Статьи

Налаштування проксі в браузері Google Chrome

  1. Якщо проксі-північ підтримує тільки протоколи HTTPS (SSL) і HTTP
  2. Якщо проксі сервер підтримує тільки SOCKS протокол
  3. Відключення використання проксі-сервера

У цій статті я покажу вам як налаштувати проксі в браузері Google Chrome. Зробити це дуже легко. Відразу скажу, що стаття розрахована на звичайного користувача. Просунутому користувачеві читати цю статтю строго не рекомендується!

У попередній статті я вже розповідав що таке проксі і які види проксі існують. Настійно рекомендую прочитати, якщо ви збираєтеся працювати з проксі.

До того як ми приступимо до налаштування браузера, нам необхідно з'ясувати свій справжній IP-адресу, його можна дізнатися на цьому. Цифри нагорі - це і є ваш зовнішній IP-адреса.

Дізнатися свій справжній IP-адресу нам треба для того, щоб після завершення всіх налаштувань можна було переконатися, що все правильно зроблено, і віддалений сервер на який ми намагаємося зайти не має можливості визначити і зафіксувати наш реальний IP адреса.

У вікні налаштувань перейдемо в розділ «Мережа» і натиснемо кнопку «Змінити налаштування проксі-сервера»
У вікні налаштувань перейдемо в розділ «Мережа» і натиснемо кнопку «Змінити налаштування проксі-сервера»

У вікні «Властивості Інтернет» перейдемо на вкладку «Підключення».

У нижній частині вікна натиснемо на кнопку «Налаштування мережі».

У вікні встановимо галочки на «Використовувати проксі сервер для локальних з'єднань» і «Не застосовувати проксі сервер для локальних адрес», у відповідних полях вкажемо порт проксі і IP-адреса , Знімемо галочки автоматичної настройки, в разі якщо вони встановлені.

Якщо проксі, який ми хочемо використовувати може підтримувати всі протоколи, або ми не знаємо, які саме протоколи він підтримує, закриємо вікно, натиснувши кнопку «ОК», інакше, додатково, виконаємо одне з наступних кроків.

Якщо проксі-північ підтримує тільки протоколи HTTPS (SSL) і HTTP

У вікні «Налаштування параметрів локальної мережі» натиснемо кнопочку «Додатково» з підрозділу «Проксі-сервер». У вікні приберемо галочку «Один проксі-сервер для всіх протоколів», переконаємося, що поля «FTP» «Secure» і «HTTP» містять адресу проксі, який ми хочемо використовувати, а поле «Socks» порожньо, потім закриємо це вікно, натиснувши кнопку ОК.

Якщо проксі сервер підтримує тільки SOCKS протокол

У вікні «Налаштування параметрів локальної мережі» натиснемо кнопочку «Додатково» з підрозділу «Проксі-сервер». У вікні приберемо галочку «Один проксі-сервер для всіх протоколів», переконаємося, що поля «FTP» «Secure» і «HTTP» порожні, а проксі, який ви бажаєте використовувати, записаний тільки в поле «Socks», потім закриємо вікно , натиснувши кнопочку ОК.

Все, тепер закриємо вікно налаштувань, з цього моменту ваш браузер Google Chrome буде виходити в мережу через проксі.

Для перевірки проксі, зайдемо на і переконаємося, що в інформації про вашому підключенні згадується інший сторонній IP-адреса, а ваш реальний IP прихований. Якщо сайт довго відкривається або не відкривається зовсім, спробуйте налаштувати інший проксі-сервер.

Відключення використання проксі-сервера

Для відключення використання треба прибрати галочку «Використовувати проксі сервер для локальних підключень» у вікні «Налаштування параметрів локальної мережі» і натиснути кнопочку «ОК».

Налаштування проксі в інших браузерах:

  • Як налаштувати проксі в браузері Firefox
  • Як правильно налаштувати проксі в Opera

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача