Статьи

Налаштування роутера будинок ру: самостійно з покроковим уроком в картинках

 1. Послідовність дій, виконуваних до настройки
 2. Як зайти в web-інтерфейс
 3. Базові опції роутера і їх налаштування
 4. Тут потрібно обов'язково встановити логін і пароль. Далі йдуть ще три поля, які містять настройки Wi-Fi:
 5. Налаштування з'єднання з Дом.ру
 6. Додаткова інформація про кастомізованих роутерах
 7. Програмне забезпечення

Компанія під назвою Dom.ru надає не тільки послугу підключення до Інтернет, а й виготовляє прошивки для роутерів D-Link. Можна придбати роутер з готовою прошивкою Dom.ru, щоб спростити підключення до даного провайдеру. Правда, працювати в інших мережах такий пристрій не буде. Зате настройка роутера Будинок Ру для мереж «рідного» провайдера - виконується досить просто. Компанія під назвою Dom

D-Link dir-300

Ми для прикладу візьмемо пристрій D-Link моделі dir-300 з встановленою прошивкою Dom.ru. Даний провайдер використовує Ethernet-кабель на фізичному рівні, а протокол, під який абонент налаштовує обладнання, називається PPPoE. З використанням прошивки «від провайдера», користувач повинен тільки правильно повідомити роутера значення логіна з паролем (все це зазначено в договорі).

Тепер, приступимо до налаштування. Але перш, виконаємо необхідні підключення.

Послідовність дій, виконуваних до настройки

підключення пристрою

У комплекті роутерів D-Link є адаптер харчування, а також, мережевий Ethernet-кабель (патч-корд). Перед налаштуванням, виконують апаратні підключення:

Перед налаштуванням, виконують апаратні підключення:

схема підключень

 1. Патч-корд має з'єднувати роутер Будинок Ру (будь-який порт LAN) з мережевим роз'ємом комп'ютера
 2. Кабель провайдера - потрібно підключити до роз'єму роутера «Internet»
 3. На останньому етапі під'єднують блок живлення. Але перш, потрібно перевірити правильність налаштування мережевої карти ПК

Налаштування дротову мережу

Якщо все налаштовано правильно - включають роутер, перезавантажують ПК.

Як зайти в web-інтерфейс

На комп'ютері потрібно відкрити браузер (Opera, IE або будь-який інший), і перейти до наступного адресою: 192.168.0.1.

1

вкладка авторизації

Для проходження авторизації - заповніть поле з логіном і паролем, натисніть «Увійти». Значення можна взяти в пам'ятці абонента.

Потім, з'явиться наступна вкладка:

Потім, з'явиться наступна вкладка:

Параметри Wi-Fi

Тут потрібно натиснути «Так, я запам'ятав». Сторінка в браузері - змінить свій вигляд:

Стартова вкладка

Додатково, зауважимо: щоб отримати доступ до налаштувань (як Інтернету, так і бездротової мережі) - на стартовій вкладці натискають «змінити налаштування». Це - посилання, розташоване в центрі вкладки.

Базові опції роутера і їх налаштування

Міняємо параметри бездротової мережі

На стартовій вкладці - треба клікнути на посилання «змінити налаштування» (як розглянуто вище). WiFi роутер Будинок Ру містить всі параметри на наступній сторінці

WiFi роутер Будинок Ру містить всі параметри на наступній сторінці

вкладка налаштувань

Тут потрібно обов'язково встановити логін і пароль. Далі йдуть ще три поля, які містять настройки Wi-Fi:

 1. «Режим» - замість 150Mbps, можна вибрати «b / g / n mixed» (мережа буде працювати повільніше, але зате - з будь-якими пристроями)
 2. Номер радіоканалу - залишаємо «auto» (автоматичний вибір)
 3. «Шифрування» - можна відключити. Або, використовувати WPA2 (AES)

На завершення, натискають кнопку «Зберегти». Успішного налаштування!

Важливо знати: побачити значення пароля до мережі - можна на стартовій вкладці.

Налаштування з'єднання з Дом.ру

Провайдер Дом.ру перевіряє значення апаратних адрес MAC. Дане значення для порту роутера - записано на наклейці знизу. Знайдіть рядок «MAC ID ...». Повідомте послідовність літер і цифр провайдеру. Виконати це - необхідно перед налаштуванням.

Потрібно відразу помітити: прошивка роутера Будинок Ру не дозволяє щось міняти, крім логіна і пароля користувача. З'єднання може не працювати, якщо ці значення - встановлені неправильно.

Так само, як для зміни налаштувань Wi-Fi, переходимо до вкладки налаштувань. На якій, треба заповнити поле «Логін Дом.ги» і «Пароль»:

ги» і «Пароль»:

вкладка налаштувань

Встановивши правильні значення, натискають «Зберегти». З'єднання має з'явитися через хвилину.

На цьому настройка закінчується. Більше від користувача - нічого не залежить. Про наявність з'єднання - свідчить слово «Підключено» на стартовій вкладці.

Таким чином, ми повністю розглянули, як налаштувати роутер Будинок Ру (мережа Wi-Fi і з'єднання) під даного провайдера. З іншим провайдером, роутер з подібною прошивкою - не працює.

Вдалого роутінга!

Додаткова інформація про кастомізованих роутерах

Апаратне забезпечення пристрою

Пристрій, який оснащено нестандартної прошивкою, призначеної для роботи з провайдером, називається кастомізованих. Є інформація, що в роутери Дом.ру не можна встановлювати «заводський» варіант прошивки. Причина в тому, що базовий обсяг флеш - спеціально занижений, що викликає несумісність з «рідним» варіантом прошивки. Будьте уважні!

Програмне забезпечення

Оновлювати прошивку можна тільки в автоматичному режимі. Для цього, на стартовій вкладці - необхідно клацнути по посиланню в нижньому лівому кутку (з назвою «Оновити прошивку»). Зрозуміло, що з'єднання з Інтернет - має бути налагоджене правильно (роутер буде шукати прошивку на сайті провайдера).

Важливо знати! Установку будь прошивки самостійно - можна виконувати на свій страх і ризик! Не можна відключати харчування або розривати зв'язок з ПК під час перевстановлення.

Налаштування роутера Дом.ру - показана в фільмі:

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача