Статьи

Найтонший у світі HDD на 2Тб випустила компанія Seagate

Компанія Seagate оголосила про старт продажів жорсткого диска, товщина якого становить всього 9,5 міліметрів, а об'єм - 2 Тб. Офіційна назва жорсткого диска - Spinpoint M9T.

Досягнення Seagate полягає в тому, що вона створила найтонший у світі жорсткий диск з досить значним обсягом для зберігання даних. Виробництвом вінчестера завідує підрозділ Samsung HDD, недавно куплене Seagate.

Надтонкий жорсткий диск підключається до комп'ютера по інтерфейсу SATA третього покоління з пропускною спроможністю 6 Гбіт / с, має 32-мегабайтний буфер пам'яті, і шпиндель з частотою обертання 5400 оборотів в хвилину.

Надтонкий жорсткий диск підключається до комп'ютера по інтерфейсу SATA третього покоління з пропускною спроможністю 6 Гбіт / с, має 32-мегабайтний буфер пам'яті, і шпиндель з частотою обертання 5400 оборотів в хвилину

Новий HDD від Seagate: 2 Тб і всього 9,5 мм

Новинка працює практично безшумно, за рахунок технологій NoiseGuart і SilentSeek. Крім того, вінчестер може пережити ударні прискорення аж до 300g у включеному стані.

Для роботи йому потрібно не більше 2,3 вата енергії, так що він ідеально підходить для установки в ноутбуки.

Spinpoint M9T пропонується у версіях об'ємом 2 і 1,5 Тб. Орієнтовна вартість нового HDD поки що невідома.

Нагадаємо, що лабораторії Seagate зараз розробляють вінчестер об'ємом в 20 Тб. Щоб домогтися такого обсягу компанія Seagate планує впровадити в нове покоління жорстких дисків технологію теплової магнітного запису.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача