Статьи

Налаштовуємо Мультисайт WordPress

Кілька днів поспіль то один мій блог, то інший перебували в неробочому стані, тому я нічого не писала. Справа в тому, що я перекладала їх на Мультисайт WordPress. Тепер я тестую мультісайтінг, добре бачу його переваги і недоліки. Оскільки Мультисайт WordPress - це своя, нехай і невелика, мережа блогів, так би мовити, павутина з головним блогом-павуком посередині, ось фотографія маленького павучка, який сидить на павутині.

Оскільки Мультисайт WordPress - це своя, нехай і невелика, мережа блогів, так би мовити, павутина з головним блогом-павуком посередині, ось фотографія маленького павучка, який сидить на павутині

Почну, мабуть, з переваг. Ось вони:
- Оновлювати WordPress і плагіни тепер можна для всіх блогів одночасно.
- Економія місця на хостингу.
- Легкий перехід в адмінки з одного блогу в інший.

До недоліків мультісайтінга можна віднести:
- Ускладненість, що вимагає достатній ступінь досвідченості та професійності в блоговеденія на WordPress.
- Не всі плагіни, а також теми, адекватно працюють в режимі мультісайтінга.
- Вимоги до безпеки блогів посилюються. Оскільки всі блоги тепер знаходяться в одному, злом адмінській аккаунта призведе до злому всієї мережі блогів.

Втім, як виявилося, в моєму випадку переваг більше, ніж недоліків. Тема Atahualpha , Яку я використовую на своїх блогах, працює безвідмовно. Чи не засмутила і нова тема Twenty Thirteen , Яка додається до кожного знову викачаного WordPress і повинна була у всіх з'явитися при його оновленні. В результаті трапилися приблизно рік тому DDOS-атак і спроб злому моїх блогів я вже зробила серйозний захист блогу від злому. Що стосується професіоналізму, навіть якщо його не вистачає, я навчаюсь і люблю освоювати нове. А ось деякі плагіни підкачали - від деяких з них довелося позбутися, а іншим знайшлася заміна.

Я не буду тут описувати, як зробити WordPress мультісайтового. Це прекрасно описано в кодексі . Зупинюся тільки на деяких нюансах і складних моментах.

По-перше, я перетворила в мережевий варіант найновіший блог - просто про всяк випадок - якщо що, втрати невеликі. Цей блог став головним в мережі. Решта блоги я спочатку організувала як підкаталоги, ось в такому вигляді - http://domain.ru/my_blog. Однак такий вид мені не сподобався, і я поміняла підкаталоги на піддомени, або домени 3 рівні - http://my_blog.domain.ru. В принципі, домени 3 рівні вимагають настройки маски піддоменів http: //*.domain.ru, для цього потрібна настройка Apache на хостингу. На моєму хостингу файл httpd.conf, в якому потрібно виконати настройку, мені не доступний, і потрібно просити адміністрацію. З цим я зв'язуватися не стала, у мене не блог-сервіс, а мережа з декількох блогів. Ну, а якщо додасться до неї хтось із членів сім'ї, піддомен для кожного блогу можна налаштувати вручну, як і домени 2 рівня.

Про налаштування доменів окрема розмова, як і про налаштування плагінів. Далі буде…

Схожі записи:

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.