Статьи

Налаштування роутера D-Link DIR-300 ТТК

 1. Як підключити роутер для настройки
 2. Налаштування Інтернету ТТК на DIR-300
 3. Налаштування бездротової Wi-Fi мережі, установка пароля

У даній покрокової інструкції докладно описано, як налаштувати Wi-Fi роутер D-Link DIR-300 (NRU) для роботи з Інтернет-провайдером ТТК. При цьому, дана інформація з налаштування для регіонів ТТК Північно-Захід, Чита, Північ, Сибір і Урал.

Інструкція в рівній мірі підійде для бездротових маршрутизаторів DIR-300 різних модифікацій:

 • D-Link DIR-300 C1, D1
 • DIR-300 NRU B5, B6 і B7
 • Та інших.

Сам процес налаштування навряд чи займе у вас більше 20 хвилин: я постарався описати все максимально докладно і зрозуміло. Якщо у вас роутер D-Link DIR-300 з новою прошивкою 2.5.x, а інтерфейс виглядає так, як нижче, то для настройки ви можете використовувати ось цю інструкцію: Налаштування DIR-300 з новою прошивкою (Для ТТК повинен підходити спосіб описаний для Ростелеком, крім регіонів ТТК Північ і Сибір). Сам процес налаштування навряд чи займе у вас більше 20 хвилин: я постарався описати все максимально докладно і зрозуміло

Як підключити роутер для настройки

Перший пункт - правильно підключити Wi-Fi роутер для подальшої настройки, навіть тут бувають помилки, хоча це дуже просто.

На зворотному боці маршрутизатора присутній 5 портів, один з яких позначений Internet - саме до нього слід підключити кабель Інтернет ТТК. А один з портів LAN на роутері з'єднайте кабелем з роз'ємом мережевої карти комп'ютера або ноутбука. Налаштування можна провести і по бездротовому з'єднанню (є пара нюансів), але я рекомендую провідне, особливо якщо ви - досвідчений користувач.

Крім цього, незалежно від того, в якому регіоні ви підключені до провайдера ТТК, якщо для виходу в Інтернет ви запускаєте будь-яке підключення на комп'ютері (для регіону Сибір не актуальне), то при налаштуванні відключіть його. І не запускайте його після того, як роутер буде налаштований - він сам буде встановлювати з'єднання та Інтернет стане доступним на всіх пристроях (а якщо ви продовжите його запускати, то побачите або повідомлення про помилку, або інтернет буде тільки на одному комп'ютері).

Також може бути корисною інструкція про те, як поставити автоматичне отримання IP і DNS (Зазвичай воно і так включено, але якщо виникнуть проблеми зі входом в налаштування роутера, поверніться до цього пункту).

Налаштування Інтернету ТТК на DIR-300

Після того, як все підключено як потрібно, прийшов час зайти в налаштування D-Link DIR-300, для цього:

 1. Запустіть ваш улюблений браузер
 2. Введіть в адресний рядок 192.168.0.1
 3. На запит логіна і пароля введіть admin в обидва поля.

Якщо після цього вас знову «викине» на введення логіна і пароля, швидше за все, вони були змінені (на всякий випадок, погляньте на наклейку із зворотного боку роутера, там є інформація для входу). В цьому випадку хорошою ідеєю буде скинути роутер на заводські настройки (на пристрій увімкнено натисніть і утримуйте кнопку Reset).

Ви повинні побачити головну сторінку веб-інтерфейсу налаштувань Wi-Fi роутера з основною інформацією про прошивці пристрою, статус з'єднання і т.п.

Якщо у вас ТТК Сибір (Ярославль) і для виходу в Інтернет ви просто запускаєте браузер на комп'ютері, то підключення вам налаштовувати не потрібно - можете відразу перейти до розділу про налаштування Wi-Fi мережі. Для інших користувачів порядок дій буде наступним.

Внизу сторінки налаштувань натисніть пункт «Розширені настройки» (якщо у вас інтерфейс англійською мовою, російська можна включити вгорі), а потім в пункті «Мережа» натисніть WAN.

На сторінці зі списком підключень натисніть кнопку «Додати», після чого заповніть параметри наступним чином:

Для ТТК Північно-Захід (Санкт-Петербург та ін.) І ТТК Чита

 • Тип з'єднання - PPPoE
 • Ім'я користувача - ваш логін для Інтернету ТТК
 • Пароль і підтвердження пароля - ваш пароль від Інтернету

Для ТТК Північ

 • Тип з'єднання - PPTP + Динамічний IP
 • Ім'я користувача і пароль - логін і пароль від Інтернету
 • Адреса VPN-сервера - local

Інші налаштування змінювати не потрібно, натисніть «Зберегти». Після цього, ви повернетеся на сторінку зі списком з'єднань, вгорі якої буде привертає увагу індикатор, за яким слід натиснути і знову натиснути «Зберегти», щоб настройки не скинулися.

Якщо ви не помилилися, а Інтернет-підключення на самому комп'ютері відключено, то оновивши сторінку ви побачите, що новостворене підключення набуло статусу «Пов'язано» - це значить, що Інтернет ТТК працює і роутер підключився. Тепер можна налаштувати бездротову мережу.

Налаштування бездротової Wi-Fi мережі, установка пароля

Останній крок настройки D-Link DIR-300 для ТТК, як, втім, і для будь-якого іншого провайдера - задати ім'я бездротової мережі і поставити пароль на Wi-Fi. Для цього поверніться на сторінку розширених налаштувань роутера і в «Wi-Fi» виберіть «Основні настройки». Тут слід задати SSID або ім'я мережі, за яким при підключенні ви зможете відрізняти її від інших в радіусі прийому. Збережіть налаштування.

Після цього в тому ж пункті виберіть «Налаштування безпеки». Тут слід поставити такі параметри:

 • Мережева аутентифікація - WPA2-PSK
 • Ключ шифрування PSK - ваш пароль, не менше 8 символів, не використовуйте російські літери

Збережіть налаштування, а потім ще раз збережіть їх вгорі, там, де повідомлення. Налаштування роутера завершена, і ви можете підключатися до Інтернету ТТК з телефону, планшета або ноутбука по Wi-Fi.

Можливі проблеми під час налаштування Wi-Fi роутера

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача