі мережевого пристрою. Задати новий пароль можна на вкладці Система - Пароль адміністратора.

На цьому базове конфігурація маршрутизатора D-Link DIR-620 завершено. Розширених налаштувань роутера присвятимо окремі статті.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача