Статьи

Налаштування гітари онлайн по тюнеру

  1. Налаштування гітари: є підручні засоби (камертон)
  2. Більш точна настройка гітари онлайн
  3. Відео урок настройки гітари

Анотація: Стаття описує процес налаштування гітари при використанні камертона, а так же, підручних засобів. Буде корисна для початківців гітаристів, а так само для тих, хто ще не знає про деякі хитрощі налаштування гітари.

Доброго часу доби, шановні користувачі нашого порталу! Дана стаття описує процес налаштування гітари онлайн, на правильне звучання. Робити це насправді не складно (якщо у Вас є підручні засоби), або ж необхідно мати хоч якийсь музичний слух.

Для чого потрібна настройка гітари? Відповідь на це питання очевидна - щоб при грі пісень під гітару звук був гарний і не суціль фальшиво (фальшивість вокалу, залежить вже тільки від Ваших даних, т. к навчитися грі на гітарі на багато легше, ніж навчитися вокалу). Давайте розглянемо, як правильно налаштувати гітару (в кінці статті, дивіться відео урок).

Давайте розглянемо, як правильно налаштувати гітару (в кінці статті, дивіться відео урок)

Налаштування гітари: є підручні засоби (камертон)

Найпростіший спосіб настройки гітари - це настройка по камертону. Зазвичай камертон має звучання ЛЯ першої октави. Слухаємо звучання, затискаємо першу струну на п'ятому ладу і підстроюємо її під камертон. Як тільки Ви налаштували першу струну, все стає просто. Далі, ми затискаємо другу струну на п'ятому ладу, смикаємо першу відкриту і другу, підлаштовуючи другу під звучання першої. Налаштування третин струни не багато відрізняється від інших. Її необхідно затискати на четвертому ладу і підлаштовувати під другу, далі четверту струну затискаємо на 5-те ладу і підстроюємо під третю струну і так далі, поки не налагодимо шосту.

У Вас немає під рукою камертона для настройки гітари? Не впадай у відчай! Налаштувати гітару можна по сигналу телефону. Тобто просто піднімаємо телефон (домашній) і там буде йти гудок. Налаштовуємо першу струну по гудку, але звук повинен бути не багато вище! Налаштувавши першу струну, налаштовуєте другу і так далі (описано вище).

Більш точна настройка гітари онлайн

Після того, як пройшов процес налаштування гітари, звичайно краще перевірити - чи правильно вона налаштована (особливо коли немає камертона). Робиться це в такий спосіб:

  1. Затискаємо третю струну на дев'ятому ладу. Її звучання має бути аналогічним першої відкритій струні.
  2. Затискаємо четверну струну на дев'ятому ладу - її звучання аналогічно другий відкритою.
  3. П'ята струна на десятому ладу, звучить як третя відкрита
  4. І звучання шостої струни на десятому ладу - аналогічно відкритою четвертої.

Відео урок настройки гітари

Варто зауважити, що в наш час є спеціальні програми для настройки гітари, які полегшують життя гітаристам.

Сподіваємося, дана стаття допомогла Вам! З повагою, портал PesniGitara !

Схожі статті:

Відгуки користувачів:

Для чого потрібна настройка гітари?
У Вас немає під рукою камертона для настройки гітари?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача